Соседушка• 03 августа в 13:30

Тест

Якщо овуляція була 25.07 тест уже може показати вагітність ?
Сердючка• 03 августа в 13:32
Ні. Якщо овуляція була 25 і секс теж, то десь після 12 серпня можна надіятися на дуже бліду другу смужку у випадку, якщо зачепилося.
автор Соседушка • 03 августа в 13:33
Ответ дляСердючка
Ясно
Буду чекати ☹️
Дюагональ• 03 августа в 13:38
Ответ дляСоседушка
Ясно
Буду чекати ☹️
А вам горить? Ну почекайте до дати менструації, або за пару днів до неї ( не факт що тест покаже). Ну це ж нічого не зміниться від того що ви до менструації будете кожного дня тести робити
автор Соседушка • 03 августа в 13:39
Ответ дляДюагональ
Ну ви ж не знаєте моєї ситуації
Комусь горить а хтось може і почекати
Пиу!Пиу!• 03 августа в 14:06
Ответ дляСоседушка
Ну ви ж не знаєте моєї ситуації
Комусь горить а хтось може і почекати
Обираєте за результатами тесту, за кого заміж виходити?
автор Соседушка • 03 августа в 14:13
Ответ дляПиу!Пиу!
Самі пошуткували самі посміялися ?)
автор Соседушка • 03 августа в 14:14
Ответ дляПиу!Пиу!
Якщо ви не знали деяким жінкам треба якомога раніше приймати підтримуючу терапію 👌
Дюагональ• 03 августа в 14:21
Ответ дляСоседушка
Ну ви ж не знаєте моєї ситуації
Комусь горить а хтось може і почекати
Так просто ж від того ’горить’ нічого не зміниться. Вагітність або є, або немає. І про це ви дізнаєтесь в любому випадку
Гомосноб• 03 августа в 14:46
Автор, ну там в лучшем случае произошла только имплантация эмбриона пока. ХГЧ сможет нормально вырасти и тест покажет беременность через 2-3 недели, не раньше
ВыФсеВрете• 03 августа в 16:22
10 дпо конечно покажет. уже должна быть тенб видна. через два дня уже точнее будет. та что вам скащала через неделю смотреть очень далеко от реальности и тяжело с математикой. при цикле 28 дней у вас через 4 дня уже месячные должны быть
автор Соседушка • 03 августа в 16:25
Ответ дляВыФсеВрете
Дякую ❤️