Виправлялочка• 12 августа 2025
Есть много больших, мясистых помидоров
Ну как много, килограмма 4
Что с ними сделать, кроме томата?
Жалко, если пропадут, хотела дольками законсервировать, но они наверное разлезутся
Что с ними сделать, кроме томата?
Дівчина Гілмор• 12 августа 2025
Зробіть сік овочевий. Аджику. Докупіть всього і зробіть кабачкову ікру
Виправлялочка
• 12 августа 2025
Ответ дляЯкось так і живу
4 килограмма можно просто съесть. Ну или гаспачо, томат
Она не должна пока мы их съедим. Там один помидор на салат, они огромные
Треба підробіток• 12 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Ну значит 4 кг - это 8 штук, что там есть?)
Морковку дай• 12 августа 2025
Мои родители всегда готовят помидорный суп. Помидоры лук картошка. Очень вкусно.
Горня капучіно• 12 августа 2025
Обожаю летом мясистые нарезать слайсами и помаслом маслом с чесноком, можно капельку уксуса, а сверху моцареллку или буррато. И черный хлеб ) Всякие травки не добавляю, но тоже можно.
Сварите суп томатный, если живьем их есть не хотите.
Реанимация• 12 августа 2025
дивлячись який сорт великих помідор. рожеві деякі сорти більш ніжні.
можна порізати кусками ( що б в банку влізли) і замаринувати. як 2 рази пролити , то не розлізуться. або ще в гуглі пошукайте рецепт з желатіном. довго стоять і теж не розлазяться
Виправлялочка
• 12 августа 2025
Ответ дляok1904
Не консервація, але смачно. Може підійде?
Спасибо
Мию вікна у мороз• 22 августа 2025
Якщо ви любите смажені помідори, то можна закрити дольками. Порізати в кастрюлю, не варити, виключити, коли закиплять, ну може до 5 хвилин. Трохи посолити, по банках і стерилізуватиВзимку шикарно помажити їх з яєчнею