Соседушка• 03 августа 2025
Тест
Якщо овуляція була 25.07 тест уже може показати вагітність ?
Сердючка• 03 августа 2025
Ні. Якщо овуляція була 25 і секс теж, то десь після 12 серпня можна надіятися на дуже бліду другу смужку у випадку, якщо зачепилося.
Соседушка
• 03 августа 2025
Ответ дляСердючка
Ясно
Буду чекати ☹️
Дюагональ• 03 августа 2025
Ответ дляСоседушка
Ясно
Буду чекати ☹️
А вам горить? Ну почекайте до дати менструації, або за пару днів до неї ( не факт що тест покаже). Ну це ж нічого не зміниться від того що ви до менструації будете кожного дня тести робити
Соседушка
• 03 августа 2025
Ответ дляДюагональ
Ну ви ж не знаєте моєї ситуації
Комусь горить а хтось може і почекати
Пиу!Пиу!• 03 августа 2025
Ответ дляСоседушка
Ну ви ж не знаєте моєї ситуації
Комусь горить а хтось може і почекати
Обираєте за результатами тесту, за кого заміж виходити?
Соседушка
• 03 августа 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Самі пошуткували самі посміялися ?)
Соседушка
• 03 августа 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Якщо ви не знали деяким жінкам треба якомога раніше приймати підтримуючу терапію 👌
Дюагональ• 03 августа 2025
Ответ дляСоседушка
Ну ви ж не знаєте моєї ситуації
Комусь горить а хтось може і почекати
Так просто ж від того ’горить’ нічого не зміниться. Вагітність або є, або немає. І про це ви дізнаєтесь в любому випадку
Гомосноб• 03 августа 2025
Автор, ну там в лучшем случае произошла только имплантация эмбриона пока. ХГЧ сможет нормально вырасти и тест покажет беременность через 2-3 недели, не раньше
ВыФсеВрете• 03 августа 2025
10 дпо конечно покажет. уже должна быть тенб видна. через два дня уже точнее будет. та что вам скащала через неделю смотреть очень далеко от реальности и тяжело с математикой. при цикле 28 дней у вас через 4 дня уже месячные должны быть
Соседушка
• 03 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Дякую ❤️