Прагматик флегма• 12 августа в 11:40

Всі мої сини, Франка хто був? також театрали питання про їжу

варто йти на цю виставу? аж 3 години дивлюся йде
і ще театрали підкажіть чи ок брати з собою перекус і їсти його в буфеті купивши келих вина
автор Прагматик флегма • 12 августа в 12:04
Ответ дляЧупа-чупс
А можна поцікавитись що то за хвороба де можна їсти дієтичну їжу з келихом вина?
мені келих той, мені
людині печиво
Лизочек• 12 августа в 12:12
Ответ дляТелячі ніжноСті
Кто тормозок с собой не брал, тот никакой не театрал.
В прошлое воскресенье потянула она меня на выставку. Вернисаж какой-то... Я думал - музей как музей. А это не музей, а хуже забегаловки: горячего нет, один сыр и кофе. В Третьяковке хоть солянка была, а на вернисаже одна минеральная. Нет, думаю, тут не отдохнешь...
(с)
Гуру троллинга• 12 августа в 12:13
Я б не ходила на таке. В сучасних людей нема стільки уваги, щоб таке висідити. Наче випробування якесь.
Ms. Dolly• 12 августа в 12:14
Я ще такого не чула автор, щоб в театр з лоточком. Навіть в буфеті така вся в вечірньому луці театралка судочок з сумочки дістає😂😂 чи ви ще з пакетиком прийдете🤪 ну правда це не зі зла. Дійсно смішно
Как нефиг делать• 12 августа в 12:44
ви всі ржете, а я бачила як компашка в лоточку принесла закуску, канпки, фрукти і каньячок (чи шо там) у фляжці і перед початком вистави ’підготувалися’ до перегляду.
авторе, там є буфет, або візьміть бутрик з собою. В залі їсти то дно.
автор Прагматик флегма • 12 августа в 12:52
Ответ дляMs. Dolly
у вас якісь дивні фантазії з лотками і я вже давно не бачила дам у вечірніх сукнях в театрі
Ответ дляКак нефиг делать
о боже в якому залі?!
Как нефиг делать• 12 августа в 12:57
Ответ дляГуру троллинга
я ходила на ’три товариша’ шось 3 чи 3,5 год То капец. Наче ж робота сидяча, звикла сидіти, а тут якось ну капец як важко.
Бутерброд з ікрою• 12 августа в 13:23
Ответ дляПрагматик флегма
йду з людиною в якої проблеми шкт і потрібен перекус, звичайно не яйця))
але я зрозуміла що це муветон, дякую
Так буфет есть, а там и коньячок врачи для сосудов рекомендуют, главное билеты достать, где билеты достали
Вишня на торті• 12 августа в 13:38
Вистава - одна з моїх улюблених у Франка.
З буфету ніхто вас зі своїм бутербродом не вижене.
Муветон - моветон.
Вишня на торті• 12 августа в 13:41
Ніколи б не спало на думку, висміювати людину , яка зайшла зі своїм лотком з їжею. Ось це дійсно моветон і ознака відсутності виховання.
Рання пташка• 12 августа в 18:36
Ответ дляПрагматик флегма
якого такого вже питання? тобто бутерброди з ковбасою в буфеті ок, а просто питання чи свій принести не ок?
Були в червні в театрі опери та балету, так люди їли в буфеті свої бутерброди. Ніхто в них пальцем не тикав
Ниф_ниф• 12 августа в 19:42
Всім абсолютно байдуже, хто який бутерброд їстиме, чи куплений в буфеті театру чи принесений з дому.
Це ще не найдовша вистава. Тут писали про Три товариші. А в Лесі Українки Паром - 4 години 20 хвилин(!!!). І ще прем´єра у вересні Жолдака ’Дім’, теж 4,20. Це ненормально. Два антракти. А ще ж можливі тривоги. Я не подужаю таке довге видовище
автор Прагматик флегма • 12 августа в 19:54
Ответ дляВишня на торті
Муветон - моветон.
дякую!