Скіфська пектораль• 31 июля 2025
Продавати чи ні? Сумська обл.
У батька був будинок в селищі в Сумській області.
10-15 км до кордону з орками.
Батько помер, тепер власник я.
Я була там більше 20 років тому.
Знаю, що є пошкодження будинкучерез війну. Люди потроху туди починають повертатись.
Питання.
Продавати за умовні копійки чи чекати кращого моменту?
10-15 км до кордону з орками.
Батько помер, тепер власник я.
Я була там більше 20 років тому.
Питання.
Результат:
вже голосів:
75 (66.37%)
Продавати за будь-які кошти.
21 (18.58%)
Результат
17 (15.04%)
Чекати
Аноним_1857• 31 июля 2025
Думаю вам не захочеться ,за 500$ займатись продажем. Це скільки часу треба витратити на все. Як би хоч 2-3 тис $ то ще є сенс, а 500…
У чоловіка бабусі доречі схожа ситуація була. Вона померла , будинок залишився. Родичі пустили туди жити людей і доглядати за тваринами бабусі, які залишились. Документи на дім, все залишили. Але і людей тих вбило і будинка вже немає мабуть , все розбомбили там ((
Тільки тваринок вивезли деяких.
Заместитель Анонима• 31 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Я знайшла людей, які мені фото будинку зробили.
Я приблизно уявляю, в якому він стані.
Батько до ковіду кілька разів на рік туди їздив.
Тримав в порядку все.
Я приблизно уявляю, в якому він стані.
Тримав в порядку все.
назовите село-так понятней будет
Швендяю містами• 31 июля 2025
Автор, оставляйте. Денег вам оно не прибавит, но если что-то случится есть очень небольшая возможность оформить сертификат и получить выплаты. Да возможность минимальная, но подумайте сами, цена в 500 евро вас спасет? Пустите кого-то, пусть за домом смотрит, раз вы там не были уже лет...
Заместитель Анонима• 31 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Краснопілля
нууу-да-там очень печально и все разрушено.
Заместитель Анонима• 31 июля 2025
купить сейчас там никто не будет. и не возвращаются туда. не продавайте-а рформите евидновлення сейчас.
Скіфська пектораль
• 31 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
е-відновлення - треба щоб прийшла комісія все зафіксувати.
мені туди треба їхати.
не хочу і не буду.
мені туди треба їхати.
не хочу і не буду.
Ответ дляСкіфська пектораль
Я приблизно уявляю, в якому він стані.
Тримав в порядку все.
Я приблизно уявляю, в якому він стані.
Тримав в порядку все.
строение, врядли кому интересно ,,,
вопрос усадьбы, сколько ,,,
если маленькая , возможно смысла и нет ,,,
вопрос усадьбы, сколько ,,,
Заместитель Анонима• 31 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
мені туди треба їхати.
не хочу і не буду.
мені туди треба їхати.
не хочу і не буду.
узнавайте-выезжает комиссия-возможно именно вы там и не нужны. и есть Фонд-дания-также по Сумской области выплачиваеи компенсацию-они сами выезжают
Аноним_1857• 31 июля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Кстати , эти сертификаты 2 знакомые мамы смогли получить. Одна дом хочет купить , вторая квартиру уже выбрала. Поэтому и правда есть шанс что-то получить от государства
Пік Антна• 31 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
пропозиції ще не було, але не думаю, що більше 500 у.о.
Вы там 20 лет не были, там от дома может уже ничего не осталось, разрушился.
Скіфська пектораль
• 31 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
комісія може приїхати (сьогодні призначали день/час), але потрібна присутність власника.
Я не хочу туди їхати зараз.
Скіфська пектораль
• 31 июля 2025
Ответ дляАноним_1857
це якщо комісія підтвердить, що будинок непридатний для відновлення.
А він придатний...
Скіфська пектораль
• 31 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
кстати-при продаже-оценка-налоги-тысяч 3 дол.
серйозно?
навіть, якщо це спадщина і продаж за умовні 500 у.о.?
Скіфська пектораль
• 31 июля 2025
Ответ дляПік Антна
кажу ж - фото є, що тільки вікна повилітали.
ДА да да• 31 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Там будинок старий.
Не мазанка, але ні води, ні туалету.
Плюси: розташування в центі і земля.
Все.
Не мазанка, але ні води, ні туалету.
Плюси: розташування в центі і земля.
Все.
через рік -другий все поросте бур’янами і кущами, відсиріє хата за зиму,хто там доглядати ту хату буде?
Знаю бакси• 01 августа 2025
Авторе, як є можливість, продавайте. Не дай Бог, стане сірою зоною, тільки згадаєте, що мали батьківський спадок.
Знаю бакси• 01 августа 2025
І якщо є вірогідність, що це місце захоплять чи буде сіра зона, ні по якому є відновленню нічого вам не виплатять, бо ніяка комісія туди не попаде.
Закуйовджена життям• 01 августа 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Там жили люди.
за 1 тис грн/міс
До моменту, коли в березні цього року почалась звідти евакуація.
Зараз в цьому селище живе приблизно 1/7 частина населення.
І там будинок не в кращому стані, щоб його арендували.
за 1 тис грн/міс
Якщо будинок уцілів, а багато зруйновано, то може й куплять. Навіть в Сумах все ще купують квартири не дуже дешеві. А люди з села є, особливо літні, вони не готові змінювати місце проживання. Скоріше куплять в тому ж селі будинок, де все знайоме. Ну і врахуйте, що якщо в будинку ніхто не живе, він розсиплеться дуже швидко, це так і є. У нас теж було дві хати в Чернігівській області, продали колись давно по 5-10 тис грн, не пошкодували. Тому продавати
Закуйовджена життям• 01 августа 2025
Ответ дляСамохвалова
Кстати, да.
Налог возьмут с оценки, которая не учитывает расположение в 15 км от границы.
Продавали будинки в селі, там все по іншому. Ну принаймі так було давно. Просто через сільську раду продавали, ніяких податків не платили
Свисток ля-минор• 01 августа 2025
Автор,в Конотопі навіть ніхто не дивиться,так тут 70 км від кордону,теж продаю спадщину.Мабуть заселю квартирантів.Оформила спадщину,налог 10% і це 60000+ я повинна сплатити за це щастя(