ПростоБелка• 09 августа в 19:17
Знаю, що питання некрасиве, але все таки спитаю
Зараз війна і всім несолодко. Більшості. Руйнування квартир, будинків звичайна буденна справа навколо. Добре, пощастило, коли залишились живі і здорові, але я не про те. Якщо так трапилось, звичайній людині радять фіксувати все, звертатись до комісій, місцевого самоврядування і подавати заявки на є-відновлення. Щось компенсують, щось ні, щось частково. Ну ок, це теж зрозуміло, що якось, з часом, вікна вставляють чи дах ремонтують
Але, вже не перший раз, бачу як збирають кошти на таку допомогу саме не бідним людям, але публічним
Чи то вони користуються своєю публічною персоною? Чи так мені то попадає на очі. В нас були великі руйнування через шахедний обстріл, ось на днях. Добре, що всі живі
Але куди на зайти зараз, соц мережі, вулиця, то обговорення тільки про руйнування будинку рестораторки. І збирання грошей їй на допомогу на ремонт. Вона не така людина, як інші ?
Чому ж збирають саме їй
Я їй дійсно співчуваю, але ж вона не одна постраждала. А гроші збирають саме їй, бо її добре знають і в нас на мікрорайоні і в Україні, а ось про інших тиша
Це нормальна ситуація, як ви вважаєте? Чи то я вже заганяюсь
Вона небідна людина, саме для неї є-відновлення не працює ?
Чому ж збирають саме їй
Анютины ласки• 09 августа в 19:47
Ответ дляНеКонец-Света
По-перше, вона має право звернутися за допомогою, а по-друге, може вона й не знає, що їй збирають кошти. Промто ті, хто її знають хочуть допомогти.
Кстати, да. Я админ в одном сообществе. И я собирала деньги для своих знакомых, просто увидела что им нужна помощь, банку они открыли.
Они не знали об этом
ПростоБелка
• 09 августа в 19:47
Ответ дляАнютины ласки
Бред какой. Автор, вы со своей стороны обращались к журналистам, лидерам мнений в соцсетях, писали свои посты просили помочь. Но вам денег не скидывают, а ей скидывают?
Или вы нифига не делали, только смотрите со стороны, как кому-то собирают?
Мені зараз допомога не потрібна
Я не прошу, коли не потребую
ПростоБелка
• 09 августа в 19:48
Ответ дляНеКонец-Света
Вона знає, бо є посилання на її сторінки і в неї перепости
Анютины ласки• 09 августа в 19:48
Ответ дляПростоБелка
Мені зараз допомога не потрібна
Я не прошу, коли не потребую
ну вот, вам не надо, а ей надо
в чем проблема
ПростоБелка
• 09 августа в 19:48
Ответ дляНеКонец-Света
Так, слушне зауваження. Автор, ви зверталися за допомогою і вам відмовили? Просили когось відкрити збір?
Мені не потрібна допомога
Khmelnichanka• 09 августа в 19:48
Ответ дляПростоБелка
Ну ось та жінка, до якої батько ходив, вона взагалі не публічна і чи є в неї соц мережі, я не знаю
Скинуть гроші якійсь Лахтадир Світлані? Ні. Скажуть йди в мерію і подавай заяви. Тоді вже, хай роблять один фонд і ділять допомогу рівномірно
Або, хто хоче допомогти, не навішує своє бажання всюди
Скинуть і Лахтадир Світлані.
Якщо оголосить збір та звернеться до людей.
ПростоБелка
• 09 августа в 19:49
Ответ дляАнютины ласки
ну вот, вам не надо, а ей надо
в чем проблема
В мене єдина проблема. Я не вважаю, що то справедливо і мене, через те, дуже задьоргали всюди
ПростоБелка
• 09 августа в 19:50
Ответ дляKhmelnichanka
Скинуть і Лахтадир Світлані.
Не смішіть
Файна дівка• 09 августа в 19:50
Ответ дляСнегурочко
Для мене Є-відновлення не працює і я залишилась без нічого. Одна з дитиною. Родичів немає. Засобів до існування і будь-яких збережень теж. І ні від кого ніякої допомоги.
А почему для вас оно не работает?
Файна дівка• 09 августа в 19:52
Ответ дляПишу з калідору
Это наверное ресторатору Маргарите Сичкарь по моему, вчера тоже видела, и удивило что ей бедной плохо, а обычным людям хорошо ….
Так это богатая женщина, бывшая жена известного футболиста. Думаю что у нее не одна квартира в Киеве, а несколько. На улице не останется
Чупа-чупс• 09 августа в 19:55
Ответ дляТреба підробіток
До речі, в неї не так сильно і пошкоджено.
Вікна вилетіли - да!
Але будинок цілий, не вигоріло нічого
Вікна вилетіли - да!
Але будинок цілий, не вигоріло нічого
Криша пошкоджена в неї
ПростоБелка
• 09 августа в 19:56
Ответ дляФайна дівка
Видавниця журналів і книг, амбасадор Гостомеля, рестораторка, має декілька ресторанів
Мала ресторан в Москві. Що з ним і кому продала, то не знаю
Чупа-чупс• 09 августа в 19:57
Ответ дляНеКонец-Света
Вона знає, бо вона в відео сама сказала, що як заспокоїться то напише карту для допомоги
НеКонец-Света• 09 августа в 19:57
Ответ дляПростоБелка
Тобто ви зараз хочете довести, що люди не мають права допомагати тим, кому хочуть? Організуйте ви свій фонд і будете допомагати тим, кому вважаєте потрібним.
Khmelnichanka• 09 августа в 19:57
Ответ дляПростоБелка
Не смішіть
Що - не смішіть? Я не кажу, що Маргарита та Світлана назбирає однакову суму, але то вже право людей - донатити тому, кому хочуть. Може, в мене специфічна бульбашка, але в тій же стрічці в ФБ я зустрічаю щоденні дописи з проханням про допомогу звичайним людям.
І на відновлення житла, і на лікування, і просто на подолання життєвих труднощів.
І якщо Ви думаєте, що їм не допомагають - то ні.
Допомагають.
В різних масштабах.
Особисто я цього місяця посильно допомагала декільком родинам.
Не публічним.
Бо знаю, що маленьких донатів не буває.
Колись давним -дввно абсолютно незнайомі мені люди допомогли мені ТАКИМИ сумами, які здаються нереальними.
Я вже сама своєю допомогою іншим вже давно ’погасила’ тут суму, яку свого часу надали мені, але я завжди пам’ятатиму, що конкретно мені допомогли абсолютно чужі мені люди.
Але так.
Потрібно було зважитись на збір.
Допомагають.
В різних масштабах.
Не публічним.
Бо знаю, що маленьких донатів не буває.
Але так.
Потрібно було зважитись на збір.
ПростоБелка
• 09 августа в 19:57
Ответ дляЧупа-чупс
Знає вона все.
НеКонец-Света• 09 августа в 19:58
Ответ дляЧупа-чупс
І в чому проблема? Вона не має права просити про допомогу?
Чупа-чупс• 09 августа в 19:58
Ответ дляНеКонец-Света
Я не писала, що хтось має, а хтось ні
ПростоБелка
• 09 августа в 19:59
Ответ дляНеКонец-Света
Я допомогаю тим, кому вважаю за потрібним. Без фонду
Я проти навʼязування, навіщо мені методично вказують, що я маю допомогти саме їй ?
НеКонец-Света• 09 августа в 20:00
Ответ дляПростоБелка
Так напишіть це тим, хто навʼязує. Заблокуйте їх.
Чижик Пижик• 09 августа в 20:01
Автор права. Чтобы тебе посочувствовали, тебя должны заметить. Публичных людей уже знают. А непубличные - да, как писали выше, это надо, чтобы торкнуло. Мне, например, в фб в ленте стали вылазить посты какой-то женщины. Я ее не знаю, даже не знакомая знакомых знакомых. Она и впо, и с началом войны онко, и сын неизлечимо болен. Но! Она настойчиво привлекает к себе внимание. Очень много и часто пишет, много слов, фото. Показывает в красках свою жизнь. Вроде как, и не просит, но очевидно, что нуждается. Это я о том, что если открыть сбор какой-то там никому неизвестной Светлане и этой женщине, то, думаю, этой отзовутся больше людей, т к она ну очень старается привлечь внимание.
ПростоБелка
• 09 августа в 20:01
Ответ дляKhmelnichanka
Допомагають.
В різних масштабах.
Не публічним.
Бо знаю, що маленьких донатів не буває.
Але так.
Потрібно було зважитись на збір.
Допомагають.
В різних масштабах.
Не публічним.
Бо знаю, що маленьких донатів не буває.
Але так.
Потрібно було зважитись на збір.
Маргарита могла скористатися своєю публічністю, познімати сусідню Світлану і тоді, питань нема
Всі рівні, а хтось хитро вигинаєтся ? Мені якось так то виглядає
Зоя Жорівна• 09 августа в 20:01
Я только сегодня читала в тредс про сборы для жилья то ли депутата, то ли жены чиновника, у которых поездки, покупки дорогостоящие и для бизнеса с очень состоятельной хозяйкой. Люди были очень возмущены в комментариях, ведь кроме огромных сборов дается и помощь, и компенсация аренды. Даже не знала о такой странной практике сборов.
ПростоБелка
• 09 августа в 20:02
Ответ дляНеКонец-Света
Я не можу, бо з тими людьми я маю спілкуватися по інших причинах
Khmelnichanka• 09 августа в 20:04
Ответ дляПростоБелка
Я не бачила того збору від Маргарити не знаю, як він виглядає.
І чисто я навряд чи б донатила конкретній Маргариті.
Але знаю, що вона постійно і не публічно впродовж багатьох років допомагала дуже багатьом людям і донатила не в один фонд.
Але в одному я повністю погоджуюсь із Вами.
Допомога не повинна бути примусовою.
Ні для Маргарити ні для умовної Світлани.
Допомога не повинна бути примусовою.
ПростоБелка
• 09 августа в 20:08
Ответ дляKhmelnichanka
Допомога не повинна бути примусовою.
Я не хочу тут рекламувати. Повірте, що не брешу
В різних варіаціях він є
В рот не ложи• 09 августа в 20:09
Ответ дляСмурфик
Кто именно ей собирает деньги??
Сакваралидзе запостив, давайте їй помодемо
Непонятно• 09 августа в 20:12
Ответ дляПростоБелка
Наприклад, футбольний клуб моєї дитини. Деякі спільні знайомі в соц мережі постійно скидають - що скинь гроші
Хто така ця рестораторка?