Невгамовна• 03 августа в 15:04

Не всі пенсіонери бідні! в санаторії недешевому забито пенсіонерами

Я трохи змінила думку, що прям усі пенсіонери такі нещасні
Усі тут їх жаліють, в кожній темі про бідність про них мова.
Приїхала з санаторію, там 70% 50+
Тож пенсіонери, як і працюючі є різні, у них різний рівень життя !
Так як є працюючі на мінімалку бідні, так є і пенсіонери ого-го
Чоловіків жінок купа саме 60+
Гарно одягнені, доглянуті, видно, що не прям багаті, а просто забезпечені на середньому рівні.
Санаторій великий і реально людей море… саме літніх. Можуть собі дозволи і відпочити і підлікуватись

Тож любити себе і думати про пенсію , заощаджувати потрібно змолоду!!
І тоді і не будете ніщими пенсіонерами, а будете хоча б більш менш мати можливість в 60+ на нормальне життя, не золоті гори, але і не про жебрацтво про яке тут вічно пишуть стосовно пенсіонерів
Триндичіха Байрактар• 03 августа в 15:06
Вы бы еще покойникам позавидовали на элитных кладбищах в гробах из красного дерева.
Пацаааааааан• 03 августа в 15:06
Звісно не всі - у судей бачили пенсії ?
Ну і путівки могли діти купити
Більшість пенсіонерів мають мінімальні пенсії
автор Невгамовна • 03 августа в 15:06
Ответ дляТриндичіха Байрактар
При чому тут задрість? Ви в собі? Якшо вас заздрість охопила, то тема про інше
СережкинаЯ• 03 августа в 15:06
В спортлайфе тоже очень многие из премиума выходят
Ашотакоя• 03 августа в 15:06
Ответ дляПацаааааааан
Звісно не всі - у судей бачили пенсії ?
Ну і путівки могли діти купити
То не пенсії, а довічне утримання
Суцільна зрада• 03 августа в 15:07
Була я такому санаторії. Моїм сусідкам діти спонсорували подорож. Не всі там за свої гроші.
Триндичіха Байрактар• 03 августа в 15:07
Ответ дляАшотакоя
То не пенсії, а довічне утримання
Практически как довичне увьязнення
Пушкининиана• 03 августа в 15:07
Да, я заплатила сейчас за папу
Отдыхает в Болгарии. Но, я работаю за границей
Могу себе позволить
Пушкининиана• 03 августа в 15:08
Ответ дляСуцільна зрада
И я плачу каждый год когда а папу и за свекровь
Пацаааааааан• 03 августа в 15:08
Ответ дляАшотакоя
То не пенсії, а довічне утримання
Суть не міняється
І чого б це їх таких пахарєй треба суспільству довічно утримувати
автор Невгамовна • 03 августа в 15:09
Ответ дляПушкининиана
Да, я заплатила сейчас за папу
Могу себе позволить
Ну думаю що ці батьки колись і дятям дали добре і допомогли, і тепер мають віддяку це теж добре))
Пушкининиана• 03 августа в 15:10
Ответ дляНевгамовна
Да, помогли
И мне, и мужу и внучке. Но, это не за их пенсии они сейчас отдыхают ( в нашем случае )
Крошка Енот• 03 августа в 15:10
Ответ дляНевгамовна
Та це больне пише, не реагуйте!
Неваляшкина• 03 августа в 15:11
Ми свекрусі років п´ять оплачували відпочинок в санаторії в Миргороді. Тож не всі ті пенсіонери, які відпочивають в санаторіях, самі оплачують відпочинок.
автор Невгамовна • 03 августа в 15:11
Ответ дляПушкининиана
Да, помогли
Тема не о размере песии, а о условиях жизни , які пенсіонери собі самі! забезпечили різними шляхами
Повчитись у них потрібно декому і часто.
Крошка Енот• 03 августа в 15:12
Що за санаторій такий, де багато пенсіонерів?
Басноплетка• 03 августа в 15:13
Ну, є пенсія 13500, харчі, ліки купи, комуналка, правнукам на шоколадку дай, що залишиться на санаторій?!
Лялькодзьоб• 03 августа в 15:13
Очень многие получают немаленькие пенсии.
Свекр у меня вышел недавно, 40 тыс. Ну а о судейских, наверное, все наслышаны.
Многим помогают дети.
У Миндичей и Чернышовых тоже есть родители, в конце концов.
Пищалка• 03 августа в 15:13
Мої батьки працюючі пенсіонери .
У тата зп 40т , у мами 30т
+ пенсії .
Працюють , відпочивають , з внуками допомагають , ще й город мають .
Але їм 68 і 65 років . Як буде в 78 і 75 - важко сказати .
Коли ми говоримо про бідних пенсіонерів - я маю на увазі людей 75+ . От бабуся у 85 , вона ж точно на роботу не піде .
Оченьценная• 03 августа в 15:14
50+ це не літні люди,якраз багато хто активно працює. А дожити до 60-65+, то ще здоров´я треба мати(достаток). Тому ви бачите свого роду ,помилку вижившого´. Відповідно,в санаторій їдуть люди з певним рівнем достатку,медичним обслуговуванням,люди ще маюсь сили,багато хто працює,заможні діти відправляють і тд. Але це лише маленька часточка пенсіонерів. Виборка у вас не правильна. Сходіть на кладовище в гробки - 55-65+ набагато більше там лежить,над в санаторії .
Мудрецыха мира• 03 августа в 15:15
Як не був бідний під час роботи,то і на пенсії не будеш.Я так дивлюся по знайомим.Декому діти дуже допомагають
автор Невгамовна • 03 августа в 15:16
Ответ дляКрошка Енот
Карпати Трускавець
Оченьценная• 03 августа в 15:16
Ответ дляНеваляшкина
Дай Бог усім дітям статків нормальних,щоб батьків на відпочинок могли відправляти
Крошка Енот• 03 августа в 15:16
Ответ дляЛялькодзьоб
Многим помогают дети.
Зачем эти крайности, писать про миллиардеров?
Абы шо то влепить не в ту степь!
Мудрецыха мира• 03 августа в 15:16
Ответ дляНевгамовна
Карпати Трускавець
Дуже
Гарно
Морская свинка• 03 августа в 15:17
Ответ дляПушкининиана
Мама моя денег не берет, не говоря уже о путевках.Пенсия 3400.Огород.Вот огород её и кормит.
Тётя Хрюша• 03 августа в 15:17
Ответ дляНевгамовна
По вашому батькам допомагають л ще ті діти, кому батьки щось дали?
Неваляшкина• 03 августа в 15:17
Ответ дляНевгамовна
Ні, в нашому випадку нічого матеріального не дали і не допомогли.
Пушкининиана• 03 августа в 15:18
Ответ дляМудрецыха мира
У нас родители хорошо зарабатывали
Но, все вкладывали. Строили дома и покупали квартиры
А вот пенсия, маленькая
Тётя Хрюша• 03 августа в 15:19
Ответ дляЛялькодзьоб
Многим помогают дети.
А кем ваш свекр работал? У нас же вроде есть потолок пенсий, кроме судей