Небоброїдка• 12 августа 2025

Державний садок, питаннячко

А це норм практика, дитині 3 роки, рік проходила в приватний садок, зʼявилось місце в державному, хочемо спробувати, подала документи, кажу, то 1 вересня до вас? Каже ні, будете приходити на годину в назначений час, от ви 18ті в черзі, 18 вересня і прийдете, а потім ще колись на 2 години і тд, кажу в нас є досвід, а ну ми це відмітимо, то виходить в садок ми ходити не будемо?
Атятя_тётя• 12 августа 2025
Це хто такий графік спланував?
сладкий_ноябрь• 12 августа 2025
Мені теж так казали.
Я сказала сорі, мені потрібно працювати.
Тиждень дитину забирала няня до сну, через тиждень вде була дитина там цілий день .
Атятя_тётя• 12 августа 2025
Якщо дитину зарахують, то вона там може перебувати зранку до вечора.
Якщо не зарахують, перебувати там не має права
люблю_тортики• 12 августа 2025
Вам має прийти запрошення. Якщо ви його приймете, тоді матимете право ходити до садочку
автор Небоброїдка • 12 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
Ми зараховані, цього року запрошення не розсилають, списки розміщені на воротах садочку (дізналася випадково, ставлячи молоду дитину в чергу на садок, Буча)
люблю_тортики• 12 августа 2025
Ответ дляНебоброїдка
Перечитала ще раз - вони мали на увазі адаптацію, що не всіх новеньких дітей привести водночас, а по черзі, тому у вас 18 вересня. В групах для малюків інколи так практикують. Бо інакше всі 18-20 будуть ридати цілий день.
Стигла полуниця• 12 августа 2025
Ответ дляНебоброїдка
Просто кажете, що ваша дитина адаптована, ви-на роботі, сидіти нема з ким, і приводите 1 вересня маля в садочок. Взагалі оборзіли.
ДелайКак_Я• 12 августа 2025
Ответ дляНебоброїдка
Що таке ’молода дитина’?
’Лиса иметь режим убег, лежение, кружение и лживый кусь. Надежда использовать лиса во тьма всегда с твой, кнопка синь’