Физрукая• 03 августа 2025

Какое сочетание имени и отчества вас удивило?)

Какие необычные или странные сочетания имени и отчества вам встречались?) Мой список: Юрий Леопольдович, Венера Петровна, Владлена Олеговна)
автор Физрукая • 03 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
У меня есть подружка , ее папу зовут Джон. Потому что мама родила его от какого-то иностранца.
Поэтому подружка Елена Джоновна
Ну это лучше, чем Ивановна)
автор Физрукая • 03 августа 2025
Ответ дляОшеламиссимо
еще
Ольга Дармидонтовна Непыйпиво
Жуть какая)
Сегодня я не я• 03 августа 2025
Ответ дляПротру пилюку
А при чем тут по-батькови и фамилия Ракоид
Ні при чому. Просто згадалось, а що?
Госпожа Белладонна• 03 августа 2025
Ответ дляИ.О. человека
А в мене була подруга Людмила Жанівна. Вона при знайомстві називалась Люсі)
Що у батьків її тата було в голові - невідомо. Вони з якогось села і своїх хлопчиків -близнюків назвали Петя і Жан))
А що не так в імені Жан?
Госпожа Белладонна• 03 августа 2025
В мене вчителька була Жанна Сільвестрівна
Не скажу, що погано звучить. Але якось мені було дивно
Всміхайлик• 03 августа 2025
Ответ дляПупс
Сергеєв Сергій Сергійович.
Оце батьки без фантазії
Денис Денисович Денисов жив зі мною в одному місті,не повірите як звали його батька
буреЛОМКА• 03 августа 2025
хах..моя бабуля была большая оригиналка-5 детей Девочки Эльвира,Гертруда,Энгелина,Светлана и Вова.При отчестве Порфирьевичи.Была библиотекарем,чего там начиталась-хз
Пліснявілий сир• 03 августа 2025
Головань Діана Іванівна
Хлопаю ресницами• 03 августа 2025
Не дивні, скоріше не звичні, Бруно Бернгардович (дідусь), Ріхард Брунович (син), Кіріл Ріхардович онук.
Невгамовна шахиня• 03 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Анастасія Кобієвна
Тато - тезка Сталіна?))
иванюся• 03 августа 2025
Ответ дляLeraApril
Его уже нет в живых давно
Я закончил УИПА в 2008,возможно уже и нет в живых, ему тогда было ок 60 -65 наверное
ДваДваВісім• 03 августа 2025
Константин Константинович и Руслана Станиславовна были учителями в школе. Ничего необычного, но сложно выговаривать.
У родителей был приятель - армянин. Его звали Гамлет, а его отца - Титан. Гамлет Титанович.
Невгамовна шахиня• 03 августа 2025
Ответ дляГимли
Николь Петровна
Скалкіна Ніколь Русланівна
Невгамовна шахиня• 03 августа 2025
Ответ дляМоська-слон
Особенно когда зовут Миша. Прям прекрасно
Колегу з Болгарії звуть Мішель, попросила називати її МішЕ, з наголосом на останній склад
Цветочница• 03 августа 2025
Ответ дляПані з калабані
Головач Лена, Конец Света
А у Светы родители с юмором. Мне нравится)
Чупокабра• 03 августа 2025
Ответ дляФизрукая
Кого же так зовут??)
Женщину,маму бывшей коллеги
Путающаяся• 03 августа 2025
Ответ дляПупс
Сергеєв Сергій Сергійович.
Оце батьки без фантазії
Це як в анедоті :
- Як Вас звати ?
- Василь .
- А сина ?
- Василь .
- А доньку ?
- Василина .
- А кота ?
- Василь .
- Вибачте , ми не можемо взяти Вас на посаду креативного директора ))
Путающаяся• 03 августа 2025
Ответ дляНе пириживай
Не знаю по батькові, але жіноче ім´я Геннадія мене здивувало
І чому немає смайла з відвисшою щелепою ?
Сало не люблю• 03 августа 2025
Проходили практику після 4 курсу на невеличкій фірмочці і до директора часто приїздив його якийсь там діловий партнер Аркадій Аркадійович. Гарний такий, на актора схожий, імпозантний, нам завжди цукерки приносив, жартував, ми відповідно мліли і окропом пісяли. І тут шеф дав нам відкопіювати документи а там паспорт нашого кумира. Аркадій Аркадійович виявився Акакій Акакійович ми годину валялися)) найскладніше було не ржати коли він наступного разу завітав. Ну і весь романтичний образ звісно розсипався на друзки.
Корсет_на_шурупах• 03 августа 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Тато - тезка Сталіна?))
Ага. Коба. Не зрозуміло тільки чому по батькові Кобієвна, а не Кобовна
Дама_с_коготками• 03 августа 2025
Попандополо Диана Христофоровна. Мама этой девушки встречалась в 90 года с греком
Ann_Arbor• 03 августа 2025
Доменік Сергійович)
Але взагалі байдуже. В сучасному світі немає реальної потреби звертатися до дитини за іменем та по-батькові, і в дорослому віці таких причин теж обмаль.
Деліка Преціоза• 03 августа 2025
Земфира Павловна, Ассоль Генриховна.
Знаю бакси• 03 августа 2025
Ответ дляФизрукая
Иванович он был) Роберт Иванович ))
вообще-то Станиславович. и фамилия Петкевич.
ПоЗиТиВнАя• 07 августа 2025
Ответ дляПупс
Сергеєв Сергій Сергійович.
Оце батьки без фантазії
Сергей имя вообще жесть
ПоЗиТиВнАя• 07 августа 2025
Ответ дляПацаааааааан
Головко Мишель Николаевна
Головач Лена хуже
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2025
Ответ дляНе пириживай
Три рази про лену прочитала, поки дійшло)
Меня удивило Ольга Александровна, странно
Бавовнятий Пупс• 02 сентября 2025
Ответ дляВсміхайлик
Та ладно, невже ж також?
Бавовнятий Пупс• 02 сентября 2025
Ответ дляФизрукая
Чем только родители думают?
О том, що давно вже тре відходити від по батькові.