Реанимация• Изменено 02 августа 2025
У дитини панічна атака? Всю трусить, погані думки в голові, холодні руки
Каже важко дихати
Хоча на повну вдихає
Дурні думки в голові, каже неначе втрачає свідомість, млосно
Що це таке? І як з цим боротись
Дала заспокійливий чай з мʼятою
Пустирник
12 р
Хоча на повну вдихає
Що це таке? І як з цим боротись
Дала заспокійливий чай з мʼятою
Пустирник
12 р
постою_послушаю• 02 августа 2025
Ответ длякороткопамятна
Що означає ’погані думки в голові’?
У вас были панические атаки?Ребенку страшно, очень страшно, необъяснимый животный страх что все очень плохо и мы все умрем
короткопамятна• 02 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Ні, не було.
постою_послушаю• 02 августа 2025
Ответ длякороткопамятна
Мабуть думає, що я автор)
Еб....нутым нет покоя
короткопамятна• 02 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Еб....нутым нет покоя
Та хай розважається, новоспечений Шерлок на мінімалках)
постою_послушаю• 02 августа 2025
Ответ дляРеанимация
Дівчата будь ласка
Напишіть мені
Это прямо сейчас происходит? Или уже отпустило? Конечно звоните в скорую, даже если уже закончилась атака. Ну а потом не затягивайте к психиатру
Реанимация
• 02 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Вже заспокоїлась
Але це вже 2 раз за 2 тижні
Peppermint Winter• 02 августа 2025
Ответ дляРеанимация
Вже заспокоїлась
Але це вже 2 раз за 2 тижні
Киев?😭😭😭
ReintTycha• 02 августа 2025
Мята ні. Вона не діє заспокійливо. Меліса з медом
Піонії насойка.
Чай з липи
Пустирник. Але він гидкий.
Як і шишки хмелю
І дайте нюхати калачик( пеларгонію). Коли нема алергії. Її аромат допомагає при тривожності.
То з власного досвіду
Піонії насойка.
Чай з липи
Пустирник. Але він гидкий.
Як і шишки хмелю
То з власного досвіду
ReintTycha• 02 августа 2025
Ответ дляКозачка
Ура, авторша спалилась.
Коли автор. То там є таке слово Автор.
Ви помилились
Кнопкотиць• 02 августа 2025
Читала что панические надо убирать через тело, во первых согреться, горячий чай, одеться тепло. Дышать по квадрату. Попрыгать много раз, до усталости
постою_послушаю• 02 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
Да, автор, много методик есть, погуглите.
Тут сейчас самое главное чтобы ребенок не начал бояться наступления самой атаки, потому что получится замкнутый круг. Соблюдайте спокойствие и излучайте твердую уверенность, что наУчитесь с ними справляться.
Реанимация
• 02 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
Вле вона ось боїться заснути
Боїться що не прокинеться
Кнопкотиць• 02 августа 2025
Ответ дляРеанимация
Вле вона ось боїться заснути
Боїться що не прокинеться
Позвоните в неотложку посоветоваться по телефону, что-то порекомендует
Также есть ТГ чаты с срочной псих помощью, щас название гляну
ТГ ПсихБатальон чат , там всегда кто-то отвечает сразу дежурный
Тетяна дитячий масажист• 04 августа 2025
Ответ дляРеанимация
Вле вона ось боїться заснути
Боїться що не прокинеться
Вітаю. Краще відведіть дитину до лікаря. Те, що Ви пишете - є невідкладним станом. Дитячий психіатр зможе визначити, що відбувається з дитиною та призначить необхідне лікування ( це можуть бути лікарські препарати, психотерапія, вправи для припинення гострої фази панічної атаки та інше).