Брехушечка• Изменено 09 августа в 10:38

В розклад автобуса закладений час «стояння» на кордоні?

Ось мені сказали що на кордоні автобус стоїть 2-4 години
Питання- скільки годин такого стояння закладено в розклад?
Чи це треба додавати до розкладу автобусу
Кто крайний?• 09 августа в 10:39
Закладено.
Позитивна• 09 августа в 10:39
Закладено. Але по факту може простояти й 10, й 20 годин
автор Брехушечка • 09 августа в 10:41
Ответ дляПозитивна
Ось розклад
Коко На Страже• 09 августа в 10:41
Х.з.Ми їздимо в Болгарію часто,в них по електронній черзі переїзд.Якщо не встигли,то стоїмо в загальній.
Болгарський оператор
Холодная каша• 09 августа в 10:41
Перевозчик предупреждает, что время прибытия ориентировочное и может отличаться. Например, один раз я доехала до пункта назначения на 2 часа раньше, а в другой - на 3 часа позже 🤷‍♀️
барабанщица• 09 августа в 10:41
Закладывают часа 3-4, по факту опаздывают в 90%, ездила несколько раз этим летом, ситуация стала даже хуже (правда в Польшу, может в Кишинев быстрее)
Organic• 09 августа в 10:43
Подруга домовлялась і бігла із дитиною та валізою із кінця черги в автобус в початку черги, бо інакше б на літак не встигла
juliyadorosh• 09 августа в 10:52
Зазвичай закладено 2-3 години, по факту може бути довше
Бокс-орун• 09 августа в 10:52
Ответ длябарабанщица
Конкретно в этом случае 3-4 часа не заложено, конечно же.
Если на автовокзале 23.00 , то выезжает из Одессы 23.30. А в Кишинёве меньше, чем через 4 часа. Даже на машине больше 3 часов
Бавовнятий Пупс• 09 августа в 11:01
Має бути закладено. Дивлячись який перевізник, я скільки разів їздила, завжди прибуття в один час, затримок не було.
Голена блондинка• 09 августа в 11:02
Ніскільки не закладено на тих рейсах, що я їжджу.
автор Брехушечка • 09 августа в 11:04
Ответ дляБавовнятий Пупс
Як називались ваші автобуси?
Милота• 09 августа в 11:04
Перевізник закладає час обов´язково.
У вас у Молдову ,то це простіше. Якщо Польща, то треба ще самому додавати годин 5
Милота• 09 августа в 11:05
Ответ дляГолена блондинка
На яких саме?
автор Брехушечка • 09 августа в 11:05
Ответ дляМилота
Перевізник закладає час обов´язково.
Молдова і вночі
Може вночі швидше кордон проходять?
Милота• 09 августа в 11:06
Ответ дляБрехушечка
Молдова і вночі
Може вночі швидше кордон проходять?
Швидше. Є також електронна черга, але на жаль буває і вона не допомагає
бЭйбА• 09 августа в 11:06
Ці питання треба ставити перевізнику.
Бавовнятий Пупс• 09 августа в 11:10
Ответ дляБрехушечка
Як називались ваші автобуси?
Побачила, що вам до Молдови, у цього перевізника нема туди рейсів.
Голена блондинка• 09 августа в 11:12
Ответ дляМилота
На яких саме?
З Ужгороду
Милота• 09 августа в 11:21
Ответ дляГолена блондинка
З Ужгороду
Це які саме?
Царевна_несушка• 09 августа в 12:26
Лише цього літа: кордон з Польщею автобус стояв майже 10 годин вночі, замість прибуття о 6й в Берлін, приїхав майже о 13. А закладали пару годин. В Болгарію через Ужгород: український кордон по Єчерзв пройшли годиниза півтори. А румуні пропускали по одному автобусу за пару годин. Ми там зависли на декілька годин. Звичайно, ніхто на них не розраховував. Майже в усіх перевізників є примітка у квитках, що за час стояння на кордоні вони відповідальності і впливу не мають