ТрамвайGirl• 28 июля 2025
Вам сподобався: "Світ Юрського періоду: Відродження"?
Ходили в кіно на цей фільм. Боже, він здався таким тупим. Логіка як у казках, відсутність акторської гри, тупі ситуації... Чітко 1 година про динозаврів у воді, і потім половина на суші))) Так все це видно і зрозуміло, примітивно)) Дитина попросила вийти до того як закінчиться сеанс і пішла гуляти по ТРЦ.
А як вам цей фільм?
Джонсонюк• 28 июля 2025
Настільки для вас тупий, що ви його сюжетну лінію вирішили обговорити з нами?
ТрамвайGirl
• 28 июля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Перепрошую... А де я прошу обговорити сюжетну лінію цього фільма?))) Питаю які у кого враження.
Полюю на дрони• 28 июля 2025
Повна маячня, незв´язний з іншими частинами, вимкнули на 30 хвилині
Вредняжка• 28 июля 2025
Понравился. Да, есть наивные или нелогичные моменты, но в целом в напряжении держит.
После него сын 11 лет посмотрел ещё 3 первые части фильма