Молода і нерозважлива• 04 августа 2025
Верите, что война закінчиться в этом году?
Предпосылки есть
Одна_на_всей_планете• 04 августа 2025
эта война до последнего русского а китай заберет пустые дома и ресурсы русские
Коко Шанель• 04 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
5% ВВП на військовий бюджет? У нас зараз хіба менше?
У нас майже нема своїх грошей.Ми живемо і воюємо за гроші Заходу
ТихоЯ• 04 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Таке враження, наче бот з ботом сперечаються і засирають тему
я десятки зврнень давала Адмінам з питанням чому не блочать Маню і Ко...
Відповідь була фейеричною, але ні.. не можна обговорювати дії Адмінів.
Тому я обираю інші тактику - тактику Мані. Блочить-то і менее не мона))
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа 2025
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Там не було ніяких баз на початок війни. Тільки будівництво.
Не заздріть тьоті• 04 августа 2025
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Де вона була? нема таких даних. Тільки розмови про те, що щось там будуть будувати.
Не заздріть тьоті• 04 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1
Ким воююча країна буде воювати, коли українці закінчаться? Чому ви вирішили, що дешева рабсила не поїде на спустошену землю? Українців знищують не заради копалин, а як не потрібний ресурс.
а чого українці непотрібний ресурс, а дешева рабсила потрібний ресурс? а цю дешеву рабсилу, ще й привезти звідкись треба, розмістити, облаштувати.
Кофр для ноги• 04 августа 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
на землю россиян зайдут китайцы
Это их проблемы... А кто зайдёт на земли Украины, превращённые в военный полигон?
Одна_на_всей_планете• 04 августа 2025
китайцы заберут все ресурсы и землю пустые дома убитых у нас россиян
Бутербродница• 04 августа 2025
Ответ дляТихоЯ
спршу треба розібраитися з тими хто наразі у корита
І хто буде розбиратися?
Ви підете особисто ?
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1
В чому сенс знищувати українців заради копали?
Не заздріть тьоті• 04 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вона ще не придумала) дайте час людині)
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Удалено администрацией...
Вони коханці. Все, можете тут не сперечатися
Одна_на_всей_планете• 04 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
китай хочет русские ресурсы и земли.пустые дома.у них много народа а тут пустая россия под боком
Бутербродница• 04 августа 2025
Ответ дляБойова
Манька, її клони, тцк і їх самиці, і усі, причетні до корита?
Не думаю, що цей прошарок прямо надзвичайно великий.
А куди ж 73 поділися?
Одна_на_всей_планете• 04 августа 2025
китай скоро лопнет от людей у них мало земли и тут россия пустая ...
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа 2025
Ответ дляКоко Шанель
То яку оплату візьме НАТО за бази Великобританії в Україні і членство?
Одна_на_всей_планете• 04 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
китай бесплатно рус земли забирает
Antoninaya1• 04 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ви читали той пост на який ставите питання? Де там написано, що заради копалин?
Коко Шанель• 04 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Та вже бере.Он кладовища в промислових масштабах ростуть.