Молода і нерозважлива• 04 августа в 15:11

Верите, что война закінчиться в этом году?

Предпосылки есть
Одна_на_всей_планете• 04 августа в 16:22
эта война до последнего русского а китай заберет пустые дома и ресурсы русские
Коко Шанель• 04 августа в 16:22
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
5% ВВП на військовий бюджет? У нас зараз хіба менше?
У нас майже нема своїх грошей.Ми живемо і воюємо за гроші Заходу
ТихоЯ• 04 августа в 16:22
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Таке враження, наче бот з ботом сперечаються і засирають тему
я десятки зврнень давала Адмінам з питанням чому не блочать Маню і Ко...
Відповідь була фейеричною, але ні.. не можна обговорювати дії Адмінів.

Тому я обираю інші тактику - тактику Мані. Блочить-то і менее не мона))
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа в 16:22
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Там не було ніяких баз на початок війни. Тільки будівництво.
Не заздріть тьоті• 04 августа в 16:22
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Де вона була? нема таких даних. Тільки розмови про те, що щось там будуть будувати.
Одна_на_всей_планете• 04 августа в 16:23
Удалено администрацией...
Не заздріть тьоті• 04 августа в 16:23
Ответ дляAntoninaya1
Ким воююча країна буде воювати, коли українці закінчаться? Чому ви вирішили, що дешева рабсила не поїде на спустошену землю? Українців знищують не заради копалин, а як не потрібний ресурс.
а чого українці непотрібний ресурс, а дешева рабсила потрібний ресурс? а цю дешеву рабсилу, ще й привезти звідкись треба, розмістити, облаштувати.
Кофр для ноги• 04 августа в 16:23
Ответ дляОдна_на_всей_планете
на землю россиян зайдут китайцы
Это их проблемы... А кто зайдёт на земли Украины, превращённые в военный полигон?
Одна_на_всей_планете• 04 августа в 16:24
Удалено администрацией...
китайцы заберут все ресурсы и землю пустые дома убитых у нас россиян
эта война до последнего русского
Одна_на_всей_планете• 04 августа в 16:25
ох и хитрющий китай
Бутербродница• 04 августа в 16:25
Ответ дляТихоЯ
спршу треба розібраитися з тими хто наразі у корита
І хто буде розбиратися?
Ви підете особисто ?
и какой тупой русский народ
Удалено администрацией...
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа в 16:25
Ответ дляAntoninaya1
В чому сенс знищувати українців заради копали?
Не заздріть тьоті• 04 августа в 16:26
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вона ще не придумала) дайте час людині)
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа в 16:26
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Удалено администрацией...
Вони коханці. Все, можете тут не сперечатися
Одна_на_всей_планете• 04 августа в 16:26
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
китай хочет русские ресурсы и земли.пустые дома.у них много народа а тут пустая россия под боком
Бутербродница• 04 августа в 16:27
Ответ дляБойова
Манька, її клони, тцк і їх самиці, і усі, причетні до корита?
Не думаю, що цей прошарок прямо надзвичайно великий.
А куди ж 73 поділися?
Одна_на_всей_планете• 04 августа в 16:27
китай скоро лопнет от людей у них мало земли и тут россия пустая ...
Удалено администрацией...
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа в 16:27
Ответ дляКоко Шанель
То яку оплату візьме НАТО за бази Великобританії в Україні і членство?
Удалено администрацией...
Одна_на_всей_планете• 04 августа в 16:28
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
китай бесплатно рус земли забирает
Удалено администрацией...
Antoninaya1• 04 августа в 16:29
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ви читали той пост на який ставите питання? Де там написано, що заради копалин?
Коко Шанель• 04 августа в 16:29
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Та вже бере.Он кладовища в промислових масштабах ростуть.