Чупа-чупс• 08 августа в 22:06

Що ви робите коли вашу дитину фізично ображають?

Дайте пораду. Незнайомий хлопчик років 9ти тримав насильно за руки мою доньку 6 років у неї за спиною. Та кричала, і кликала мене, коли я підбігла ближче він відпустив. Що далі ви б зробили? Все відбувалося у парку ввечері. Донька йшла за знайомими школярами, як той втрутився, я не знаю. Я мама.
Поруч опинилася ніби мама того хлопчика, вона знала його ім’я, і трохи згодом сказала йому вибачитися.
ОйЙой• 08 августа в 22:09
тхеквандо. с твида в прыжке в 10 лет я выбила зуб идиоту, который не пускал меня в подъезд.
Та_шо_ж_таке• 08 августа в 22:09
Зламаю поки кривднику одну руку.
автор Чупа-чупс • 08 августа в 22:10
Ответ дляОйЙой
А на тхеквандо вам нічого не вибивали?
Ашолюдискажуть• 08 августа в 22:10
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Зламаю поки кривднику одну руку.
И вас посадят. Такое себе предложение
Like-995b• 08 августа в 22:11
Мне когда-то крутили руки девочки , пришла сестра старшая и накрутила им уши до слез , потом они меня обходили стороной
всегдаДаДа• 08 августа в 22:11
А почему он так сделал? Что дочка говорит?
Та_шо_ж_таке• 08 августа в 22:12
Ответ дляАшолюдискажуть
И вас посадят. Такое себе предложение
Угу. Двічі
Дайте вподобайок• 08 августа в 22:12
Порвали одне одному кофту з однокласником
ОйЙой• 08 августа в 22:12
Ответ дляЧупа-чупс
А на тхеквандо вам нічого не вибивали?
я мастер спорта Украины, и автор очень старой темы - шла через стадион с парковки и на меня напали подростки, думаю если бы не навыки сгруппироваться и атаковать спасли мне жизнь.
Щедрик• 08 августа в 22:13
Я б накричала на нього диким криком.
всегдаДаДа• 08 августа в 22:13
Ответ дляАшолюдискажуть
И вас посадят. Такое себе предложение
Не посадят, конечно, но сломанная рука это средняя тяжесть и статья УК.
Пьяная вишня• 08 августа в 22:14
Я становлюсь очень злая. Если это физическое насилие, то нависаю над обидчиком и свирепо на него смотрю. Обычно помогает.
Но у меня сыновья, редко такая проблема возникает
Та_шо_ж_таке• 08 августа в 22:14
Ответ дляLike-995b
Поламані вуха заростають довше, ніж руки. Але вчинок вашої сестри полайкали, а мене вже посадили
Like-995b• 08 августа в 22:15
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну она их не ломала) чисто психология
сладкий_ноябрь• 08 августа в 22:17
А де ви були в цей час і чому дитина ввечері була без нагляду дорослих.
Так будь-хто дитину міг взяти зі руку й потягнути
сладкий_ноябрь• 08 августа в 22:18
На рахунок теми, то в такому віці дитина повинна бути під наглядом дорослих і не повинна встрявати в подібні ситуації через недбалість дорослих.
автор Чупа-чупс • 08 августа в 22:19
Ответ длявсегдаДаДа
Якийсь хлопчик постарше нього підійшов, і сказав що він таке робив і іншим дітям, що це не вперше. Донька втомлена від ситуації, сьогодні був насичений день, може завтра розкаже що було передумовою, та така поведінка не виправдання. Я його питала як його звати, у відповідь: «А зачем вам єто?», питала скільки років — мовчить, питала навіщо він це робив — «я не знаю».
Баба_Воля• 08 августа в 22:23
Моя дочка в 6 лет уже дала бы ему между ног или топнула по ступне, всегда была боевая, играла с мальчишками и умела драться. Пришлось отдать на айкидо.)
автор Чупа-чупс • 08 августа в 22:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Я була на майданчику, де донька гралась, а потім вона побігла у сторону дороги зі школярами, ті через невелику дорогу ходять зазвичай у магазин по смаколики. Я своїй казала, що їй не можна з ними, і як тільки я побачила, що вона віддаляється від мене, кричала їй, кликала. Там галасливо, вона не чує, я направляюсь до неї, і якраз йдучи до неї відбувається ця сцена. Все дуже швидко. Пояснила їй що не можна від мене віддалятися з поля видимості, отакі наслідки, і що могло бути гірше. Є проблеми, імпульсивна поведінка, легко отак йде за кимось(( багато разів кажу щоб не бігала за хлопчиками. Що робити?
Тишком_нишком• 08 августа в 22:25
Треснуть хорошенько
Дівчина Гілмор• 08 августа в 22:39
Примусила б його і її вибачитися. І сказала би, що наступного разу викличу поліцію
Я не тону• 08 августа в 22:40
А что вообще случилось? Мальчик держал руки. Ппц. Надо его убить, сломать уши, руки, вызвать полицию и натрескать по яйцам. Мамки, у вас уже крыша едет.
Дівчина Гілмор• 08 августа в 22:53
Ответ дляЯ не тону
Приміряйте на себе таку ситуацію, якийсь тіп тримає вам руки. От нічого не робить, тільки тримає. Ви вириваєтесь, кричите. Яка у вас буде реакція? Ви спокійно відреагуєте? Ваші дії?
Не кую, не мелю• 08 августа в 23:17
Ответ дляЧупа-чупс
не отпускать. пиндец вы странная. ваше дите имеет пр вычку сваливать без разрешения куда глаза глядят и уже давно, а вы все равно не следите за своей шилопопой. жопу посадили и втыкаеие в телефон. или шо вы там все время делаете
Я не тону• 08 августа в 23:18
Ответ дляДівчина Гілмор
Какой тип? Девятилетний?
Дівчина Гілмор• 08 августа в 23:19
Ответ дляЯ не тону
Какой тип? Девятилетний?
Ні, старший за вас або ровесник
Я не тону• 08 августа в 23:21
Ответ дляДівчина Гілмор
Ні, старший за вас або ровесник
Вы сейчас сравниваете действия ребёнка и взрослого? Без шуток?
Дівчина Гілмор• 08 августа в 23:23
Ответ дляЯ не тону
Ви зараз знецінюєте ситуацію, бо то ж діти? Серйозно? Чому коли така ситуація стосується вас у вас інша реакція?
Я не тону• 08 августа в 23:28
Ответ дляДівчина Гілмор
Обесцениваю ситуацию??? Чем она ценна? Какая у меня реакция? Вы знаете больше меня? Вы что-то расфантазировались. Прекращайте.
Дівчина Гілмор• 08 августа в 23:30
Ответ дляЯ не тону
Я знаю рівно стільки скільки і ви, а от ваша реакція на застосування фізичної сили навіть серед дітей, дивна. Вибачте.