Та никада в жизни• 05 августа 2025
Новые беженцы
Девочки , кто собирается выезжать из Украины осенью ? В какую страну вы собираетесь ? Выбираем между Данией , Ирландией и Норвегией . Я и 3 деток .
Может тут есть те кто там проживает .
Напишите , как условия для жизни ?
Может тут есть те кто там проживает .
Напишите , как условия для жизни ?
Репетиторша• 06 августа 2025
Ответ дляЖенщинас
В Норвегії у вас буде мало шансів вийти на роботу і самозабезпечення
Проживання на соціалі достатнє, що бути чистими і вдягнутими, дах над головою але не буде такого, що з соціалу ви можете поїхати за межі країни на відпочинок
Половина країни це 10 місяців зима
Ми під Ставангер, це південний захід зараз +14 і злива але до того ще і постійно дме вітер такий, що ледь очі не видуває.
На півночі ще гірша погода.
Медицина дуже специфічна
Ми перед виїздом полікувати всі зуби, здали всі можливі аналізи, пройшли узі всіх органів на які стало тільки фантазії. Аптечка з собою, як на безлюдний острів і вже не раз вона на рятувала.
Дуже раджу зібрати більше інформації
Окрім того, Норвегія не приймає із багатьох регіонів України і їм треба довести, що ти саме із того регіону, який вказав у анкеті і окремо довести, що на 24.02.22 перебував в Україні.
Половина країни це 10 місяців зима
На півночі ще гірша погода.
Медицина дуже специфічна
Дуже раджу зібрати більше інформації
Чехія.... з початку липня макс 15 градусів і лиє кожного дня. У кошмар. Ми як у печері. Сьогодні вперше за останній місяць вийшло сонце