Я вся ваша• Изменено 08 августа в 12:54

От чего зависит размер живота при беременности?

Мне говорили, что при первой беременности живот плохо видно месяца до 5/6-го. По факту по мне уже в три месяца можно было сказать что там кто-то сидит, сейчас 4 с половиной месяца, а по виду будто шесть.
Я сначала думала что может плацента крепится к передней стенке, но узист сказала, что к задней.
От чего еще может зависеть размер живота? Телосложение у меня среднее
ДА да да• 08 августа в 12:54
От состояния мышц и от их качества.
ПробілНеПрацює• 08 августа в 12:55
Не знаю, у меня до 7 месяца никто не знал, что я беременна
Братья Капли• 08 августа в 13:08
от размера внутреннего таза (чем шире, тем меньше живот), прикрепления плаценты, веса ребенка, набранного веса мамы, работы прогика и релаксина, качества мышц пресса. Слишком много переменных, в общем.
Роза в вазі• 08 августа в 13:48
Ой, те саме було: в 4 місяці прям дуже було видно живіт - думала, на останніх місяцях бути мати гігантське таке пузо. Але нє, навпаки зараз кажуть, що не виглядаю на свій термін, хоч і дитина вище середнього по розмірах.

Прес качала роками, спорт завжди теж був - просто так чогось спочатку було. У кожного своя симфонія гормонів та реакції організму на вагітність - як писали вище, багато змінних.
Парасюха• 08 августа в 15:43
От места прикрепления, по задней или передней стенке
Анонім Перший• 09 августа в 03:19
Від прикріплення плаценти, к-сті вод, розміру дитини, стану пресу й ваги матері, можливо ще якісь фактори.
В мене буквально з 2го місяця вже був округлений живіт та додавсь об´єм. Оточуючі ще не бачили, проте я по собі бачила добре та по одягу. З 3-4 міс вже було чітко видно вагітність. І попри те, що живіт з´явився дуже рано, до кінця вагітності великим не був. Може і у вас так буде.Якщо рано почав з´являтись, це ще не означає великий розмір)