Ms. Анонимная• 01 августа 2025

Вчерашняя ситуация с выжившей девушкой

Которая выпала с 9. Что с ее родителями?
ВыФсеВрете• 01 августа 2025
Ответ дляVika-N
А ракет було 8. І от ви там на расєє думаєте, що саме ця збита вхєрачила в будинок. Якби вона була збита і в дім влучив уламок, то під´їзд би точно не рухнув, бо не було б детонації. Ферштейн?
Хто сказав, що так було цього разу? Передивіться мої відповіді, я лише припустила, як могло статися. Андестенд?))
І так, від уламка би під´їзд не склався, тому я вище писала, як могло статися, чи ви думаєте, що ракета після її збиття завжди на осколки розпадається???
ГЛЮкоза• 01 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Наш земляк Игнат сам лично рассказывал, как иногда ПВО подбивает ракеты. Не слышали? На войне все бывает к сожалению, и ракеты сами по себе с погрешностью летят и подбить могут и навели не туда и рэб ещё есть и куча разных вариантов. Мои земляки в Украине.
Це ви так русню виправдовуєте? Якась дивна у вас позиція, типу, можливо, у всьому винні ППО. Це бред, бо ППО намагаються мінімізувати наслідки, а вся вина на русні на 100%
ВыФсеВрете• 01 августа 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Не читайте між рядків!!! Я цього не казала)) Це не ’позиція’, це факти, так буває, на жаль.
ГЛЮкоза• 01 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Можливо, це не факти. А припускаю - це можливо. Так, де факти? А винна русня на 100% - це факт
Апофиозная• 01 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Очень много выехали и погибли за границей
И да, если суждено то не спрячешься
Опять началось
Апофиозная• 01 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
можна ж не сбить ракету, а задеть ее хвост, и все, она полетит чуть-чуть мимо. Там рядом что-то есть , предполагаю (я не в Киеве)
Что там? База НАТО ?
Апофиозная• 01 августа 2025
Ответ дляПампушОК
Разница глобальная, потому как одно дело, если это рашики запустили и совсем другое, если для сохранения цели, свои на голову сбили.
Ну какая цель. Хватит уже сказок, что по каким-то мифичиским базам раша целится
Сито для думок• 01 августа 2025
Ответ дляСнегопадка
Навпаки. Це для неї шанс на допомогу. Бо 1-2 дні і всі забудуть. Як того хлопчика, в якого 17 вся родина так само загинула. Гроші зібрали на похорони родини і все.
Ну якщо ви самі пишете, що зібрали на похорон і забули. З чого взяли, що з цією дівчиною буде не так?
Хтомолодець? Я!• 01 августа 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Хіба Бог запустив ракету? Він дав кожній людині свободу вибору, проте не кожен вибирає робити добро.
А за що ж тоді страждає добра людина?
Чого він її дозволяє наказувать?
Для чого молитись,щоб тебе зла людина вбила.
В чому сенс?
ПампушОК• 01 августа 2025
Ответ дляМорковку дай
Да, может и работала. В параше. Им там на все плевать и они как в танке
Вы серьезно? Мой муж тоже не в курсе про нее, некогда ему, с 6 до 22 на работе.
ПампушОК• 01 августа 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Навіть якщо ви праві і звіт бреше про 2 прильота з 5 . Треба взагалі нічого не збивати, щоб як тоді в Дніпрі - котловани замість цілих будинків, а не окремі під´їзди? Збивають не в надії повністю розвіяти, а щоб зменшити втрати. А ще є й ракети різні. Але то фігня, для таких як ви завжди пво винне, а не русня.
Ну вообще в моем случае, как раз хорошо, что сбили, потому как летело ко мне, а вот для погибших конечно это плохо, так как без ПВО их вообще бы не зацепило даже.
ПампушОК• 01 августа 2025
Ответ дляАпофиозная
Почему мифическим ? Возле меня заводик открыли, рядом склад сообразили, вполне все реальное.
ПампушОК• 01 августа 2025
Ответ дляСито для думок
Ей уже миллион собрали
Дело было давно• 01 августа 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Можливо, я вас здивую. Але більшість руйнувань все ж від збиття. На жаль. Це сумно, але по іншому неможливо, хіба що дозволити ракетам летіти, куди летіли, це означало б повну поразку.
Я живу біля місця, куди нещодавно прилітали шахеди. Вони знають, куди летять. І якщо не збити, влучають точно в ціль.
💯, вот почему мы обычные люди в Харькове ракет не боимся, потому что у нас их не сбивают. А вот шахедов да .
juliyadorosh• 01 августа 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
А за що ж тоді страждає добра людина?
Чого він її дозволяє наказувать?
В чому сенс?
що значить ’дозволяє’? Він має спуститися з неба і зупинити кривдника? добра людина не означає людина, яка слухається Бога (тут мова саме про стосунки з Богом, спілкування, слухання Його голосу, Його Слова).Можна бути доброю людиною і піти в пекло, на жаль. Є духовні закони,які працюють так само,як і фізичні. Бог дав заповіді не як обмеження, а застереження. А молитва - це найперше спілкування. Бо неможливо будувати стосунки, не спілкуючись. І Бог насправді попереджує, але чи людина чує ці попередження?
Джинци на Флісі• 01 августа 2025
Ответ дляКузякин
Надеюсь ей администрация города даст нормальное жилье
Потужный лично выдаст ключи
Дело было давно• 01 августа 2025
Ответ дляПампушОК
Людям все кажется, шо они такие дорогостоящие ракеты просто так пускают , в никуда. Куча ж продажных людишек есть , которые и сдают точки. Лучше от таких заводиков подальше жить 😕
Пацан к успеху шел• 01 августа 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Я живу біля місця куди 5 разів влучали шахеди,ніхто не може зрозуміти що там за ціль,зруйнували фермерське господарство,родина прямо там живе,нічого і близько нема поряд.
Пацан к успеху шел• 02 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Что-то це що,у нас війна что то можна знайти будь де,тому спочатку летить, а потім вони шукають что- то/ где-то щоб показать своїм.