Дайте вподобайок• 13 августа 2025
Кого шатает при ходьбе, как спасаетесь? И чем возможно излечились?
Мамин тріль• 13 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Сами посмотрите: полгода лечитесь у психиатра и это не помогает.
Ищите органическую причину у невролога.
до задницы те неврологи. у меня тоже непонятная неврологическая хрень. обследования прошла, не нервничаю, стресса нет. и все равно не уходит симптоматика.
з.ы. обошла трех лучших неврологов
БоХатая• 13 августа 2025
Ответ дляМамин тріль
впервые слышу что невролог на генетику посылает. на какую именно?
Тю, меня невролог в Лавру отправила потому что тогда наша медицина была бессильна
Мамин тріль• 13 августа 2025
Ответ дляБоХатая
помогло?
КараПузовна• 13 августа 2025
Ответ дляПетриківна
Точно не утверждает врач,говорят больше похоже на сосудистые заболевания,хронические стрессы ,все чаще были панические атаки и как результат..
Вегетатика ,конеш. Истощение нервной системы. Все же психиатр Ваш врач. В этом нет ничего зазорного ,поверьте
Булку Дай• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Я еще не могу колбасу кушать, чипсы, орбит, после них треш
Не дадо кушать,просто ешьте.
СкиниУскачи!• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Вообще не пью, очень редко, раз в год или два, но после него кстати легчает
Опять вы с атоксией всех органов?
В спортзал идите. 99 % всех проблем со здоровьем уйдет
СкиниУскачи!• 13 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
бетагистин, винпоцетин+ витамины группы в
Фуфломицины. Кроме витаминов группы В.
В курсі діла• 13 августа 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Автор, а сдавали анализ на в12?
Плюсуюсь, у меня тетку шатала, сдала анализы, вкололи в12 и железо, шатать перестало.
Чу Ча• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
А навіщо орбіт кушать?
любименькая• 13 августа 2025
Йогой займитесь, улучшает кровообращение, снимает спазмы, растягивает, убирает зажимы. Ну и координацию тренирует, баланс. Я по началу на одной ноге не могла устоять, шатало и уводило в сторону. Сейчас легко. Ощущение контроля появилось.
Примарочка• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Почему? У вас гастрит?
Вероятненько• 13 августа 2025
Шатало, не могла наклонился. К врачу все потом потом. Попала к врачу, 10 капельниц, 10 уколов внутрижопно и 10 внутривенно, ЛФК каждый день, 10 электрофорезов на ШВЗ, массаж ШВЗ. И все, я вышла человеком из больницы. Осенью ещё лягу.
Анонимарик• 13 августа 2025
У мене вестибуло-атактичний синдром на фоні хронічної недостатності мозкового кровообігу в вертебробазіляному басейні, вертеброгенного характеру. Симптоматика, як була, так і є, нічого не допомагає, бувають загострення симптоматики. Але є ще декілька знахідок (змін) на МРТ головного мозку.
Окрім хиткості при ході є інша неврологічна симптоматика.
Дайте вподобайок
• 13 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
А что на мрт?
Анонимарик• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
А что на мрт?
Вияснялося чи то розсіяний склероз, чи ці зміни судинного генезу. Але все ж зміни на МРТ ГМ судинного генезу (окрім цього проходила ангіографію артеріальних судин головного мозку, УЗД судин шиї).
Що до змін на МРТ - багато вогнищ (прогресування), зміни у шліночках мозку, розширення конвекситальних субарахноїдальних просторів.
Сказали, що так як у мене є гіпертонія і бувають гіпертонічні кризи (підвищуватися тиск почав ще у студентські роки, а за роки це гіпертонія 2-3 ст.), то ці кризи негативно вплинули на головний мозок.
Анонимарик• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
А что на мрт?
У слові помилочка у коментарі 49:
..... зміни у шлуночках мозку - у передніх рогах ШМ .....
Дайте вподобайок
• 13 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Лейкоареоз?
Анонимарик• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Лейкоареоз?
Тривалий період по МРТ ГМ визначалися з діагнозом.
Більше вогнищ субкортикальних (ті що підкоркові), були перивентрикулярні (що розташовані біля шлуночків мозку). Взагалі написано було неясного генезу (причину вогнищ на період проходження МРТ неможливо встановити, тому потрібне в цьому випадку додаткове обстеження).
Дайте вподобайок
• 13 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
А размеры желудочков какие?
Анонимарик• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
А размеры желудочков какие?
Помірна деформація S=4,7 мм, D=4,2 мм (це розміри передніх ріг ШМ, деформація пов´язана саме в них). Саме в тій ділянці є деяке роширення конвекситальних субарахноїдальних просторів.
Дайте вподобайок
• 13 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Та нет, рожки мелкие
Анонимарик• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Та нет, рожки мелкие
Деформація пов´язана з тим, що тіло передніх ріг ШМ має нетипову форму.
Головне, що вогнищ багато і йде прогресування.
Проходила МРТ головного мозку декілька років тому, це тоді було. Потрібно знову проходити МРТ, тому що окрім тих що є з´явилися нові симптоми.
Дайте вподобайок
• 13 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Какие у вас симптомы все?
Анонимарик• 13 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Какие у вас симптомы все?
Запаморочення, хиткість при ході, порушення координації, іноді буває порушення рівноваги, можу спіткнутися на рівному місці, коли йду веде в сторону, двоїння в очах, головні болі, оніміння і парестезія лівої руки, слабкість і оніміння до ліктя у правій руці, головні болі, нудота. Іноді слабшають симптоми, іноді посилюються. Спочатку пропонували пройти обстеження у неврологічному змішаному відділенні, щоб виключити РС (у цьому відділенні проводять обстеження і на розсіяний склероз). Я відмовилася, так як потрібно було ще проходити пункцію, побоювалася її. А потім зміни пов´язали з судинним генезом (колись був гіпертонічний криз, який спровокував ТІА (ще назвиють короткочасове порушення мозкового кровообігу, мікроінсульт). Тепер пропонують лікування у відділенні для хворих з порушенням мозкового кровообігу.
Завжди недо...• 14 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
А почему именно его надо исключать ? Он все равно не лечится вроде бы.
Анонимарик• 14 августа 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Тому що вогнищ багато і вони неясного генезу, які можуть бути пов´язані як з демієлінізуючим процесом, так і з судинним генезом.