жижифреймут• Изменено 12 августа 2025

Відчуваю себе самотньою і опускаються руки

Мені 19. Розумію, що тема може викликати непорозуміння, але хоча б зможу виговоритись. Поки не можу визначити, що зі мною не так - не вважаю себе ні нецікавою, ні негарною, але все одно одна. Чим би я не займалась - кожен день, особливо наприкінці - для мене пекло. І я просто можу лежати в сльозах на підлозі, не маючи сил відірватись.

З дитинства я мала чітке бачення свого ідеального життя: тихе, спокійне - чоловік, діти, дім, сад, собака чи кіт і тд. чоловік - щоб був моєю опорою, захистом і добувачем. Але реальність виявилася іншою.
Мої перші стосунки розпалися перед розписом. Ми посварилися через дрібниці, але він почав пити, і ми віддалилися. Цього року я сходила приблизно на двадцять побачень - і все марно. Хлопці то торкались мене, то говорили щось недоречне… Я не розуміла чому вони мене так сприймають.

Я спробувала додатки для знайомств. Але все однаково: жодного нормального метчу, лише дешеві вульгарні підкати і беззмістовні розмови. Я почала думати, можливо, проблема в мені. Можливо, я просто придумала собі якусь фантазію і переоцінила себе.
Я не погоджуюсь на менше і через це кожне перше побачення стає останнім. Родичі і знайомі кажуть відпустити і насолоджуватися молодістю, але складно. Я розумію, що інші сфери життя - це теж важливо і не відмовляюсь від них, просто поки не знаходжу в них щастя.

Все, чого я хотіла - нормальні стосунки, які б поступово природньо розвивались. І це для мене було би найбільшим стимулом. І тому я так зосередилась і застрягла… Тепер починаю розуміти, що, можливо, це моя доля і я можу назавжди залишитись одна. Я зверталась до психологів і чула якусь ахінею типу «побудьте в контакті з собою», «спробуйте розслабитись» і нічого більш конкретного. Як я можу допомогти собі змиритись? Чи це тільки з часом? Дякую заздалегідь.
Диви яка я пава!• 12 августа 2025
а кроме свиданий, учеба, работа, какие-то проекты у вас есть?
А я женатая• 12 августа 2025
Не ставайтесь. Регистрируйтесь в других приложениях, знакомьтесь на улице, в кино, в театре в парке. Можно прямо там сразу на колено упасть и предложение сделать. Потому что чего тянуть кота за причинное место.
Водійка хімарса• 12 августа 2025
Мені 33, я скажу одне. Кайфуйте від життя, насолоджуйтеся, все ще попереду
Володарка мрій• 12 августа 2025
Те що вам сказав психолог це зовсім не ахінея, а це основа мсчасливого життя.це те на що треба перенаправити всю вашу увагу,це те що дуже важливе,але ви поки що цього не осознаете.
Голена блондинка• 12 августа 2025
а ви хочете у 19 років заміж? За однолітка - такого ж самого недосвідченого юнака? Вам треба або папік, але там інші проблеми, або почекати ну хоча б 22-23 бо зараз ну ви реально ще майже дитина, у вас і текст світогляду дорослого підлітка...
автор жижифреймут • 12 августа 2025
Ответ дляГолена блондинка
Ні, для мене неважлива різниця в віці. Я хочу, щоб чоловік був, звісно, свідомішим за мене і ведучим в стосунках
Голена блондинка• 12 августа 2025
Ответ дляжижифреймут
Ну то шукайте 30+ але там купа жонатиків буде щоправда...
автор жижифреймут • 12 августа 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Нажаль, це дуже загальні фрази
Губки-уточкой• 12 августа 2025
Ну всё, засиделась девка. Всё пропало.

ПыСы: мне 48 и как-то странно читать такие посты.
автор жижифреймут • 12 августа 2025
Якщо конкретно, то так, я б хотіла заміж. Але я розумію, що це поступово, мені хотілося б нормальних приємних побачень, а потім пожити, звикнути одне до одного - і це вже час.
Диви яка я пава!• 12 августа 2025
Ответ дляА я женатая
я хотела предложить ей на свиданиях мч тоже помацать. Произведет неизгладимое впечатление.
Голена блондинка• 12 августа 2025
Ответ дляжижифреймут
Нажаль, це дуже загальні фрази
На жаль ви замість того аби зрозуміти що в 19 ви страждаєте фігнею і вигаданою проблемою.. Замість того аби насолоджуватися життям шукаєте кому б труси і шкарпекти прати... Дивна людина... Ще й нудна...
Голена блондинка• 12 августа 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Ну всё, засиделась девка. Всё пропало.

Автор просто марудний нитик, не дивно що в неї нічого не виходить, якщо вона в 19 років здатна ридати на підлозі, що всьо пропало
Птица Говоруша• 12 августа 2025
Ответ дляжижифреймут
тут на форумі є один красавчік, Сергій
чесно кажучі він недавно попав на крипту, то не знаю що з фінстаном у нього
але я думаю ви би зійшлися
Голена блондинка• 12 августа 2025
Ответ дляжижифреймут
Діагноз - передоз красивого життя з інстаграму...
Губки-уточкой• 12 августа 2025
Ответ дляГолена блондинка
Я просто не представляю себе ´одиночество´ в этом нежном возрасте)) Моей дочери 22 и я не представляю, что она б сидела дома. И это круто, насыщенная молодость. Когда ещё гулять, если не в этом возрасте)
Голена блондинка• 12 августа 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Спілкування компаніями і ’хочу заміж’ - то різне... почитайте автора
Губки-уточкой• 12 августа 2025
Ответ дляГолена блондинка
Да читала, печально всё.
Снідаю авокадо• 12 августа 2025
Уявімо, що ви вже заміжня. Опишіть подружнє життя
ЖивунаБагамах• 12 августа 2025
Автор, не отчаивайтесь!
По поводу срыва свадьбы
У меня сорвалась свадьба за день
Было очень тяжело тогда

А сейчас вообще не вспоминаю))

По поводу вашей мечты: она хорошая светлая… но немного наивная
В том смысле вы хотите оставаться инфантильной
Но это заведомо проигрышная позиция (с мужем может что-то случится, а вы никто без него
Или в любом случае это путь в зависимость от мужчины и абьюз)

Ещё очень важный момент: часто особенно юные девушки думают, что мужчина и отношения сделают жизнь лучше, счастливее, интереснее
Но это ошибка! Другой человек не может сделать всё за вас.
Обычно таких «бедняжек с поломанным крылом» подбирают психопаты. Потому что видят эту слабость.
Обретите себя, станьте интересной себе. Счастливой!
И тогда вы привлечете именно того мужчину с которым вам будет классно всю жизнь!
А пока вам ему нечего дать

Только свое навязчивое желание «отношений ради отношений»
Диви яка я пава!• 12 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
утренний кофе в постель, белые занавески развеваются на ветру, ты сидишь в его рубашке на голое тело, кофе круасан, а он убежал покупать цветы и бриллианты
Винник• 12 августа 2025
В 19?🤔 заміж.. хм
ЖивунаБагамах• 12 августа 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Точно я так в 19 и представляла

И только к 30 нашла
Настоящего мужчину
Который за меня стоял и возле детской кроватки, и на кухне
Снідаю авокадо• 12 августа 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Спіткнувся, впав, прокинувся гіпс))) і тепер по круасан бігає вона
Диви яка я пава!• 12 августа 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Автор, не отчаивайтесь!
По поводу срыва свадьбы
У меня сорвалась свадьба за день
Было очень тяжело тогда

А сейчас вообще не вспоминаю))

А пока вам ему нечего дать

Именно так. Если человек сам не целый (не самодостаточный), то его не сделают целым и десять мужей.
Я бы еще добавила чтобы снять рыдания на полу размышления: кто вложил в голову автора программу, что надо быть замужней, чтобы быть счастливой, чьи это установки и задачу для автора придумать другие установки и конструкции, ’чтобы быть счастливой надо...’ реалистичные цели и возможности почувствовать себя победительницей.
Как в agile-методе, регулярно останавливаемся и пересматриваем, а туда ли мы идём и дойдем ли мы таким способом.
sur_sur• 12 августа 2025
Не думала, що в 19 уже сидят на сз.
Пахнет троллизмом.
ЖивунаБагамах• 12 августа 2025
Ответ дляsur_sur
Не думала, що в 19 уже сидят на сз.
Пахнет троллизмом.
О сейчас вполне могут
У них всё в сети
Патика-мотика• 12 августа 2025
Я з 19 років на сайті знайомств, зараз мені 29, вийшла заміж у квітні цього року…чесно, наче гірше почала жити, іноді бісить чоловік.
Володарка мрій• 12 августа 2025
Ответ дляжижифреймут
Нажаль, це дуже загальні фрази
Авжеж ж, тому що це обучаючий курс, який змінює життя на краще, уроки та практики у ньому зазвичай прості та банальні, але при систематичному виконанні дуже ефективні. але потрібно багато що усвідомити, навіть те що на перший погляд покажеться фігнею, але ’Істина у дрібницях’.Навчаючись енергетичним законам які віками існують, людина приходить до свого персонального щастя, та процвітання, тому курс звісно платний, але й у любого психолога консультації не безкоштовні.
Валькірія• 12 августа 2025
я в 19 теж страждала фігньою, з бойфрендами не складалося. в моїх подружок також все було сумно). ми сиділи і думали, що ніколи не вийдем заміж, ніколи не будемо нікому потрібні. нічого, всі вийшли і деякі не по разу)))
автор, правильно вам вище пишуть, перестаньте циклитись, займіться своїм життям, всіма сферами його - друзі, навчання, іноземна мова, робота, проєкти, спорт, хоббі. зацікавтесь чимось, там і однодумців знайдете. живіть життя, поки нема клопотів. поїдьте кудись з подругами, запишіться на екстремальне водіння, підіть в тир (кажуть, такий драйв), там на місці з нормальними хлопцями познайомитесь).