Голова колгоспу• 30 июля в 10:25
Рабімак від нього може бути болі у шиї?
Гастроентеролог назначила щоб понижати кислотність на 1,5 місяців. Вже місяць приймаю та місяць нормально не ходжу в туалет постійно розслабляє, ще добавилися болі в шиї. Це можуть такі бути побочки?
Перша леді колгоспу• 30 июля в 12:11
Вас дійсно рабімак послабив? може і мені спробувати, бо велика проблема з туалетом
Голова колгоспу
• 30 июля в 15:39
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну він не для цілей послаблювання.
Перша леді колгоспу• 30 июля в 15:41
Ответ дляГолова колгоспу
Ну він не для цілей послаблювання.
Ну в мене і ці болячки всі ці теж присутні, ще й зараз в процесі лікування
Голова колгоспу
• 30 июля в 17:59
Ответ дляПерша леді колгоспу
Грижа стравоходу ?