Я Вас не боюся• 03 августа 2025
Косино чи Берегово? Де краще та дешевше
Відпочити восени? Що там по цінах? На скільки гаряча вода? Чи всім можна там купатися?
Шалена невинність• 03 августа 2025
Косино -1000грн за 4 Години . Там один басейн с теплою водою , де просто сидять, не плавають. Решта аквапарк з гірками з висоти. В Берегово простіше, бо там басейни для плавання. Ціни зараз не знаю
КошкинДом• 03 августа 2025
Были в Косино.Это ужас. Раздевалка на 200 человек, на улице в этой воде стоят одновременно десятки человек и как сказали, писяют туда же.Так оттуда и воняет мочой
Я на хвилинку• 03 августа 2025
Дешевше в Берегово. Краще, звичайно ж, в Косино. Це взагалі не порівняти. Можете глянути ще Велятино.
Сливочная пенка• 03 августа 2025
В прошлом году была Косино проездом и не рискнула туда зайти. Лучше в Будапешт.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 августа 2025
Ми були в Велятино цим літом. Безлім на цілий день 500 грн, сімейний пакет на 3х- 1100. В самих Теплих водах кафе з дуже адекватними цінами
Кучерявочка• 03 августа 2025
Якщо тільки термали, то краще і дешевше Жайворонок. А якщо з дітьми на гірки-то Косино.
Хвильоватиша• 03 августа 2025
Були в липні в ерегово. Дорослий 300, дитячий 150 на 3 годи. Безлім 500 наче, але не уявляю що там робити цілий день квартиру знімали за 1400. Їздили на озеро. Багато атмосферних недорогих кафе. Якщо шиканути - рекомендую ресторан ’шато мала гора’