Не любовница• 03 августа в 11:40

Религиозная семья и ВПО

Что бы вы сделали если бы вам пришлось бы жить с вашей семьей, которая очень религиозная ( проповеди, молитвы, попытки склонить вас к этому)?
Помогалочка• 03 августа в 11:41
Нормально
nabludatel• 03 августа в 11:43
Дивлячись яка релігія.
Якщо УПЦ МП - переїхала б.
Пищалка• 03 августа в 11:44
Люди исходя из своего религиозного менталитета решили вас приютить, уважайте их взгляды
Угадайс• 03 августа в 11:45
Я бы с такими не жила, избегаю всяких верующих, они часто не адекватны и навязчивы
А я нівроку• 03 августа в 11:45
Вибудувати свої власні межі і чітко дати зрозуміти, що для вас є неприйнятним
автор Не любовница • 03 августа в 11:47
Ответ дляПищалка
Нет, это моя семья. Не чужие люди
Пищалка• 03 августа в 11:48
Ответ дляНе любовница
Нет, это моя семья. Не чужие люди
А причём здесь тогда впо?
Новопоштинская• 03 августа в 11:48
Шукала б інше житло.
Така нав´язливість - це не про віру, а про фанатизм. Фанати небезпечні і часто неадекватні.
Маю знайомих віруючих і серед свідків Єгови, і серед п´ятидесятників, і православних. Ніхто не нав´язує свої погляди.
автор Не любовница • 03 августа в 11:48
Ответ дляА я нівроку
Не сильно помогает. Каждый разговор сводится к проповедям почему так правильно, а так нет
автор Не любовница • 03 августа в 11:49
Ответ дляПищалка
А причём здесь тогда впо?
Они и есть ВПО
Ноу коммент• 03 августа в 11:51
Ответ дляПищалка
а они не обязаны уважать взгляды других людей?
ЛеньГуглить_правда• 03 августа в 11:56
Ответ дляНе любовница
Они и есть ВПО
Ну, то мʼяко нагадайте їм, що наразі вони в гостях і варто поводитися спокійніше, бо фактично рятуєте їх зараз ви, а не оті їхні брати-сестри во христі
Pelmeshek• 03 августа в 11:57
Понимаю вас, невозможно с ними ужиться. Других тем просто не существует для них.
И правильно вы говорите, о чем бы не шел разговор - сведётся всегда к одному.
Сложно. Родственников таких имею. Не вступаю в споры и не прирекаюсь. ’Угу-угу’, пытаюсь свернуть/сменить тему и нечастыми визитами отделываюсь.
ЛеньГуглить_правда• 03 августа в 11:59
Ответ дляНовопоштинская
Шукала б інше житло.
Єгови, що не навʼязують - це прямо унікуми, я таких бачила раз і то, підозрюю, просто ми не такі прямо близькі були, а там досить добре з освітою. У решті випадків єгови проявлялися буквально на другій фразі після початку розмови
ok1904• 03 августа в 12:00
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В моєму місті Єгови це дуже толерантний напрямок. Їм головне вказати куди йти і вони йдуть і не вертаються.
Новопоштинская• 03 августа в 12:05
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Батьки однокласниць сина, одна сім´я у сусідньому будинку живе.
Знаю їх вже 9 років.
Вони щочетверга йдуть у свій храм, іноді стоять на вулиці біля свого макету з книжками. Не святкують дні народження і взагалі нічого. Моляться перед кожним прийомом їжі. Але за весь час знайомства лише 1 раз м´яко запросили до себе у церкву.
Не боюся осуду• 03 августа в 12:14
Ничего бы не делала - просто не жила бы с ними. Мне комфортно с моими детьми и я не собираюсь жить со своими другими родственниками с оглядкой на них - ’а не мешает ли вам мой телевизор’, ’а я ради вас полку в ванне освобожу’. Нет. Пусть живут где хотят, но без меня.

Ваши родственники в Европу не хотят поехать?
Я_з_Франека• 03 августа в 12:18
Это вы создавали тему недавно про то,что вы жестокая к людям ?
Попельшка• 03 августа в 12:19
Ми жили у такій сімʼї. Витримали два тижні. Повернулись в Київ. Діло було 19 березня 2022 року) не так страшно було, що орки підступали до міста, що ми їхали в обʼїзд єдиною трасою, що не прострілювалася, як те, яку головомрйку кожен день терпіли від цих вірунів.
Svitlo_• 03 августа в 12:54
Тут два варіанта - або слухати, або не жити
БоХатая• 03 августа в 13:13
Никогда в жизни. Я атеист. С сектантами не смогу жить