Добрий вечір!
Підкажіть, будь ласка, що можна зробити в такій ситуації.
Я пенсіонерка, за станом здоров’я працювати не можу, допомогти мені нікому. Родом зі Скадовська, але зараз перебуваю в Черкасах. Мій дім було зруйновано, повертатися мені нікуди. Тривалий час проживала у добрих людей, у кімнаті безкоштовно, але тепер мене просять звільнити житло.
На жаль, мені ніде жити й коштів на оренду житла немає.
Можливо, у Черкасах є благодійні організації чи установи, які можуть допомогти ВПО з житлом? Буду дуже вдячна за будь-яку підказку.
Дякую!
Черпак_для_фантазий• 02 августа в 21:39
Ответ длячаревна
В вашей теме вы пишите вы в Дании? Не понравилось там?
В Німеччині, біля Данії