Найщасливіша• 03 августа 2025
Чи нормально буде просити зараз підвищення зарплати, якщо згорів завод?
Працюю рік, роблю набагато більше, ніж мені говорили при прийомі.
Сама тягну роботу , яку може виконувати цілий відділ.
Керівництво хвалить, місяць тому говорили про підвищення зарплати, але тоді ген директор поїхав у відпустку, а без нього це не погоджують.
Потім сталась проблема - пожежа на одному з виробничих приміщень, де робили продукцію. Кошти у відновлення вкладені колосальні.
Генеральний повернувся. Як думаєте, чи варто піднімати це питання? Чи недоречно?
Я відповідь знаю, просто хочу почути вашу думку.
Мастер Класс• 04 августа 2025
Ответ дляНайщасливіша
Не уявляю як це
Мене ж там всі знають
Пару месяцев ищут лоха , готового работать за вашу зп, а потом поднимают
АгатаХристя• 04 августа 2025
Ответ дляНайщасливіша
Це як? На нову роботу ви мали на увазі?
Працюю головним бухгалтером. Зі свого 25 річного досвіду скажу так, що іноді краще залишити старе місце і перейти на нову роботу вигідніше і проще про грошам, чим чекати підвищення зарплати на старій роботі. Те, що виробничі потужності згоріли , то не Ваші проблеми , а власників. Ви свою роботу робите. Ще жодного власника не цікавило за що і як живуть його робітники. Тут, навіть питаються зам’яти , скрити , якщо трапляється виробнича травма і люди погоджуються , що їм відшкодують , але це все тільки обіцянки, щоб людина втратила своє право на офіційне відшкодування .За 25 років я багато чого надивилася і зі мною теж поступало керівництво по -скотскі як тільки їм було вигідно. Тому дбати треба тільки свої інтереси.
Найщасливіша
• 04 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
А мені на що жити?
Мастер Класс• 04 августа 2025
Ответ дляНайщасливіша
А мені на що жити?
Нз? Мужа? Неотгулянный отпуск?
Найщасливіша
• 04 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Нз? Мужа? Неотгулянный отпуск?
Я незаміжня
Невідгуляна відпустка - половина моєї місячної зп, решту прогуляла.
Нз не знаю що це