Голубая фишка• 09 августа в 18:27
Питання до Львів´ян, або тих, хто часто буває у цьому місті
Чи є у Львові укриття? Цікавить район вулиці Івана Франка.Можливо десь є і пішій доступності паркінг чи споруда цивільного захисту. Хочу з дітьми відвідати це місто (вперше в житі), але хвилює дане питання. Знаю, що в будинку, де маємо жити, є підвал, але стан його зовсім не надійний. Дякую всім, хто відповість по суті
Голубая фишка
• 09 августа в 18:32
Ответ дляШикаю і викаю
А ви звідки самі?
Київська область
Аристократка-тунеядка• 09 августа в 19:33
Ответ дляГолубая фишка
Дякую вам
Враховуйте те, що не всі укриття відкриті. Під час тривоги регулярно постять фото закритих укриттів. Завчасно дізнайтеся куди треба йти і перевірте те укриття чи воно працює