No problems• 08 августа в 20:36

Я лохонулась... не поспішайте заміж!

Хочу звернутись до тих дівчат, які хвилюються, що в 25-28-35 й тд ще не одружені й не мають дітей - НЕ ПОСПІШАЙТЕ!!! Ви НІЧОГО не втрачаєте!!! Всі навколо брешуть, про щастя материнства й заміжжя! Це дійсно підходить лише невеликому відсотку жінок!!!
Я дурепа - під тиском треба пошвидше, треба дітей, кому ти потрібна, це жіноче щастя, полізла в цю петлю( Тепер дивлюсь на тих, кому 33-38 років, хто неодружені, бездітні дівчата, які працюють на крутих роботах чи мають бізнес, подорожують з подружками, просто зустрічаються з чоловіками, ні до чого не привʼязані, а ввечері повертаються в чисту й тиху квартиру - як же я їм заздрю(( Яке це кайфове життя - сучасної жінки, яка сама пише свої правила, а не слухає, що їй вливає в вуха суспільство...
Всі брешуть про велике щастя, коли тебе обіймає твоя дитина - так, це приємно, але емоції від великої суми зароблених грошей чи поїздки на океан - не менш приємні.
Велике щастя - мати в хаті чоловіка - але не менш приємно, коли його там немає ( побутові питання зараз легко вирішуються спеціальними службами) і ніхто не дивиться футбол чи розливає воду в ванній.
Велике щастя - їхати на вихідні до свекрухи, а ще більше - НЕ ЇХАТИ до неї, а просто виспатись чи пообідати в ресторані з подругою.
Звісно, я продовжую грати роль зразкової мами, бо дитина не винна, що мати без мізків була в 24 роки й полізла в шлюб...
Але ці думки мене зʼїдають щовечора, не знаю скільки ще витримаю...
Допоможіть знайти• 08 августа в 21:54
Ответ дляЯ Головна
Що це означає? Що конкретно автору робити?
Розлучитися, дитину залишити чоловікові і далі: працювати, повертатися в чисту пусту квартиру і насолоджуватися життям своєї мрії
Допоможіть знайти• 08 августа в 21:55
Ответ дляЯ Головна
Тобто кинути сім´ю і материнство?
Ну а чому б ні, якщо воно таке тяжке? Буде платити аліменти
Цідило правди• 08 августа в 22:06
Ответ дляKriskaA
Як же вдалося благовєрного вивезти на океан ?? Інвалід ? :)))
Ми виїхали 21 грудня 21 року
Ось така сакральна дата
Про війну знали і готували виїзд за рік
KriskaA• 08 августа в 22:07
Ответ дляЦідило правди
Ми виїхали 21 грудня 21 року
Ось така сакральна дата
Про війну знали і готували виїзд за рік
Щасливчики - я теж знала, але чомусь взяла квитки на 28 02 2022 :)))
Твоя космішна• 08 августа в 22:22
Ответ дляПравильно_Валерчик
Безграмотність і неосвіченість нікого не прикрашає. І якщо людина така, то вказати на її помилки може і прибиральниця в магазині
Ваша зверхнє ставлення та відсутність виховання вас також не прикрашає
Твоя космішна• 08 августа в 22:26
Ответ дляЯ Головна
Тобто кинути сім´ю і материнство?
Ну шо вы так сразу всю философию теоретиков на корню рубите?) они думают, что если, где-то прочитали, то так эта формула в жизни и применяется. Встала, закрыла дверь и вышла из жизни с ребенком и мужем в счастливую свою жизнь)
Andrew.Shik• 08 августа в 23:13
Ответ дляСкорая помощь
А мне уже неинтересно в 30 лет было только тусить, с мужиками встречаться и путешествовать.
Вышла замуж, родила и ни секунды не жалела.
Сейчас уже 37, есть несколько одиноких бездетных подруг и да, они очень переживают, что не складывается и не получается хотя бы родить. Ни одна не наслаждается своей свободой в этом возрасте, так что если счастье материнства не для всех, то радость одиночества под 40 ещё для меньшего количества женщин.
Познакомьте со своими одинокими подругами, желательно с хорошенькой
побольшомусекретику• 09 августа в 04:55
Ну это это что то из мира фантастики.я вбажвую свою семью и детей.да есть трудности но это приятные трудности проходящие дети вырастают и уходят из нашей жизни в новую свою жизнь) а муж как без мужика ну я не знаю это опора поддержка друг любовник )не за что бы не променяла на свободу. Совет нагуляйтесь до лет 25 прям во все тяжкие.и тогда в семью
Тектологиня 80lv• 09 августа в 08:01
Ответ дляВинник
які працюють на крутих роботах чи мають бізнес, подорожують з подружками, просто зустрічаються з чоловіками, ні до чого не привʼязані, а ввечері повертаються в чисту й тиху квартиру - як же я їм заздрю(( Яке це кайфове життя - сучасної жінки, яка сама пише свої правила
А что она тут имела в виду?
Что на соседской лужайке трава всегда зеленее, а в соседней полосе машины едут быстрее... пока ты сама в неё не перестроишься
D_A_V• 09 августа в 14:29
у каждого своя жизнь - мы сами ее строим и если вы не достигли чего то- то нет вины ни в семье, ни в окружающих ( смотреть на других, вожделеть, мечтать о себе - такое)

возможно то вы так хотели что- то сделать в жизни