Комиссия50%• 05 августа в 13:18

Почему после упражнений такое происходит?

Подскажите пожалуйста почему после упражнений на ягодицы болят ноги, мышцы ног, а попа совсем немного? Разве не должно быть наоборот
Яжбоматусяблін• 05 августа в 13:20
Неправильная техника.
Вельшановна• 05 августа в 13:20
Техніка виконання невірна.
Мию вікна у мороз• 05 августа в 13:21
Ноги подрабатывают за ленивую пятую точку. У меня так, все будут работать, а задницу надо строго держать под контролем
Валькірія• 05 августа в 13:24
присідали нєбось? присідання - ДУЖЕ складна вправа. спортсмени вчаться роками присідати так, щоб навантаження йшло на сідниці. робіть щось інше і теж стежте за технікою.
Уравнобешенная• 05 августа в 13:34
А какие упражнения на попу?
Я уже плюнула на ту попу - как могу так и делаю. Тоже почти не болит. Причём, во время упражнений - болит, где нужно, чувствую все правильно. А потом, дома уже- ноги еле ходят, пресс болит, грудные тоже. А попе - хоть бы хны. Двух тренеров сменила - без толку.
Най хоч раз• 05 августа в 13:38
Ответ дляВалькірія
Якими роками? Нормальний тренер з першого заняття поставить правильну техніку.
Говорю-балакаю• 05 августа в 13:40
Ответ дляНай хоч раз
В мене попа сама перша боліти починає. Ноги важче змусити боліти
Говорю-балакаю• 05 августа в 13:41
Ответ дляНай хоч раз
Ага прям через 45 хв у всіх техніка правильна...
Най хоч раз• 05 августа в 13:43
Ответ дляГоворю-балакаю
В мене ніколи не було проблем з техніками присідання. Чесно. Або мені нормально показували, пояснювали і контролювали, або я не розумію звідки драма. У вас може з першого не вийти, але якщо ви роками не можете опанувати, то це якась хрінь.
Не кую, не мелю• 05 августа в 13:51
Ответ дляНай хоч раз
та самі ж тренерки, спортсменки, признавались, що тільки через кілька років зрозуміли, як правильно це робити.
навіть була така собі Лєна Міро, нє к ночі будь помянута, то і вона казала, що це складно і наводила приклади, як бодібілдерші мали плоскі попи.
КапитанльнаЯ• 05 августа в 13:55
Ответ дляУравнобешенная
А какие упражнения на попу?
Значит без веса или мало веса на нее берете
Най хоч раз• 05 августа в 13:56
Ответ дляНе кую, не мелю
Лєна Міро - хайпова дохла кацапка) Весь її на той ще час жж базувався на холіварі і вкидах. Мені теж немало рочків, я пам´ятаю ) Не в курсі хто там в інсті наганяв пафосу і демонізував техніку присідів, насправді її в нікому невідомих звичайних тренажерках і фітнес клубах звичайні не медійні тренери ставлять нормально.
Аноним ФЕЯ• 05 августа в 15:27
Які саме вправи на сідниці Ви робите? Я роблю тільки болгарські випади, румунську тягу та сідничний місток. Ще додаю трохи ізоляції на квадріцепс і біцепс стегна. І все.... До того роками присідала зі штангою - попа зовсім не росла, тільки квадри. Підберіть собі дієві вправи