Начальник Анонимов• 04 августа в 16:07

Виходить я з зарплатою 25 тисяч не можу дозволити собі розлучитись

Оренда 10000 ( звісно не Київ)
З дитиною підлітком 15 років залишається
15000 це межа бідності.
То що сидіти замужем і не рипатись?
Злюка бобер• 04 августа в 17:58
Ответ дляКарамелька
5 тис це не половина витрат на 15-тирічного підлітка. І щось та й нажили, є свої речі.
Почему не половина? Что нажили? Они на аренде. Ну может автору пара тарелок и покрывал надо, то думаю муж не будет к нее их отбирать)
Злюка бобер• 04 августа в 18:01
Автор, а как у суда с тцк? А то это для вас весь мир открыт, а муж может и так максимум зарабатывает.
Злюка бобер• 04 августа в 18:10
Ответ дляКраля-Галя
Я не знаю що хотіла автор. І ви не знаєте. Заміж вона виходила свідомо, тому і режим коняки увімкнула свідомо, або не свідомо але по власному бажанню
На жаль переважна більшість нашого покоління, тобто ті кому зараз 40+/- років, підсвідомо так робили. Чи то спрацював приклад наших мам та бабусь, чи то боротьба за рівні права, чи то ще щось, але таких як автор дуже багато
Давайте честно, в обычной семье должны работать оба, что бы жить нормально. Вариант с хорошо зарабатывающим мужем ок, но шей значительно меньше чем желающих сесть на них)

И да, если в нашем поколении и поколении наших мам женщины сидели в декретах и могли работать за небольшую ЗП, то в нынешних поколениях женщина полноправный партнёр и к ней требования не ниже чем к мужчине.
Сонечко• 04 августа в 18:20
Ответ дляКраля-Галя
Наши женщины путают свои права и чужие обязанности. Свои права можно отстоять. Право на труд, право на голос, право на равную зарплату, а вот навесит на мужчину обязанность готовить, обязанность разделить декрет, обязанность выносить мусор... тут засада. Мужчины поумнели и будут сопротивляться изо всех сил))
Оно само купилось• 04 августа в 18:47
Ответ дляЗлюка бобер
Не меняются люди, а если ее устраивало, что она основной добытчик, так какие претензии к нему? Он то какой был такой т остался, это она не понимает чего хочет, получается.
Змінюються. Ще й як. Тільки правда, все в гіршу і гіршу сторону. Чи ви будете сперечатися, що у старух (як приклад) характер геть не такий, як у молодої дівчини?
Оно само купилось• 04 августа в 18:48
Ответ дляВесела бджілка
ні, терпіти це в жодному разі не варіант, це завжди призводить до погіршення, здоровʼя свого і дитини, це буде зразком для майбутньої сімʼї дитини, та й запасного життя у автора немає
Ну от такий життєвий досвід авторки. Не всі такі категоричні
Все буде Україна• 04 августа в 18:56
Ответ дляКраля-Галя
Оце і є те, що вона його змінила. Треба було менше енергії проявляти. Спочатку жінки все на себе взвалюють, а потім видихаються і жаліються, що чоловіки ні риба ні мʼясо. А з чого йому бути чоловіком, якщо в нього жінка виконує роль чоловіка? Звісно, що час не вернеш, але потрохи можна повернути чоловіка до заводських налаштувань
Вам можна повернути до заводских налаштування, які до речі жіночі налаштування, бути секс богинею і борщі варити мовчки? Людина є яка є, навіть собі складно нові звички завести , але інших в успішно/красивих переробляють аж бігом
Все буде Україна• 04 августа в 19:02
Ответ дляСонечко
)) ну давайте по честному, бюджет ділити і важкі сумки тягати жінки також не біжать ділити, он скільки волів якщо нехай бог каву за свій рахунок потрібно на 1 зустрічі купити Якраз наші люди обох статей хочуть і чужі обов´язки не брати, і свої поділити, ну у нас же рівноправність
ВсеЧетко• 04 августа в 19:16
Ответ дляЛапка
5 тыс чего?
Гривен
Краля-Галя• 04 августа в 19:27
Ответ дляВсе буде Україна
Цікава ситуація. З одного боку я 20+ років у шлюбі, цілком і повністю задоволена чоловіком, який дійсно поводиться як чоловік у всіх поняттях цього слова, не маю думок про розлучення, але мою думку ви вважаєте хибною. З іншого боку повно невдоволених сімейним життям в цілому і чоловіком конкретно жінок, але їх погляд на цю проблему правильний? Ну добре, нехай я дурепа, а вони умні … але чого вони скиглять?
Щебетушка• 04 августа в 19:27
А дочка как с папой общаются?
Судя по всему, брак ваш рушится со скоростью света(
Краля-Галя• 04 августа в 19:30
Ответ дляСонечко
Чоловіки «поумніли» завдяки жінкам, які за них виносять сміття та готують їм обід. Самі жінки і винні ібо не фіг все сама
АфродитаПетровна• 04 августа в 19:37
Ответ дляМастерЮля
Последний анекдот! Люди животных при разводе забирают, а вы советуете ребенка оставить, как какой-то шкаф ненужный
Папа не родитель? Жить с ним 15+ лет можно было, ребёнка растить, а тут
МатьЧасть• 04 августа в 20:04
Ответ дляКраля-Галя
І не кажіть. В Дніпрі можна за 6-7 тис знімати двокімнатну. Звісно не центр і не новобудова, але можна
В каком Днепре за 6? От 15тыс более-менее нормальные квартиры и то это левый берег. Сейчас активно смотрю квартиры
Мадам Тю-лю-лю• 04 августа в 20:05
Наибольшая выгода в случае автора, это вдовство. Автор, думайте😏
sur_sur• 04 августа в 20:13
Ответ дляНачальник Анонимов
Або однокімнатна з ремонтом 90
Або двокімнатна Хрущовка що після бабусі не вистигла
Я знаю однокімнатну в Києві, орендарів двоє, взимку комунальні виходили максимум 1800. Що то у вас за тарифи, яке місто?
автор Начальник Анонимов • 04 августа в 20:59
Ответ дляЩебетушка
А дочка как с папой общаются?
Ніяк не спілкується. Через мене
МастерЮля• 04 августа в 21:19
Ответ дляАфродитаПетровна
Что а тут? Пришло время скинуть балласт и ребенка, как ненужный хлам, после развода ненужному мужу оставить?)
Гадаю_По_шнуркам• 04 августа в 21:53
Ответ дляКарамелька
10000 нічогенко так оренда.
В Києві 20000
А поговорить?• 04 августа в 22:02
Та впринципі небагато людей можуть дозволити собі утримувати когось одноосібно, особливо підлітка.
А поговорить?• 04 августа в 22:08
Ответ дляКраля-Галя
Та ні. Спочатку беруть аби що, бо молоді -дурні-зелені мама/бабця/сусідка сказали, головне заміж. Очки закривають, голівки відвертають а потім опа... ’Він такий не був’. Завжди був. Люди не змінюються, це міф
А поговорить?• 04 августа в 22:10
Ответ дляСонечко
Я фигею от советов
Допустим у мужа тоже 25т
Итого на троих 50т. Минус аренда 40т.
Разводится. 25т-10т=15т на себя и дочь. Салатики с кефиром только тут жрут на завтрак обед и ужин. Дочь будет хотеть нормально есть. Мясо, сыр, фрукты-овощи. А еще хотеть ходить в мак. А еще зубы лечить надо. И прочее. Допустим алименты 5 тыс. если не трать их это на зубы+ медицину.
Причому мужика з його 5тисячами геть мудаком не назвеш. У нього теж оренда, комуналка і все оте, що легше платити в складчину. Тупо не буде більше дати (
Сонечко• 04 августа в 22:13
Ответ дляА поговорить?
Где ж такие разумные то берутся))) Конечно за 90% женщин очередь из женихов бегает. И если ее нет в 20, то в 30 тоже скорее всего нет...
А ну да... сейчас замуж не модно выходить...
А поговорить?• 04 августа в 22:18
Ответ дляКраля-Галя
Ви жартуєте? ’Спрацював’ фактор того, що дити треба за щось, їсти, вдягатись, житло придбати... У всіх воно цей ’фактор’ працює. Чоловіків, здатних самостійно забезпечити хороший рівень не так і багато.
А поговорить?• 04 августа в 22:23
Ответ дляСонечко
Бігає. Черга. І це не художнє перебільшення. І я особисто, і всі мої подруги мали широкий вибір на будь який смак.
Сонечко• 04 августа в 22:26
Ответ дляА поговорить?
А у меня наоборот. Ни я ни мои подружки не имели кавалеров. Мы были страшные, бедные с акне и лишним весом. Если вы родились красоткой то у вас и подружки такие же и вам кажется что кругом люди такие же, но это не так 90% обладают очень посредственной внешностью. Но хочется все равно чтобы за тобой ухаживал первый парень на селе. Таких же как ты ты просто не воспринимаешь.
А поговорить?• 04 августа в 22:34
Ответ дляСонечко
Ні, я не народилася красунею. Звичайна посередня жінка (дівчина). Але так, зібрати чергу в КПІ таки легше, ніж в Драгоманова, це факт))) А ’перший парєнь’... Ні не хочеться, хотілось нормального - розумного, уважного, надійного, красивого. Такого і обрала, зрештою. Але були (на думку всяких ’порадників’ варіанти і кращі). Так, ці хлопці справді мають дуже непогані досягнення (це прям відразу було видно, нічого не змінилось). Але є але - людину треба обирати для себе, а не чорт зна як. З жодним з них у мене не могло бути нормальних подружніх стосунків, од так, дивитись треба, кого і для чого береш. Це очевидно що в 16, що в 26. Їх ще пуцьвврвнками видно, ніхто не змінився
Телефон Рубика• 04 августа в 22:34
Ответ дляПлакалаВАвто
а я и не преувеличиваю. людям нужны деньги на еду, одежду, бытовую химию, лекарства, мелкие ремонты чего-то в доме, оплату коммуналки. откуда тут еще найти пару тысяч для развлекух? в парке погулять можно бесплатно, а вот залы и бассейны не для этого уровня дохода
Не знаю, як з дитиною можна в принципі погуляти безкоштовно. Це дуже важко, коли на кожному кроці якісь заманухи, смаколики. І коли дитина бачить, що це іншим дітям купують..
ЛюблюДевчонок• 04 августа в 22:38
Ответ дляЗлюка бобер
Так 8-10 т на подростка хватит, что не так?
Не вистачить зовсім в теперішніх реаліях, на жаль.
Я зараз не працюю, з чоловіком все Ок, але і усвідомлюю, що свого б підлітка 13 років сама б не змогла утримувати. Це щомісячні витрати до 20 т грн мінімум, вже перейшли до державної школи, м. Київ. Це витрати лише на одяг, дозвілля, репетира з англійської та і все. Це просто базовий мінімум. Добре, що лише одна дитина. Для нормального існування (існування!!!), а не життя потрібно 3-4 т. дол. Про відпочинки та навчання закордоном тут не йдеться зовсім!
Мальчижка• 04 августа в 22:39
Ответ дляЗлюка бобер
Вы так рассуждаете, будто считаете что от вас только все и зависит. Завтра ваш ненаглядный найдет принцессу и все ваши рассуждения до одного места.