Из Кукуева я• 02 августа 2025

Ви б звільнились у такому випадку?

Добрий день всім.
Я застудила лицьовий нерв. Сімейна призначила лікування. Одним з чинників є уникнення протягів. В кабінеті кондиціонер. На мене трішки дує, але в здоровому стані це не критично. В п´ятницю я попросила не вмикати, бо в мене болить обличчя. Керівника з видом страждалиці сиділа пів дня, у другій половині включила, бо вона вже падає від задухи. Я посиділа пів дня і сьогодні мені значно гірше. І тепер питання стало дуже негарне. Або мені треба просити в сімейного лікарняний, хоча вона сказала що з таким лікарняний не дають, йти догулювати відпустку - начальниця проти, бо багато роботи. І у випадку лікарняного, і у випадку відпустки - конфлікт з керівником у будь якому випадку. Або взагалі звільнятись.
Сімейна ще дала направлення до невролога, але запис тільки через два тижні. Платний невролог підтвердила лікування сімейного.
Борода• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Вона ще розвела купу квітів. В нас все підвіконня заставлене горщика і і купа квітів на підлозі. При попередньому керівнику в кабінеті був один кактус і такої задухи не було.
Я запропонувала позбавитись від квітів, мені відмовили, бо то очищення повітря. В те, що та вся вода випаровується і як в теплиці нікого не хвилює. Можна ж кондиціонер включити.
Квіти не проблема, а Ви не можете працювати з колегою...
автор Из Кукуева я • 02 августа 2025
Ответ длянеДоЖиру
Скільки градусів у вас на кондиціонері?
Зазвичай 22-23. Вентилятор мінімальний. Коли щ обличчям таке трапилось, я попросила ставити на 24, але вже все запалене, то реагує обличчя. В п´ятницю сиділа пів лня при 24, то сьогодні мені стало гірше.
Кидаю курити• 02 августа 2025
Автор, может попросить кого-то из другого кабинета поменяться с вами местами на месяц. Скоро лето закончится, кондиционер уже будет не нужен. Или как-то стул отвернуть, чтобы по лицу меньше попадало на время.
P.S. Я вас понимаю, тоже опасаюсь кондеров, тк застудила мыщцу на шее 15 лет назад, месяц на бл была. Малейшее дуновение и я сразу чувствую. Тоже на работе бывает ругаюсь из за этого, но у меня коллеги бухтят, но идут на встречу, часто тёплую кофту накидываю.
автор Из Кукуева я • 02 августа 2025
Ответ дляБорода
Йдуть на лікарняний, Вам же стало гірше, хто оцінить такі жертви?
Ніхто -(
Пустощі-веселощі• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
В позу як раз я не стаю. Стає вона, їй нічого не підходить. Вона така людина, що добре має бути тільки їй.
Ну то звільняйтеся. Якщо вам так буде краще і іншого варіанту немає
Борода• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
В кондиціонері є функція осушення, от вмикайте, зайву вологість кондиціонер прибере і не буде відчуття задухи при +24
Бачу_майбутнє• 02 августа 2025
Обговорити ситуацю з керівництвом, можливо вам знайдуть інше робоче місце, пересунути ваш стіл, закриють частково кондиціонер, де вам дує, чи встановлять направляючі для повітря.
автор Из Кукуева я • 02 августа 2025
Ответ дляБорода
Пока була здорова прекрасно вісім років працювала. А як захворіла, то всі від спеки подихають на компроміс йти не хотять.
Бачу_майбутнє• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Нерв теж застудила на роботі. Кондиціонер на 24 був норм, але начальниці жарко, то було на 20 і дуло сильно.
Пересісти мені нема куди. В нас кабінет 10 квадратів.
Кому дуже жарко сідає на ваше місце
Фиктивная• 02 августа 2025
Ответ дляЩас ухожу
Ні
Навіть якщо у вас стався неврит лицьового нерва?
Кидаю курити• 02 августа 2025
Может вам его сломать) прийти пораньше и что-то с ним сделать, чтобы не работал.
Борода• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
А Ви чого акцентує на хворобі увагу. Хочете, щоб Вас жаліли, запам´ятайте: на роботі працюють здорові, хворі лікуються вдома, ніхто не оцінить Ваш подвиг.
автор Из Кукуева я • 02 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Іншого робочого місця нема, в нас всі кабінети заповнені. Віддалено працювати не можна. Направляючі в нас є. Але кабінет настільки маленький, що холодне повітря відбиавється від стіни і потрапляє мені в голову. Всі ті роки було більш менш норм. А в цьому щось пішло не так...
дожену і ощасливлю• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
ну то якої поради ви тут чекаєте?
є ще варіант звільнитись.
Але найкраще у вашому випадку - піти на лікарняний, або працювати вдома.
В спеці в кабінеті без кондиціонера ви все рівно пересваритесь.
Пиши-пропало• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Автор, у вас только один выход - разговаривать с более высоким руководством и обозначить, что если у ситуации нет решения - вам придётся уволиться
Перемелица• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
А в другоц кабінет? Поиеняйтесь с ней местами
Перемелица• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Я так думаю, що все таки піду на лікарняний. Буду просити. А там буде видно
Или хотя бы а отпуск. Скоро жара спадет
автор Из Кукуева я • 02 августа 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
ну то якої поради ви тут чекаєте?
є ще варіант звільнитись.
Ніякої. Мабуть просто пожалітись.
Перемелица• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Ніякої. Мабуть просто пожалітись.
Пишите за свой счёт пока до невропатолога дойдете.
автор Из Кукуева я • 02 августа 2025
Ответ дляПеремелица
Вже писала. Нема іншого місця в інших кабінетах. На її місці дує ще сильніше, але вона не чутлива до коливання повітря їй норм.
Дівчина Гілмор• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Ви вже створювали тему. Очевидно йти на поступки вам не хочуть. Краще знайти іншу роботу
Дівчина Гілмор• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Я її розумію, в кабінеті реально спека. Але моє здоров´я мені ніхто не поверне.
Зробіть перестановку столів
автор Из Кукуева я • 02 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Зробіть перестановку столів
Я вже писала про неможливість зробити перестановку. В нас кабінет 10 квадратів. Повітря відбивається від стіни і відчувається всюди. На місці начальниці ще сильніше
Дівчина Гілмор• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Ага, я оце читаю там ще й квіти не можна прибрати. Шука
Дівчина Гілмор• 02 августа 2025
Шукайте іншу роботу
Борода• 02 августа 2025
Ответ дляПеремелица
Саме так
Ищу Аленя• 02 августа 2025
Ответ дляНаивная Хо
Компромісу не має ніякого? Пересісти в інше місце, віддалено?
Я і вас розумію, бо сама страждаю від мінімального сколиху повітря, але є люди яким погано до втрати свідомості коли душно.
Вихід завжди є, головне його знайти і не ставати в позу.
От я така( погано пітнію і миттєво перегріваюся((( ця проблема все життя мене мучає
дожену і ощасливлю• 02 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Ніякої. Мабуть просто пожалітись.
розумієте, якщо людям аж так демонстративно по фіг на ваше здоров´я і самопочуття, то я б думала, чи варто там далі продовжувати працювати.
Я якраз за кондиціонер, бо в спеці мозок у мене не працює, і для мене це б також було питаня вже мого самопочуття.

Але...в нормальних компаніях шукали б компроміси, дистанційна, лікарняний, чи ще щось. Тим більше, що це питання місяця-півтора, потім вже не буде такої спеки.

Але якщо ви розмієте, що інших робіт немає, і ви змушен це терпіти, то це усвідомлення допомагає позбутись звички бути гарним для інших, вестись на всі ці ’немає кому працювати’ і тд
Голубка миру• 02 августа 2025
Висмоктано з пальця - стан такий що лікарняного не дають але кондиціонер зло і звільнення
Автор , хіба давно робота не влаштовує ?
автор Из Кукуева я • 02 августа 2025
Ответ дляГолубка миру
В мне не гострий стан. Лікарняний не схотіла давати терапевт, сказала йди но невропатолога, це їх парафія. До державного запис тільки через два тижні. Я не вмираю, в мене нема температури, але в мене болить обличчя і болить голова. Я думала, що домовлюсь і без кондиціонера тиждень проживать, поки я зніму запалення. Мені приватний невролог виписав лікування, але треба ж уникати протягів, бо може сильніше запалитись нерв і тоді перекосить обличчя.