Корсет_на_шурупах• 11 августа в 00:03

Постійно хочеться солодкого, кожен день(

На можу без солодкого і дня прожити, особливо хочеться зранку чи ввечері( вже не знаю як і з цим боротись
Все возможно• 11 августа в 06:58
Ответ дляСамавиховуюКота
Действенный способ от подруги - она за 4 месяца похудела килограмм на 8. Есть 3 раза в день ,без перекусов. Готовить невкусную еду- кашу с отварным мясом, омлет, вареные яйца, вареные - тушеные овощи.
Ваша невкусная еда это мне вкусная еда)
Но я сладкое ем, не вижу смысла его полностью убирать.
Жинси на дитину• 11 августа в 07:24
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Добре як в міру) а в мене тої міри немає, можу цукерок багато зжерти, чи шматок тортика, морозиво
Анализы сдайте.
Морожена_курка• 11 августа в 08:03
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Спробуйте відмовити собі спочатку у вранішньому прийомі. Головне протриматися тиждень. Солодке той самий наркотик - чим більше їси, тим більше хочеться
Морожена_курка• 11 августа в 08:05
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я жирна, знаю. Скільки разів я починала з нормального харчування, але ця тяга до солодкого( якщо я хоч цукерку не скуштую мені недобре, якась злість, нервозність
Ще магній, цинк перевірте. Є певні вітаміни і мінерали, зниження яких провокує потяг до солодкого. Попитайте про це у чата джіпіті
Морожена_курка• 11 августа в 08:08
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Чим тоді замінити солодке?
Фісташки (горіхи), сир, сухофрукти - не багато закинути і почекати хвилин 15. Збиває тягу і апетит
Мудрецыха мира• 11 августа в 08:17
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Белок нужен, прям много. У меня преддиабет, контролирую питание и начала есть столько мяса, что просто не лезет то сладкое в таких количествах, как раньше. Как альтернатива - скир с добавками. Белка дофигища, углеводов и жиров минимум. Много свежих овощей (как салат). Ну и низкокалорийные или хотя-бы немного полезные сладости - мороженое без добавок, сухофрукты (апельсин сушеный King, манго сушеное без сахара, питахайя, банановый фадж, маракуйя, леденцы те же - их много не съешь).
Мудрецыха мира• 11 августа в 08:18
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Сдайте гликированный гемоглобин
ХвостПистолетом• 11 августа в 08:19
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Скорее всего у вас инсулинорезистентность
Это и провоцирует тягу к сладкому
Соня-сонятко• 11 августа в 08:21
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Чим тоді замінити солодке?
Ягодами и фруктами.
Мудрецыха мира• 11 августа в 08:23
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Треба перелащтувати, давно причому( але з роботою не встигаю нічого, ні приготувати щось
Готовьте на несколько дней. Я готовлю салат из смеси овощей 2 раза в недебю по большой миске. Просто мою, сушу все овощи (чтобы не было лишней воды), и потом нарезаю и смешиваю, конечно же беж добавления соли/масла. Такую смесь спокойно можно держать в холодильнике 2 дня. Положили себе желаемое количество и уже себе в тарелке добавили заправку - занимает 30 секунд.
Мудрецыха мира• 11 августа в 08:26
Ответ дляДопоможіть знайти
Это вообще никак не мешает съесть кусочек торта)
Мешает. Когда на завтрак съешь 120 грамм мяса + сложные углеводы + 200 грамм салата + какие-нибудь сухофрукты/леденец, поверьте, оно просто не лезет. И не ходишь голодный часов 5.
Соня-сонятко• 11 августа в 08:28
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А варена кукурудза це дуже шкідливо?( я її так люблю, за раз можу 5 качанів з´Їсти
5 качанов?
Кукуруза не вредная, но мера...
Мудрецыха мира• 11 августа в 08:28
Ответ дляLonda___
Басматі і курка - прекрасно.
Візьміть ще порізаний перець солодкий/огірок/моркву/помідор/броколі суцвіття (на вибір, шо любите).

Купіть собі горішків (волоський, мигдаль - на вибір) - корисні жири для вас. Можна прямо з прийомом їжі цієї. На десерт- свіже яблуко чи лохину… (що любите)
Орехи - только как добавку к чему-то! Иначе их можно в лёгкую сожрать 100 грамм и не заметить(
Пишу_граммотно!• 11 августа в 08:54
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так, в Україні. З енергією біда, та ще навіть рік тому так не було, я ніколи не була прямо дуже активною, але прибирала в будинку вчасно, більше гуляла, могла кудись далі поїхати. А зараз дуже лінюсь. В мене вже в будинку 3 тижні не прибрано(
Проверьте ферритин. Если он на минимуме, то понятно, почему хочется сладкого.
Londa___• 11 августа в 09:38
Ответ дляМудрецыха мира
Люди едят а не жрут.
Дівка в намисті• 11 августа в 09:41
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Это привычка, вы приучили свой организм к сладкому, теперь он его требует. Посмотрите фильм про биом кишечника, набор бактерий у каждого человека разный и зависит от того что мы кушаем, очевидно вы расплодили бактерии любящие сахар, вот они и просят. Переживите ломку пару недель, увидите разницу
ЖующаЯКонфету• 11 августа в 09:51
Ответ дляРуда Соня
Цукор провокує запальні процеси в організмі,живить їх.Енергію він не дає,бо дехто каже,що цукор для мозку.Це дурня,мозок отримає цукри, розщепивши будь-який вуглевод,якщо мозку це необхідно) взагалі не їм цукор,не через вагу,і так 50 важу,коли їла теж важила 50.В перші дні відмови скинула 4,5кг,але це явно був не жир,а вода,набряки, які цукор і стимулює,як сіль.
Якщо Вам для схуднення,то потрібен спорт і білок+повільні вуглеводи,відмова від цукру не допоможе,Ви будете їсти ще більше,але іншої їжі
О, вы хоть нормально расписали про сладкое

А то мне не верят люди что я без сладкого спокойно всю жизнь живу
Чупа-чупс• 11 августа в 09:55
Ответ дляLonda___
Это зависимость от сладкого - она у всех так проявляется - злость, нервозность, головная боль ..

Не убирайте сразу сладкое - на первых порах просто ешьте меньше , и , допустим, дольше - словно смакуя чтоб мозг успевал заметить что вы едите именно сладкое.

И параллельно немного корректируйте остальное питание - пересмотрите его (больше белка, меньше мивины и тд)
Нет. Это не работает так. Проблема же не в 1 конфете а полкило за раз. Поэтому все убрать. Оставить полезное питание спорт вода разгрузки. А потом можно и пробовать по 1-2 конф или мороженое в три дня раз.
funny_bird• 11 августа в 10:00
Ответ дляБелочкой зови
Не купуйте цього, як нема в морозилці морозива, то перехочеться.
Це не так працює, на жаль. Треба пере налаштувати харчування. Білки і жири. Складні вуглеводи і без перекусів. Здати аналіз на інсулінорезистентність
кнопкодав• 11 августа в 10:32
Ответ дляЛеді Душка
І вас це не зупиняє? Роздіньтеся і подивіться на себе в дзеркало. Ви ж у себе одна, не можна так ставитися до свого тіла. Ви ж любите красивий одяг? То як можна себе так не любити, щоб довести до такого?
Як можна так погано ставитись до свого тіла і виматувати його дієтами та спортзалом?
кнопкодав• 11 августа в 10:36
Ответ дляБелочкой зови
Просто для себе здайте аналіз на цукор , от не буде там до 5.5.Може це змусить взятися за себе- страх діабету, гангрени, проблем з нирками та зором
Ви ж не знаєте який в неї зріст))). У мене донька 80 кг , але вона не товста. Професійна спортсменка. і рост 185.
кнопкодав• 11 августа в 10:48
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Чим тоді замінити солодке?
Як у вас відносини із сухофруктами? Солодке заміняти солодощами з сухофруктів. Мед. Рекомендують зефір. Він солодкий, але за калоріями норм. Зараз виноград може замінити солодощі. Горіхи добре заміняють солодощі. Захотілось солодкого взяли жменьку горіхів. Головне не їсти солодке- жирне.
Та не реву я• 11 августа в 10:49
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Попробуйте магний и хром пропить.
кнопкодав• 11 августа в 10:55
Ответ дляРуда Соня
то поясніть, чому ті що не їдять цукор зовсім, в більшості не дуже сильні в плані розумової роботи? Я дивлюсь на те як вони не розуміють елементарного на рівні шкільної програми, і дуже сумніваюсь в тому що мозок без швидких цукрів може щось мислити. Бо ти хто зациклюється на цукрах, ті і в довгих цукрах себе обмежують.
Марс атакует• 11 августа в 11:10
После месяца питьевого коллагена отвернуло от сладкого,правда,там ещё добавки есть - вит В,С,биотин,ещё что-то. Короче,при мысли о сладком просто тошнит,была ужасная сладкоежка,по шоколадке в день стабильно.
Верочка 100%• 11 августа в 11:42
Ответ дляМарс атакует
А можно фото коллагена, который вы пили
Марс атакует• 11 августа в 11:44
Ответ дляВерочка 100%
А можно фото коллагена, который вы пили
Такой
Верочка 100%• 11 августа в 11:46
Ответ дляМарс атакует
Такой
Спасибо! Попробую. Сколько пили, когда почувствовали эффект?
Марс атакует• 11 августа в 11:47
Ответ дляВерочка 100%
Начала вторую коробку,после первой через месяц,написано пить 3,но я думаю на постоянке пить
НаливайКа• 11 августа в 12:03
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Кукурудзу варену ще дуже люблю🥰вона дуже шкідлива?
У Вас еще явно в порциях проблема. Съесть за раз 5 качанов- это прям много. А если еще и после еды, а не вместо - очень много. Я в качестве перекуса обычно 1.5-2 за раз могу съесть. Сладкое тоже очень люблю, ем каждый день. Но только после основного приёма пищи (обычно после обеда и ужина, утром не часто хочется) и очень дозированно (например, шоколадка в среднем на 3 дня, пачку печенья 200 г дней 5 могу есть). Мне так проще, чем полностью отказаться от сладкого. Макс вес был 63 кг при росте 170, обычно 60-61 и это я гормоны пью (щитовидка). Попробуйте посчитать калории недели 2. Есть подозрение, что Вы не только сладким нехило перебираете дневную норму. Поэтому и вес высокий.