Выбираю между Medicube и Led маской, в частности CurentBody seria 2 . Смущает что в лед масках часто перегорают диоды, а замены по гарантии у нас в стране нет. У medicube есть официальные представительства, хотя и цена на них выше чем с рук. Еще смотрю в сторону более надежного девайса ReFa carat . В общем слушаю Ваши мнения.
Ответ дляЕва-8c77
ничего -честно , потратьте эти деньги на массаж лица у классного специалиста
Возможно Вы и правы но я живу в маленьком пгт и специалисты от нас далековато(
Гликерия-b010• 12 августа 2025
У вас всі дівайси геть різні, не дуже зрозуміло як їх порівнювати . Чим Рефа більш надійна? Вона тільки про масаж. Лед маска теж виконує тільки одну функцію, медікуб більш функціональний. Я б дивилась в бік мікротокових апармтів, але не медікуб, а якихось японських. Наприклад Кліон, або щось подібне. Мені вони здаються більш надійними, ніж медікуб.
Ответ дляГликерия-b010
Я розумію що функціонал різний але всі вони працюють з віковими змінами на шкірі.Рефа надійна бо не траплялося відгуків що зламався пристрій а от лед маски та медікуб то часто читаю негатив у їх сторону)Почітаю про Кліон,дякую
Гликерия-b010• 12 августа 2025
Ответ дляElenaIsaeva32
Ну рефу зламати в принципі важкувато, це ж механічний девайс -ручка і два шаріка, там в принципі ламатись особливо нічому. Вона класна, перш за все якщо вас турбують набряки. Інші два напічкані електронікою, тож звісно ламаються частіше. Якщо ви шукаєте в недорогому пігменті, можна ще подивитись на Belulu, або на Вєгас від Artistic Ці виробник Зевсів, тож технології у них дуже класні