Штора с кисточкой• 01 августа 2025
Що ви зробили зі своїм житлом, коли виїхали після початку війни
Моє пустує в Ха.
Намагалась здати знайомим майже безкоштовно, але вони виїхали.
І от з одного боку незрозуміло що з ним буде далі , а гроші мені не завадять, а з іншого боку є досвід коли орендну квартиру доводили до такого стану, що виручені за здачу кошти йшли на ремонт.
Квартира в хорошому місті, хороший ремонт, є підземний паркінг. Сам будинок залізобетонний.
Ви б що зробили?
Результат:
вже голосів:
44 (69.84%)
Пустує
14 (22.22%)
Здаю за гроші
5 (7.94%)
Здаю безкоштовно
Кривая спроса• 01 августа 2025
А скільки вже пустує? Повертатися плануєте? Знайомим за «майже безкоштовно» не здавала б. Потім можна стосунки зіпсувати. Краще вже незнайомим людям й за ринкову ціну
Штора с кисточкой
• 01 августа 2025
Ответ дляКривая спроса
З початку війни.
На рахунок повертатись в залежності наскільки сталий буде мир.
Продавати за -50% зараз також не хочу
Кривая спроса• 01 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
З початку війни.
Продавати за -50% зараз також не хочу
Здавайте в оренду. Вже четвертий рік КП все рівно оплачуєте. Ніхто не знає, що буде взагалі… й чи залишиться ця квартира ціла(
Мальчижка• 01 августа 2025
Если вы выехали и нет абсолютно надёжных людей, которые регулярно будут ходить и контролировать все, не надо.
У меня так знакомая сдала квартиру семье с ребенком, а сама уехала в Европу, ей через два дня позвонили соседи и сказали, что в ее квартире ширку варят, она обратно, ели выгнала, техники в квартире уже не было, ну, а ка она добиралась туда и обратно, тот ещё квест, при том , что билетов нет, а у нее через два дня была назначена очень серьезная операция в Италии, короче, ’заработала’
Кривая спроса• 01 августа 2025
Ответ дляМальчижка
Знакомой просто не повезло. Очень много адекватных людей арендуют жилье
Мальчижка• 01 августа 2025
Ответ дляКривая спроса
С чего вы решили, что автору повезет?? Таких историй тысячи
Редиска Я• 01 августа 2025
А хрен его знает что с ним сейчас, может пустует, может уже и живет кто. (оккупация)
Love_Love_Love_• 01 августа 2025
Ответ дляРедиска Я
Однозначно і точно не здавала б знайомим і тим більше за « майже безкоштовно «
Кривая спроса• 01 августа 2025
Ответ дляМальчижка
У меня положительный опыт. Живет девушка с собачкой, чистоплотная и ответственная. В другой квартире семья, тоже все ок.
Все питаю зарання• 01 августа 2025
1.5 года жила бывшая коллега за коммунальные. Сейчас сдаю, одна комната закрыта. Приеду, разгребу весь хлам из нее и буду сдавать уже как двушку.
Паспортний стіл• 01 августа 2025
Я сама не уезжала, но по знакомым - либо пустует, либо начали сдавать. Продали единицы. Киев и область.
Штора с кисточкой
• 01 августа 2025
Ответ дляallo4ka21
Мой муж сейчас ищет жилье в Ха. В каком районе у вас? Если интересно, то пишите в личку.
Я ще не готова жо цього)
Штора с кисточкой
• 01 августа 2025
Ответ дляМальчижка
Я сама була в такій історії, тому це і спиняє.
І ще моя мама була. Здавала будинок далеким родичам, то ті виїхали по тихому і ще і прихопили майно.
Мальчижка• 01 августа 2025
Ответ дляКривая спроса
Ну, давайте вашу жиличку, отдайте автору или семью
Наизнанку• 01 августа 2025
Здаємо 2 квартири в Києві.
Бо самі в Італії на оренді.
Виплат немає.
Тому можливості не здавати і оплачувати все самому фактично немає.
Мені гроші не завадять.
Є місце, де вздулася одна дошка на підлозі, але враховуючи оплату + те що я сама не плачу комуналку вже 2 роки, мені нормально.
Але я відвідую житло 1-2 рази на рік.
Може, якби була на виплатах десь, то не здавала би.
Перші 3 місяці війни людей пустила за комуналку, але вони поїхали додому, коли трохи стабілізувалася ситуація
Бо самі в Італії на оренді.
Виплат немає.
Мені гроші не завадять.
Але я відвідую житло 1-2 рази на рік.
Королева ганделику• 01 августа 2025
Ответ дляМальчижка
Тоже пустила пожить по рекомендации знакомой. Лишилась телевизоров, холодильника и даже колонку сняли. Еле выставила. Просто дверь не открывали.
Патриоточка• 01 августа 2025
Я хочу посмотреть результаты. Автор, в каком пункте меньше всего голосов? Куда ткнуть?
Кривая спроса• 01 августа 2025
Ответ дляМальчижка
Усмирите, плиз, свою агрессию вести диалог больше нет желания.
Наизнанку• 01 августа 2025
Ответ дляПатриоточка
Варіант ’ пустує’ набрав 76%
Мальчижка• 01 августа 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Вот вот, одни убытки
Вумна, аж страшно• 01 августа 2025
В Хмельницькій області сдаю гарний будинок переселенцям за символічну плату щоб не стояв пустим і холодним. Люди раді і меня оу місті - стоїть закрита квартира. За коши з оренди будинку плачу комуналку.
Колись продам, але все нема часу документи зробить.
Хотіла знайомій сдати квартиру безкоштовно, щоб та з села зі сліпою мамою переїхала, бо нема умов ніяких... та вона відмовилась. Сидить у ФБ та плачем далі щотнема допомоги... тут я без сили вже
Вся така шо куди там• 01 августа 2025
сама не выезжала, знакомые выехали, квартира стоит пустая. Киев. Говорят не готовы морально сдавать, хотя на новом месте уже укоренились, работают и возвращаться не планируют
сою не люблю• 01 августа 2025
Стоїть пуста, в окупації, під обстрілами. Коли поруч був приліт, то вилетіло скло, сусіди відкривали і забили вікна. Здавати нема кому, бо місто майже пусте😢
парИла я парИла• 01 августа 2025
Ответ дляПатриоточка
Квартира в хорошем городе… Разве Харьков не под обстрелами?
Скоріш за все малося на увазі - у хорошому місці у Харкові