Пустощі-веселощі• 05 августа в 16:21

Хто робив укол овітрел і завагітнів? на який день побачили смужку?

Bambi-kids• 05 августа в 16:54
А що,,,,Таке буває? .
автор Пустощі-веселощі • 05 августа в 16:55
Ответ дляBambi-kids
А що,,,,Таке буває? .
Звичайно, на стимуляції овуляції
Капуста Маша• 06 августа в 00:27
Я колола. Стимуляцію не робили - сам дозрів, але про всякий випадок вкололи овітрель. Плюс в тому циклі робила рентген труб.
Після уколу через 2 дні прийшла на УЗД для підтвердження овуляції. Після через 10 днів ХГЧ - 54
автор Пустощі-веселощі • 06 августа в 08:16
Ответ дляКапуста Маша
тест показував чи тільки хгч?
Капуста Маша• 07 августа в 11:12
Ответ дляПустощі-веселощі
тест показував чи тільки хгч?
Я не роблю тести. ХГЧ - набагато надійніший спосіб, який ще до затримки може точно дать відповідь )