Форточка• 06 августа 2025
Бабусю мою кинула ця влада.Так обідно
У сина порошенка 240 тис га землі(паїв),бачте як хлопець заробив!!!А моя бабся віка пропрацювала фельдшером-акушером в селі і дуля з маком.У сніг,дощ,хуртовину пішки по великому селу ходила на визови до людей,ставила уколи,спасала людям життя,зірвала ноги,так і вмерла,впала на ганку...От де та справедливість?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2025
Ответ дляPrervana
Так то при Зеле бабка зажировала😆
Оля, як там Ваші гортензії?
Висадили?
Соррі ща оффтоп
Висадили?
Соррі ща оффтоп
Этожзвяздаяегообожаю• 06 августа 2025
Якби вона працювала в колгоспі то отримала б свою розпайовку.
Так обідно, але вже як є.
Зараз ви можете їй купити пай.Ринок землі відкритий. Син Порошенка думаю також собі купував ці паї, а не держава йому виділила.
Так обідно, але вже як є.
#Пойду_кгадалке• 06 августа 2025
Ответ длячаревна
Вы считаете свой комент умным или смешным?
це сарказм. бо зелених вже геть попаяло, хоча здавалось би куди більше, але як бачимо є куди.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так обідно, але вже як є.
Автопці це не цікаво і вона ніколи так не зробить.
Просто в неї така робота: писати в стилі тупий і ше тупіший
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2025
Ответ дляPrervana
Да, сидят) пока все норм, но их так много, что еще придется и продавать остаток в местной группе 😆
Ото Ви психонули
Тобто режим ’далі усе як в тумані’ трохи затягнувся.
Тепер будете прилаштовувпти не лише котиків, і й рослини.
Прочитала з цікавістю Вашу тему, вийшло дуже інформативно.
Куплю волотисті
Kidstaff Bot• 06 августа 2025
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff