Кофр для ноги• 01 августа 2025

Дурнувате промову виголошує. орєшніком погрожує

Хоче 4 області.
❗️путін: я готовий закінчити війну на умовах 2024 року.

путін: вогонь припиниться в той момент, коли Україна повністю виведе війська з території Запорізької та Херсонської областей, а також з ДНР і ЛНР у межах їх адміністративних кордонів. При цьому Київ має офіційно повідомити Москву про гарантії невступу до НАТО.
Лисий хвост• 01 августа 2025
Ответ дляkpss2017
Предлагал на последних или предпоследний условиях, даже тут обсуждали. Я не скриню такое.

Я не смелая, а умная и знаю как работает система)
Епта, какие кадры теряем? Не смелая умность, ты поедь в Херсон для начала, я посмотрю какая ты умная выйдешь оттуда
LudaSHS• 01 августа 2025
Ответ дляБессмертный пони
Иллюзия ? Напуркуа нам иллюзия выборов ? Я не фанат Зели , я за него вообще не голосовала , но законы Украины не разрешают выборы во время военного положения .
А може зробити ілюзію, чого ні.
Типу в Дії, а нагляд за серверами в Оп, і виграє Зе, ну варіант, типу фантастичний ( військовий стан треба спочатку відмінити і т д ) , але якщо ми говоримо про фіктивну ілюзію, щось таке, з миру фантазій, а не вибори.
І знову по колу.
kpss2017• 01 августа 2025
Ответ длячаревна
Кого вы видите в лице нового президента? У вас есть кандидат в котором вы уверены, если он займёт место действующего, война закончится быстрее
Я не вижу желания проводить выборы у действующей власти, какой смысл говорить о кандидатах?
Маска-0b9f• 01 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
А може зробити ілюзію, чого ні.
І знову по колу.
Зе взагалі не повинен бути серед кандидатів у президенти
Лисий хвост• 01 августа 2025
Ответ длячаревна
Главное путин ху.ло молчит, а его алкочебурашка медведев не стесняется в высказываниях, типа рот ху.ла, который вечно свое ’ лицо’ сохранить хочет.
Свисни Ванька, ты дурнее
Просто Жирик сдох нема кому пиздеть какая рашка великая, поэтому Димон алконавт на смене
чаревна• 01 августа 2025
Ответ дляkpss2017
Я так поняла по вашим коментам, вы бы хотели чтоб они состоялись. Поэтому и залала вопрос, кого или из кого выбирать?
Как это повлияет на нас при всей ситуации на сегодня
Бессмертный пони• 01 августа 2025
Ответ дляkpss2017
Ой, давайте не будем про законы) они и ВП годами, смену министров, реформы и много чего ещё не разрешает, но тут на это наплевали, а как зели касается, так про закон вспомнили?)
Нет уж , давайте о законах поговорим . Украина - Какие конкретно законы Украины не разрешают ВП годами , смену министров , реформы ? .
frumoasa17• 01 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Його після завершення взагалі повинні чекати слідство та суд, а не навіть гіпотетична виборча кампанія.
Antoninaya1• 01 августа 2025
Ответ дляВітерець
Дуже багато людей будуть намагатися виїхати, щоб не опинитись в окупації. Це сотні тисяч. Куди їм їхати, чи зможуть інші області України зараз прийняти..
Тобто краще дочекатися примусової евакуації? На той час вже меньше треба буде евакуювати, природній(ні) відбір?
Маска-0b9f• 01 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1
Не розраховуйте особо на пряму відповідь. В цього акка не так багато робочого часу залишилось, а понаднормові їм не платять.
Да их тут не один акк и все как на подбор уровня маня.
kpss2017• 01 августа 2025
Ответ длячаревна
Повлияет положительно, нужен кто-то договороспособный, а не просто потужный. При том это может быть как из ’старой гвардии’ так и новое лицо.

Да, хотела бы, потому как в таком режиме от нас скоро ничего не останется.
Лисий хвост• 01 августа 2025
Ответ дляkpss2017
Чего давай о кандидатах ? Кто там ваш фаворит? Кто так сказать вас устроит
kpss2017• 01 августа 2025
Ответ дляБессмертный пони
Открываем Конституцию, ТДП, законы по профилю и изучаем, там все написано.

Все, кроме ТДП, доступно на сайте рада гов уа.
kpss2017• 01 августа 2025
Ответ дляЛисий хвост
Хвост, когда созреет на ответы скажите, а пока на отдых, много спамите
Маска-0b9f• 01 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Да,хотя бы за враньё,что войны не будет и оставление людей на произвол судьбы
Вітерець• 01 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1
Я не знаю,в мене немає рішення. Як на мене, все залежить від Трампа.
Я впевнена абсолютно, що після захоплення Запоріжжя та Херсона одразу буде наступ далі, тому немає сенсу здавати ці області. Або воювати далі, або одразу повністю капітулювати. Тим більш, враховуючи умови раши - роззброєння та денацифікація.
LudaSHS• 01 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Якщо буде Адмін ресурс і можливість його оточення це зробити,- зроблять.

Тому треба не програми -онлайн вибори, а реальні
І без небезпеки війни, і з спостерігачами, і щоб ті не боялися.

Ще додам, якби пуйло були вигідні вибори, він би підписав травневі пропозиції Трампа, Макрона, Мерца на припинення вогню, заради виборів. І свого ставленика. Якби бачив на кого ставити і що виграти. Але зараз це йому не вигідно, бо він користується ідеологією імперії, і в нього вавка в голові від розпаду срср, на базі цього будується вся його політика. Плюс виживання режиму вже залежить від війни. В цих реаліях з 23 р.
Може десь , по теорії ймовірності, , припинення війни -це буде означати припинення сили режиму, бо путін стане слабким у внутрішньому просторі.
frumoasa17• 01 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
За брехню, за диктатуру, за те що відводив війська з напрямків, ой, багато перелічувати його ’’подвиги’’.
Antoninaya1• 01 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Рівень ’маня’ згідна 100%, ті хто хоча б трохи вмів вести дискусію вже пішов з цієї роботи: зарплатні впали, понаднормові не платять, та й інтерес пропав- дурачить людей все важче.
Бессмертный пони• 01 августа 2025
Ответ дляkpss2017
Т.е. вы сейчас признали, что в Украине даже этого не будет? Ну тут, пожалуй, даже соглашусь с вами.
Где я такое писала ? Умерьте свои фантазии и иллюзии .
Colombina.• 01 августа 2025
Удалено администрацией...
Jul-Ap• 01 августа 2025
Второй дедушка проснулся.
Уже не обещает остановить войну, а только попробовать.

Мені щойно повідомили, що цього місяця у безглуздій війні з Україною загинуло майже 20 000 російських солдатів. Від початку року росія втратила 112 500 військових. Це дуже багато непотрібних смертей! Україна, однак, також сильно постраждала. З 1 січня 2025 року вони втратили приблизно 8000 солдатів, і ця цифра не включає зниклих безвісти. Україна також втратила цивільних, але в меншій кількості, оскільки російські ракети падають на Київ та інші українські міста. Це війна, якої ніколи не повинно було статися — це війна Байдена, а не «‎Трампа». Я тут лише для того, щоб спробувати її зупинити! — Трамп.
Лисий хвост• 01 августа 2025
Удалено администрацией...
LudaSHS• 01 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Второй дедушка проснулся.

Цікаво за цифри від Трампа. Які правдиві і відки, реально пуйло 100000+ своїх вбив за півроку, за що? І знову, напевно, викошує малі народності рф.

Ще згадаю цю моль на лавочці з Лукашенко
За що він вбиває людей.
kpss2017• 01 августа 2025
Ответ дляБессмертный пони
Ну как где? Куда вы меня за этой иллюзией отправили? Зачем же мне туда ехать, если она и в Украине будет?
LudaSHS• 01 августа 2025
В таки ці діди таки можуть почати страшну 3 світову. Але ми і так в ній, і це частина більшого.
Бессмертный пони• 01 августа 2025
Ответ дляkpss2017

Поконкретней пожалуйста . Какая статья Конституции запрещает реформы и смену министров ?
Лисий хвост• 01 августа 2025
КПСС 2017 у тебя одна иллюзия - хуйло братан
Ничего сможешь поехать на его похороны, фотку скинь сюда такое событие
Вітерець• 01 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Вірогідність здається дуже високою
LudaSHS• 01 августа 2025
Головне - захід ворог
Бачили?