космея• 07 августа 2025

Здась Зеленський 4 області путлеру?

Пішов новий виток бла-бла Трампа з Путіним. Зрозуміло, що він не відмовиться захопити 4 області цілком і тому почнуть давити на зелю. Путін не піде на поступки і війна не скінчиться, без захоплення 4 областей.
Що ви думаєте?
Результат:
вже голосів: 182
65 (35.71%) ні
60 (32.97%) росія сама захопить.
57 (31.32%) здась
dulenok• 07 августа 2025
будет долго бла-бла...4 области - не предел
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 августа 2025
это ему пришел бы политический 3,14здец
Басина• 07 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это ему пришел бы политический 3,14здец
Йому і так @здєц
автор космея • 07 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это ему пришел бы политический 3,14здец
А яка йому різниця? Думаю після закінчення війни зеля піде з політики.
автор космея • 07 августа 2025
Ответ дляdulenok
Ну зараз так. А потім посунуть далі.
І це росії потрібно буде робити поки Трамп президент.
Манула• 07 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это ему пришел бы политический 3,14здец
А так буде царювати до останнього, хоча обіцяв у 2020 піти, якщо не закінчить війну за рік ...
_Olka_• 07 августа 2025
Здась/не здась.. Вроде тема достаточно серьезна
Петрик• 07 августа 2025
А путин остановится на 4 областях? Он же захочет дальше :(
0208mariia• 07 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это ему пришел бы политический 3,14здец
Он уже пришел
sky-labs• 07 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это ему пришел бы политический 3,14здец
Ему и так и так конец.
Если будет покладистым, запад разрешит ему оставить немного денег на безбедную старость.
А нет - вывернут мясом наружу при всем честном народе, опозорят на весь мир...
НАБУ же не по своей инициативе под него и его менеджеров копало ... и таки накопало!
Калькулятор• 07 августа 2025
Ответ длякосмея
В Україні діяло негласне правило, не переслідувати попереднього президента та його команду. Перший це зламав Янукович, Зеленський робить так само. Тепер у нього власне немає варіантів, або правити вічно, або буде купа справ і він це добре знає
cheryl• 07 августа 2025
Вже здав
автор космея • 07 августа 2025
Ответ дляПетрик
Ну от знімуть з росії всі санкції і буде видно.
sky-labs• 07 августа 2025
Ответ дляКалькулятор
Это не только в Украине, это во всем цивилизованном мире так.
автор космея • 07 августа 2025
Ответ дляsky-labs
Ему и так и так конец.
Запад йому дозволить залишити, те що накрав.
Не чіпай - вб ю• 07 августа 2025
Звісно ні. Як ви собі це уявляєте взагалі?
sky-labs• 07 августа 2025
Ответ длякосмея
Естественно из наворованных!
Не на пожизненное содержание же они его возьмут
mymoly• 07 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это ему пришел бы политический 3,14здец
А сейчас типа нет
Alika_1• 07 августа 2025
Ответ длякосмея
В 95 квартал? Ні, у нас з політики просто так ніхто не йде. У всіх рильце в пушку, всі десь себе скомпрометували але сидять як опеньки
А, крім яника
spart-5037• 07 августа 2025
Конечно сдаст. Уже сдал. Дело времени. Делает вид, что воюет, а на самом деле уже все давно решили. Людей жалко , тех кто воюет
sky-labs• 07 августа 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Такая у него историческая миссия.
Теперь...
Не чіпай - вб ю• 07 августа 2025
Ответ дляsky-labs
Такая у него историческая миссия.
Теперь...
Та чхати яка там в нього місія. Це фізично неможливо.
Настасья2025• 07 августа 2025
Ответ дляКалькулятор
Так?
sky-labs• 07 августа 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Почему?
Svit_from_It• 07 августа 2025
та это прсто треп. Путин же озвучил цели - вся Украина, нафиг ему менять. это очередной этап блаблабла и замыливания глаз дебильному трампу
LudaSHS• 07 августа 2025
Це не функція Зе
Це прерогатива народного референдуму, територіальний устрій. Навіть не знаю чи існують світові інструменти права , і нашого законодавства для ’ здати’. Ось це головне

З нового слухи на скані
alex-3f3c• 07 августа 2025
Путину нужно Запорожье для выхода на Одессу и на Приднестровье, форсировать Днепр они не могут, поэтому только добровольная сдача плацдарма на правом берегу - вот что им нужно, ну а Зеленский выполняет волю избирателей - хотели какую разницу - получите и жрите, пока жопой не прохавают эту разницу не поймут в чем счастье
kanuka• 07 августа 2025
Думаю что скажет Трамп, то и будет, они с путиным какие-то договорённости имеют, это 100% и каждый свои интересы. В принципе всё и так понятно и очевидно, как ни крути, Украина сейчас в очень плохом положении.
lus_so• 07 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Це не функція Зе

З нового слухи на скані
Чи це правда, буде видно з тез, які озвучуваиме єдиномарафон. І почнуть буквально за пару днів. От і побачимо.
LudaSHS• 07 августа 2025
Ответ дляlus_so
Це гра не тільки на внутрішньому полі, де ми живемо більше року, наче в передвиборчій вже.
Вже гра на гіополітичних площинах. Такі зливи в іноземних виданнях спецом. Це не останнє