Физрукая• 03 августа 2025

Какое сочетание имени и отчества вас удивило?)

Какие необычные или странные сочетания имени и отчества вам встречались?) Мой список: Юрий Леопольдович, Венера Петровна, Владлена Олеговна)
Чупокабра• 03 августа 2025
Эсмиральда Ивановна
Закусенец• 03 августа 2025
Ихтиандр Александрович
иванюся• 03 августа 2025
Акива Тавиевич ( был профессором в одном из Харьковских ВУЗов)
Мне было очень тяжело выговаривать его отчество.
Зашла на 5минут• 03 августа 2025
Пару років назад попали з дитиною на прийом до педіатра. Звали її Володимира Ілларіонівна. У мене язик заплітався, коли я до неї зверталась
НеКонец-Света• 03 августа 2025
Евеліна Іванівна
Я тут с краю постою• 03 августа 2025
Работала у нас Ричарда Мчиславовна.
Пані з калабані• 03 августа 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так це ж прізвища
Так. Але це в набір до сракоїда.
Люблю пиво• 03 августа 2025
Лада Людвиговна
Червона ікорка• 03 августа 2025
Моя свекруха на російській Степанида Варнавововна
Шалена красуня• 03 августа 2025
Ответ дляПупс
Сергеєв Сергій Сергійович.
Оце батьки без фантазії
У меня есть знакомый с похожими инициалами. Тоже в свое время удивилась)))
Сегодня я не я• 03 августа 2025
В кінці 80-тих до нас у школу прийшла нова вчителька. В неї чоловік військовий, то певний час вони з сім´єю жили у нашому місті, її сини вчились в нашій школі, а вона працювала у нас математиком. Я ось не згадаю якої вони національності були, а звали її Кинзибаева Факия Салимовна ( рос. школа була). Як ми тільки не перекручували її ім´я, бо спочатку воно для нас було важке для запам´ятовування. Але вона була найкращим вчителем, який мені траплявся. З її приходом я припинила боятись уроку математики. Бо я 100% гуманітарій, з цифрами і формулами не дружила ніколи і боялась тієї математики, як вогню. А вона була настільки доброю, привітною, так гарно пояснювала, що я з радістю ходила і відвідувала всі її заняття. Шкода, що потім їх чоловіка знову кудись перевели і моє щастя закінчилось. Згадую її з ностальгією.
Вельшановна• 03 августа 2025
Ответ дляПупс
Сергеєв Сергій Сергійович.
Оце батьки без фантазії
А с фантазией, это как нужно было?
Булькаю• 03 августа 2025
Тарас Карлович
короткопамятна• 03 августа 2025
Ответ дляФизрукая
Маша Сало звучит не лучше. Есть такие фамилии, к которым ни одно имя не подойдёт))
У нас є Юлія Сало. Їй нормально.
Гимли• 03 августа 2025
Николь Петровна
Контрольница• 03 августа 2025
Мішель Володимирівна
Контрольница• 03 августа 2025
Адамян Самвел Аршалуйсович
Элька-Карамелька• 03 августа 2025
У меня есть подружка , ее папу зовут Джон. Потому что мама родила его от какого-то иностранца.
Поэтому подружка Елена Джоновна
автор Физрукая • 03 августа 2025
Ответ дляЗнаю бакси
що з цього по батьковi?
Иванович он был) Роберт Иванович ))
И.О. человека• 03 августа 2025
А в мене була подруга Людмила Жанівна. Вона при знайомстві називалась Люсі)
Що у батьків її тата було в голові - невідомо. Вони з якогось села і своїх хлопчиків -близнюків назвали Петя і Жан))
Протру пилюку• 03 августа 2025
Ответ дляСегодня я не я
Був колись на нашому обласному радіо такий диктор : Борис Ракоїд. І коли на радіо вимовляли його ім´я та по батькові, між ім´ям і по батькові завжди робили паузу. А я завжди думала, що він у дитинстві, мабуть, добряче настраждався.
А при чем тут по-батькови и фамилия Ракоид
автор Физрукая • 03 августа 2025
Ответ дляЧупокабра
Эсмиральда Ивановна
Кого же так зовут??)
Протру пилюку• 03 августа 2025
Ответ дляФизрукая
Маша Сало звучит обычно, ну такая фамилия. А вычурное имя с такой фамилией звучит просто комично, именно из-за самого сочетания
автор Физрукая • 03 августа 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Боже, точно язик зламати можна)
Ошеламиссимо• 03 августа 2025
Руденко Анжелика Семеновна - образ был дополнен золотыми зубами и низким голосом
Моська-слон• 03 августа 2025
Ответ дляФизрукая
Мишель имя красивое, но не с нашими фамилиями и отчествами)
Особенно когда зовут Миша. Прям прекрасно
Ошеламиссимо• 03 августа 2025
еще
Ольга Дармидонтовна Непыйпиво
автор Физрукая • 03 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Работала у нас Ричарда Мчиславовна.
Вы победитель)))
LeraApril• 03 августа 2025
Ответ дляиванюся
Его уже нет в живых давно
автор Физрукая • 03 августа 2025
Ответ дляГимли
Николь Петровна
Чем только родители думают?