Корсет_на_шурупах• 11 августа в 00:03

Постійно хочеться солодкого, кожен день(

На можу без солодкого і дня прожити, особливо хочеться зранку чи ввечері( вже не знаю як і з цим боротись
Руда Соня• 11 августа в 12:53
Ответ длякнопкодав
то поясніть, чому ті що не їдять цукор зовсім, в більшості не дуже сильні в плані розумової роботи? Я дивлюсь на те як вони не розуміють елементарного на рівні шкільної програми, і дуже сумніваюсь в тому що мозок без швидких цукрів може щось мислити. Бо ти хто зациклюється на цукрах, ті і в довгих цукрах себе обмежують.
На цукри розщепляються складні вуглеводи, такі як крохмаль та сахароза - це елементарна хімія. Щодо розумових здібностей - iq та когніттвні функції апріорі не пов´язані з вживанням того чи іншого продукту,це швидкість передачі нейронів та нейронні зв´язки,які вже сформовані
Руда Соня• 11 августа в 12:59
Ответ длякнопкодав
Ви самі сказали термін ’швидкі цукри’, подивіться що це. Це вуглеводи, вуглеводом є і хліб і рис) Швидкий цукор може лише дати скачокенергії, але на кшталт інсулінової качелі - дуже швидко спалахує і так же швидко падає,залишаючи втому.На відміну від повільного вуглеводу (перловка,гречка,булгур),який дасть той же скачок,але з тривалим вивільненням.
Руда Соня• 11 августа в 13:09
Ответ дляЖующаЯКонфету
О, вы хоть нормально расписали про сладкое

А то мне не верят люди что я без сладкого спокойно всю жизнь живу
А ще,цукор спричиняє глікацію колагену) є навіть поняття ’цукрового старіння’ шкіри.Їдять тортик і купують колаген,аби пити, ате,що колаген є крім шкіри ще й в суглобах?а потім шукають,чим хрящі відновити і чому болять коліна і спина) мене,доречі,абсолютно перестала турбувати шия,щоправда,я і спортом займаюсь☺️
Londa___• 11 августа в 13:51
Ответ дляЧупа-чупс
Нет. Это не работает так. Проблема же не в 1 конфете а полкило за раз. Поэтому все убрать. Оставить полезное питание спорт вода разгрузки. А потом можно и пробовать по 1-2 конф или мороженое в три дня раз.
Нет конечно.

я с вами не согласна совершенно.
кнопкодав• 11 августа в 14:18
Ответ дляРуда Соня
То ви не розумієте що для активного мислення потрібен отой скачок енергії, інсулінова качеля? Ви теоретик чи практик? Ви хоч колись досліджували своє тіло, і як і коли ваш мозок видає високоякісні ідеї? що відбувається в цей час з думками?
Руда Соня• 11 августа в 14:21
Ответ длякнопкодав
Скачок відбувається лише на цукерці? Уважно прочитайте вищенаписане, скачок відбувається і на перловці, користі в цукерці нуль
кнопкодав• 11 августа в 14:25
Ответ дляРуда Соня
Це все брехня. Якщо гарна генетика, то ніяким цукром шкіру не состариш. Я тортики їла до 3000 ккал на добу. Але була худющою що скелет. Шкіра без всіх кремів гладенька і без зморшок. Те що в мене естраген зашкалював це правда. Це не добре. Але шкіра то як у младецнця. Я вже в тому віці що мені не скажеш через 10 років подивимось. Бо я вже дивлюсь, і бачу одноліток всіх в менопаузі..хто їв тортики і хто не їв. Криша їде у тих хто не їв. Ті хто ів тортики і досі їх їдять і в тверезому розумі і як електровіники.
кнопкодав• 11 августа в 14:27
Ответ дляРуда Соня
Скачок тільки коли це швидкий. Коли перловка, то швидкого вибросу для мозгового штурму не відбувається. Це просто повільне черепаше життя.
Руда Соня• 11 августа в 14:28
Ответ длякнопкодав
Та звісно що брехня,якщо Вам хочеться у це вірити) так само, як автору хочеться їсти солодке і підтвердити (для себе), що це норм, бо всі їдять, і це що завгодно, але не відхилення від норми і шкідливо.Люди взагалі схильні зробити вкид,аби залишитись при тій же думці🌷.
Королева ганделику• 11 августа в 14:31
Я напишу, як я роблю. За рік я набрала 10!! кг. Для мене це просто ну дуже багато. Через травму ноги я не можу нормально ходити і взагалі нічого нормально робити. Я не люблю солодке але останнім часом ми багато його купували бо могли. І воно якось так непомітно....набралося. Все життя я важила до 50 кг а після травми стала 60, 1,5 місяці назад зважилась - 74. В мене паніка, бо я не можу піти бігати, чи присідати, чи ще щось. Їм я і так 1 раз в день. Інколи можу щось з’їсти ввечорі. Але вдень їм багато. І коли я почала думати, що ж таке мені дає вагу - зрозуміла, що це солодке. Не було ніякого перехідного періоду, я просто відмовилась від солодкого і все. Вже 1,5 міс, навіть каву без цукру п’ю. Зараз я 68.8. Тому що я прийняла в голові рішення - я далі не можу набирати. А, ну і ще 2 рази побачила себе в дзеркалі в примірочних:))) Я не знаю, що може бути гірше:))). Просто перестаньте його їсти, без компромісів. Спочатку буде дуже важко, дуже. А потім навпаки.
кнопкодав• 11 августа в 14:39
Ответ дляРуда Соня
а вам не спадало на думку, що всі люди різні? І для когось це дійсно норма? Ну не виграли ви лотерею генетичну, коли можна собі дозволити більше ніж інші. Але є багато людей у кого цукор перетравлюється без шкоди для здоров´я.
Ви хоч раз думали навіщо оте правильне харчування без цукрів? Щоб організм міг нормально функціонувати. Але ж є багато виключень з правил. Люди у кого цукор не руйнує роботу органів. Якщо моя бабуля в 85 пила молоко і і пів шоколадки, і їй не було погано? Вона доостаннього кудись бігла і була дуже активна. А померла вона сплячою вночі від зупинки серця, бо їй цукерки не вистачило для запуску серця. То мені така смерть довподоби.
Руда Соня• 11 августа в 14:47
Ответ длякнопкодав
Ви переводите діалог, відводячи його від теми допису.До чого тут Ви, я чи Ваша бабуся?
Людина чітко ж описала свої симптоми:неконтрольоване споживання солодощів гігантськими порціями. Це абсолютно не норм,коли людина не має спокою, некеровано вночі втає,аби добити ту дозу цукру і заїсти 5 качанами кукурудзи.
Ви, натомість, згадали бабу-діда і коліжанок в менопаузі
кнопкодав• 11 августа в 14:50
Ответ дляРуда Соня
Бо цій людині доказують що це не норма. істи кукурудзу і солодке. Вона відчуває провину за те що в неї вага, а це стрес що посилює тягу до солодощів. Від таких порад людям стає тільки гірше.
Руда Соня• 11 августа в 15:22
Ответ длякнопкодав
Неуважно читали. Вона скаржиться на апатію,лінь, неконтрольований апетит,переїдання шкідливої їжі(булки, мівіна...) На вагу я скарг автора взагалі не почула, лише на фізичний і емоційний стан
Точу ляси• 11 августа в 15:27
tsukrova zalezhnist´
Несу пургу• 11 августа в 15:28
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Добре як в міру) а в мене тої міри немає, можу цукерок багато зжерти, чи шматок тортика, морозиво
Слали сегодня ребёнку анализ- повышен инсулины три раза 🥲😭
Теперь понятно почему постоянно голодная и газировку треббует
маминаБубочка• 11 августа в 15:34
Потрібно їсти більше білка
кнопкодав• 11 августа в 15:36
Ответ дляРуда Соня
Поправка, психологічно депресивний.
Руда Соня• 11 августа в 15:45
Ответ длякнопкодав
Поправка, психологічно депресивний.
Ну, ми ж не психолого-медична комісія, медичний висновок не було прикріплено до допису) був лише анамнез,який явно потребує корекції і не є нормою
Я вся ваша• 11 августа в 16:14
автор, посмотрите на ютубе систему Обложко. марафоні и курсі не надо брать (он из рашки), но бесплатно много информации .

у него тетеньки по 20-25 кг худеют. система простая.

+ есть обязательно сладкое, чтоб не срываться (сладкая точка).
Мне кажется, Вам эта система подойдет. у него много рецептов десертов низкокалорийных.

+ без перекусов.

попробуйте, пож-та !!!
Бензопирен• 11 августа в 16:59
Ответ дляКовбой Хагис
Морковку грызите
Ещё можно стебли сельдерея
Яблоки
Про моркву толкова порада.
Я якщо після прийому їжі зʼїм морквину - у мене дуже довге відчуття насичення. Морква мій маст хев коли хочу скинути
Губки-уточкой• 11 августа в 20:36
Просто прямо сейчас прекратите жрать все что содержит сахар
Считайте что сладости сделаны из пластика
Губки-уточкой• 11 августа в 20:46
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я жирна, знаю. Скільки разів я починала з нормального харчування, але ця тяга до солодкого( якщо я хоч цукерку не скуштую мені недобре, якась злість, нервозність
Так в цукерці нема нічого страшного
Головне дотримуватись калоражу
А ви описали своє харчування як якийсь треш може ви не від цукерок жирієте? Може то бутери винні?
автор Корсет_на_шурупах • 11 августа в 21:59
Ответ дляМарс атакует
После месяца питьевого коллагена отвернуло от сладкого,правда,там ещё добавки есть - вит В,С,биотин,ещё что-то. Короче,при мысли о сладком просто тошнит,была ужасная сладкоежка,по шоколадке в день стабильно.
А який саме колаген ви приймали(виробник)? Ааа вже побачила який) дякую
автор Корсет_на_шурупах • 11 августа в 22:01
Ответ дляЯ вся ваша

+ без перекусов.

попробуйте, пож-та !!!
Дякую,зараз якраз подивлюсь❤️
автор Корсет_на_шурупах • 11 августа в 22:03
Ответ дляГубки-уточкой
Так в цукерці нема нічого страшного
Головне дотримуватись калоражу
Та і цукерки і бутери, все впливає
Жена брата Админа• 12 августа в 01:05
Хром попринимайте.А также увеличьте белок в рационе.Ешьте реже - 2-3 раза в день,не чаще,чтобы не было инсулинорезистентности.
Марс атакует• 12 августа в 08:36
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я додала фото