Карапулька• 03 августа в 12:49

Дівчата хто веде бюджет

Під скажіть будь ласка якими програми користуйтесь? Щоб була не складна і зручна , бажано платна
Дякую ♥️
всегдаДаДа• 03 августа в 12:53
Для семьи или предприятия?
Санька-4b93• 03 августа в 13:10
Трекер бюджета использую много лет
Сиреневая цапля• 03 августа в 13:10
Пишу в блокнотике
В кого тако було• 03 августа в 13:16
Moneon - вже не один рік користуємось з чоловіком.
Раніше була ще краще, там можна було робити спільні звіти по декільком користувачам.
А в цій кожен окремо свої виплати веде і звіти по своїм транзакціям формує. Потім додаємо вже самі.
В кого тако було• 03 августа в 13:21
Ответ дляСиреневая цапля
Пишу в блокнотике
а звіти також в блокнотику? Чи ви таке не відслідковуєте?
Мені більш важливо не скільки я витратила за щось конкретне, а загальний звіт витрат по певним категоріям
Так стає наочно видно, що раніше на продукти витрачалось в межах 15 тис, потім 20, а зараз вже під 30 тис щомісяця.
Сиреневая цапля• 03 августа в 13:25
Ответ дляВ кого тако було
В мене список із обов´язкових витрат на місяць, з місяця в місяць він не змінюється просто заповнюю ці дані
Продукти в мене по залишковому принципу на скільки грошей хватило ти купляю якщо більше заробила то кращі продукти можеш собі дозволити якщо ні то більш економно
bespe4na_mavpa• 03 августа в 14:53
Ответ дляВ кого тако було
А как вы вбиваете траты, вручную каждый чек? Если покупаешь вместе продукты, нель для душа и гель для стирки
В кого тако було• 03 августа в 17:14
Ответ дляbespe4na_mavpa
да, все траты вручную надо вносить. Но я разбиваю только по основным категориям. Если один чек из Новуса 1500 грн, там продукты и гель для стирки за 300 грн, то так и внесу - 1200 продукты и 300 - товары для дома.
Отдельно молоко это или конфеты не разделяю.
В кого тако було• 03 августа в 17:17
Ответ дляСиреневая цапля
ааа, зрозуміла.
Ми з чоловіком вже більше 10 років це ведемо. Не те, щоб це було якось так необхідно, скоріше для загального розуміння і вже як звичка.
Я таке знаю• 03 августа в 18:11
Monefy