Форточка• 06 августа 2025

Бабусю мою кинула ця влада.Так обідно

У сина порошенка 240 тис га землі(паїв),бачте як хлопець заробив!!!А моя бабся віка пропрацювала фельдшером-акушером в селі і дуля з маком.У сніг,дощ,хуртовину пішки по великому селу ходила на визови до людей,ставила уколи,спасала людям життя,зірвала ноги,так і вмерла,впала на ганку...От де та справедливість?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2025
Ответ дляPrervana
Так то при Зеле бабка зажировала😆
Оля, як там Ваші гортензії?
Висадили?
Соррі ща оффтоп
Этожзвяздаяегообожаю• 06 августа 2025
Якби вона працювала в колгоспі то отримала б свою розпайовку.
Так обідно, але вже як є.
Зараз ви можете їй купити пай.Ринок землі відкритий. Син Порошенка думаю також собі купував ці паї, а не держава йому виділила.
Prervana• 06 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Оля, як там Ваші гортензії?
Висадили?
Соррі ща оффтоп
Да, сидят) пока все норм, но их так много, что еще придется и продавать остаток в местной группе 😆
#Пойду_кгадалке• 06 августа 2025
Ответ длячаревна
Вы считаете свой комент умным или смешным?
це сарказм. бо зелених вже геть попаяло, хоча здавалось би куди більше, але як бачимо є куди.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так обідно, але вже як є.
Автопці це не цікаво і вона ніколи так не зробить.
Просто в неї така робота: писати в стилі тупий і ше тупіший
Prervana• 06 августа 2025
Ответ дляПургену мне
А у вас какие претензии? При совке вы бы за свой дикий капитализм сидели бы в тюрьме.
Тем более за ваши мутки с китайским лаком для ногтей.
И да, союз просто отжил своё, если кто не понял.
Боже сколько заинтересованности, ото я вам нравлюсь🤭
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2025
Ответ дляPrervana
Ото Ви психонули
Тобто режим ’далі усе як в тумані’ трохи затягнувся.
Тепер будете прилаштовувпти не лише котиків, і й рослини.
Прочитала з цікавістю Вашу тему, вийшло дуже інформативно.
Куплю волотисті
Kidstaff Bot• 06 августа 2025
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff