Куда ж без меня• 02 августа в 22:37
Чи є нормальна сумка?
Потрібна господарська сумка на колесах для покупок. Але така, щоб її можна було компактно скласти, коли вона пуста, щоб колеса були міцні. Ну і, звісно, щоб була зручна везти й заносити в транспорт і не зламалася за місяць чи декілька. Така є? Якими ви користуєтесь?
Куда ж без меня
• 02 августа в 22:49
Ответ дляЖивунаБагамах
фото
Якою з них ви користуєтесь?
Я цікавлюсь досвідом, бо гуглити вмію.
Голова колгоспу• 02 августа в 22:50
У меня из Lidl,-стильно ,модно , молодежно:)
Пользуюсь 2-й год. Колеса пока не отвалились. Но она не складывпется. Я с ней пешком в магазин хожу. Максимум одну остановку могу подъехать.
ЖивунаБагамах• 02 августа в 22:53
Ответ дляКуда ж без меня
Якою з них ви користуєтесь?
Я цікавлюсь досвідом, бо гуглити вмію.
Господь з вами ніякою
Куда ж без меня
• 02 августа в 22:55
Ответ дляЖивунаБагамах
Господь з вами ніякою
Ваш коментар дивний. До чого тут Господь?
Куда ж без меня
• 02 августа в 22:56
Ответ дляГолова колгоспу
А фото можна? Скільки кг вона витримує?
ЖивунаБагамах• 02 августа в 22:57
Ответ дляКуда ж без меня
Так кажуть
Голова колгоспу• 02 августа в 22:58
Ответ дляКуда ж без меня
А фото можна? Скільки кг вона витримує?
На рахунок ваги не знаю. Я з нею хожу в супермаркет за продуктами раз на тиждень. Машини немає, а до магазину 1 км. Завантажую її до верху.
Голова колгоспу• 02 августа в 23:00
З досвіду- дешева =пагана якість
Хороша буде коштувати від 30 євро.
Куда ж без меня
• 02 августа в 23:01
Ответ дляГолова колгоспу
Ось, в мене така, може вона і складається, я її не складаю.
Дякую. Шукаю саме таку, щоб складалася.
Голова колгоспу• 02 августа в 23:03
Ответ дляКуда ж без меня
Дякую. Шукаю саме таку, щоб складалася.
Вони в Німеччині популярні. Пошукайте по назві-Einkaufstrolley. Може щось придивитесь собі, можливо в Україні таку знайдете.
Куда ж без меня
• 02 августа в 23:11
Ответ дляВірю, я повірив
Посмотрите сумки Rolser. У них много толковых вариантов.
Дякую, подивлюся. Одну модель вже дивилася, але її не зручно піднімати (на Розетці у відгуках кажуть), якщо вже заповнена, ручка не рівно стоїть, додаткових планок немає. Подивлюся ще інші моделі.
Хотілося б з досвіду користування почути пропозиції.
Куда ж без меня
• 02 августа в 23:13
Ответ дляНезламна
Нет.это зашквар для бабок
Сучасна жінка, навіть 70+, не бабка, а жінка. Я не про себе, якщо що. Така сумка - це турбота про спину, а не ’зашквар’, як ви висловились. Сумно, що ви така зашорена.
Куда ж без меня
• 02 августа в 23:14
Ответ дляГолова колгоспу
Дякую.
Куда ж без меня
• 02 августа в 23:17
Ответ дляГолова колгоспу
З досвіду- дешева =пагана якість
Хороша буде коштувати від 30 євро.
Дякую Це зрозуміло. Бачила цікавий варіант в Бонусі. Симпатично, дешево (200 грн), але геть не практично. Та сумка, що на вітрині вже мала погнуті колеса, а нею ще й не користувалися(
Хочеться, вже як платити, то розуміти, як воно в користуванні, тому і цікавлюся.
КартаБезКомиссий• 03 августа в 00:06
Ответ дляКуда ж без меня
Я самые дешевые такие сумки видела в Авроре - сейчас они 400грн. В остальных местах дороже. И в Бонус заходила. Теми с Авроры двое знакомых женщин пользуются, то пока довольны. Я себе купила в Сильпо вроде за 500 в прошлом году. Но я редко пользуюсь. Они конечно не рассчитаны на сильно большой вес, но туда ведь так много продуктов и не всунешь. У меня еще есть кравчучка очень добротная вся с металла. Покупала на оптовом на вокзале, когда он еще был. Она складывается, выдерживает большой вес. Но она очень тяжелая по весу. Это не для походов за продуктами
Куда ж без меня
• 03 августа в 00:08
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дякую.
ОбережнаЯ• 03 августа в 07:44
Ответ дляНезламна
Нет.это зашквар для бабок
мне 24,хожу..я ж не верблюд