Сливочная пенка• 12 августа в 14:23
Карпати чи Одеса?
Куди поїхати з дітьми на залишок літа
Хто де був порадьте
Не сплановано, бо чоловіку ледве дали віпустку
Хто де був порадьте
Результат:
вже голосів:
53 (63.86%)
Карпати
17 (20.48%)
Одеса
9 (10.84%)
Біля Одеси Чорноморськ і т.д
4 (4.82%)
Ваш варіант
Сливочная пенка
• 12 августа в 14:28
Ответ дляЧарочка діда
Закарпаття
Можете порадити локацію?
Гигиенишвили• 12 августа в 14:28
я, в прошлом фанат Одессы, сейчас бы туда не поехала, если выбор такой, как у Вас
Сливочная пенка
• 12 августа в 14:29
Ответ дляЗлюка бобер
На море и не у нас
Не пускають чоловіка
Тепличная• 12 августа в 14:31
Если есть деньги, то Одесса.
Море, аквапарк, зоопарк, кинотеатры, летние веранды ресторанов.
Сливочная пенка
• 12 августа в 14:33
Дівчата, а можете поділитися хто де був і чи вартує воно того?
Дивлюся сервіс на морі наче 20 р тому у багатьох місцях
А ну так басейни хіба що набудували
Как нефиг делать• 12 августа в 14:34
Ответ дляГигиенишвили
Я еду 2 раза. Дети только вернулись. Что не так с Одессой?
Чарочка діда• 12 августа в 14:34
Ответ дляСливочная пенка
Можете порадити локацію?
Можна в Ужгород, Мукачево, якщо хочеться погуляти. Можна в Шаян. На день поїхати в аквапарк Косино.
Ще можна у Виноградові зупинитись. Там термальні басейни
Сливочная пенка
• 12 августа в 14:35
Ответ дляКак нефиг делать
Болгария
Не сипте сіль на рану
Зняла бронь, так як сама не поїду
Как нефиг делать• 12 августа в 14:36
Ответ дляСливочная пенка
Не сипте сіль на рану
Зняла бронь, так як сама не поїду
И я сижу. В Одессу ездим. Там море
Чарочка діда• 12 августа в 14:37
Ответ дляСливочная пенка
А ну так басейни хіба що набудували
Ми під Одесою до війни були в Бриз делюкс. Гарна база, з басейнами, гірками. Це в Кароліно-Бугаз. Зараз не ризикну, та й відгуки не дуже, бо не вистачає персоналу
Как нефиг делать• 12 августа в 14:38
Ответ дляЧарочка діда
И мины в море
Чарочка діда• 12 августа в 14:38
Ответ дляКак нефиг делать
И мины в море
Я ж і написала - не ризикну. Пару днів тому 3 людей загинули...
Синиця у спідниці• 12 августа в 14:38
Ответ дляСливочная пенка
Можете порадити локацію?
Зависит от того какой нравится отдых.
Нам понравился Шаян, воздух чистый, лес/горы погулять, бассейн в отеле, вода минеральная. Если на машине, оттуда можно поездить по округе.
Тепличная• 12 августа в 14:42
Ответ дляСиниця у спідниці
Зависит от того какой нравится отдых.
А нам наоборот, как в прошлом веке очутились. Скучные прогулки-моцион, дискотека а-ля Лисапедный батальон и магазины и аптеки не работали в воскресенье. Процедуры в санатории- фитоклизмы и все склоны в овечьем дерьме. После Турции мы были шокированы
Злюка бобер• 12 августа в 14:54
Ответ дляСливочная пенка
Не сипте сіль на рану
Зняла бронь, так як сама не поїду
А чого? Жити без моря бо чоловіка не пускають?
Варена цибуля• 12 августа в 15:33
Дітям ті термальні, мінеральні води нецікаві, якщо Карпати, то хоча б з басіком та аквапарком, але й тут від погоди залежить. Я б на море поїхала.
КохайтесьЧорнобровi• 12 августа в 16:25
Ответ дляСливочная пенка
А ну так басейни хіба що набудували
Одессу не рекомендую, там стремновато. Были в Черноморске, снимали квартиру. Народу дофигище и это в июле. Сейчас ещё больше
В Закарпатье и Прикарпатье были в прошлые годы. Мне море приятнее
Я шалунья• 12 августа в 16:27
Ответ дляВарена цибуля
Косино аквапарк ,Мавка аквапарк, Мукачево аквапарк - спека всюди
І на голову нічого не летить і мін під ногами немає
Добродійка• 12 августа в 16:45
Тільки в суботу повернулися з Одеси. Море тепле, погода гарна. Були на офіційно відкритому пляжі. Прекрасно відпочили. Одну ніч тільки шахеди збивали, але не в тому районі де ми були. Ну ми з Харкова, так що нас цим не налякати. Я б поїхала ще. Дуже сподобалось в Одесі.
ДваДваВісім• 24 августа в 23:22
Авторе ви ще вирішуєте чи вже їздили? Була в Одесі, тільки приїхала, вода холодна, мін не має.