Ms. При теле• 13 августа в 10:27

Мені взагалі однаково чи повернуться люди, що обрали інший шлях

От чесно. Чому хтось вважає що ми тут заздримо біженцям. Ні. Це важкий шлях. Да. Мені не зрозуміло як можна не сумувати за своєю землею, мені не зрозуміло як можна втратити все і продовжувати спілкуватися мовою росії. Але мені не зрозуміло як можна жити тут під обстрілами і перейматися за виплати у Німеччині, мені не зрозуміло як можна жити тут і не розуміти що війна не закінчиться через рішення трампа бо хуйло плювати на всі рішення.
Не розумію людей за кордоном, що не планують повертатися, але сидять на українських ресурсах. Не зрозуміло як можна думати що "я маю віддати чоловіка" - проживши тут три роки за рахунок тих хто дружин не питав, а пішов захищати вас і ваших чоловіків. І не соромитися видавати на гора оці роздуми тут - де є рідні діючих військовослужбовців. Всім страшно за рідних. Але ви живете своє найкраще життя завдяки тим, хто "віддав"
І до речі. Адміністрація Кідстаф. Переведіть вже сайт українською.
Гірчинка• 13 августа в 12:21
Ответ дляБесбардак
Люди имеют право писать , то что они думают даже про Украину. И уехать они тоже имеют право, особенно из таких городов , как Запорожье. У меня подруга из Киева уехала в начале войны, я тогда недоумевала, мол зачем, ведь в Киеве более-менее, я даже не думала, что будет становиться только хуже, а стало хуже, гораздо хуже стало в Киеве, я спать нормально вообще перестала, после обстрелов этим летом. А про то, как ВПО живут в Украине знаю отлично, имею коллег ВПО и вижу, что чем им приходиться сталкиваться.И срач сейчас развела автор, которая как раз не выехала, но создала срач, рассказывая, как ей все равно
Да кто бы сомневался, часто у выехавших везде только права и никаких обязанностей.
Хвець-тець• 13 августа в 12:22
Ответ дляГірчинка
Я уже читала что вы работаете, даже спросила кем при таких когнитивных данных.
Так зачем же вы их оставляли и манипулируете? Я вас заставила это сделать?
Вы меня не спрашивали кем я работаю ))
«Так зачем же вы их оставляли и манипулируете?» я даже не знаю как комментировать )) Из ваших родных или близких никто не выехал? Из какого вы города?
Гірчинка• 13 августа в 12:24
Ответ дляMs. Анонимная
То есть вы только что признали что написали откровенную ложь в предыдущем ответе)
То есть,я ещё раз настоятельно рекомендую решить проблему с пониманием печатного текста.
И больше не собираюсь тратить время на счастливых выехавших которых плющит
и которым все должны, и на прочих троллей и неадекватов.
Бесбардак• 13 августа в 12:24
Ответ дляГірчинка
у всех есть обязанности и выехавших тоже .
Докладальниця• 13 августа в 12:24
Ответ дляГірчинка
То приїжджайте і воюйте тим металобрухтом.
Здобувайте перемогу, щоб москалі посадити у калюжу, патріот на дистанційці
Героїчна боневтікша у всій красі. Всіх обісрала, всім роздала вказівки, всі гівно, а я красіва у білому)
Ms. Анонимная• 13 августа в 12:25
Ответ дляГірчинка
Решите сначала свою проблему, а потом раздавайте советы.
Сразу видно насколько вы счастливы, по вашим платком оскорблять всех вокруг)
Роза в вазі• 13 августа в 12:26
Ответ дляГірчинка
Де є таки обов´язок, що люди повинні тільки жити в Україні? Нічого не переплутали?
Докладальниця• 13 августа в 12:26
Ответ дляГірчинка
Гімно насадили вам у голову за 500 євро, якщо ви не розумієте, що без того металобрухту війна б уже давно закінчилась. А ці помічники і друзі, які вас так дешево купили, зацікавлені самій у тій безкінечні бійні.

Німеччина вибачилась і роздала гроші, бо програла, а хто там що думає ви не знаєте, але ж багато хто досі зберігає раритетні сумочки із людської шкіри. Але поки платять то вам все одно
Тааааак, це не героїчна боневтікша! Це ж ждуніха кацапів! Ідіть мітингуйте щоб здавалися під раду, до чого тут виїхавши чи Німеччина? Українському уряду всі ваші приьензвї що досі воюють а не капітулювали
энциклопУдия• 13 августа в 12:27
Мені однаково, чи буду. Я жить в Україні, чи ні. Чи хто згадає, чи забуде. Мене в снігу на чужині — Однаковісінько мені
Роза в вазі• 13 августа в 12:27
Ответ дляСтрекоза любви
Мені подобається тут читати опуси про те, як добре в Європі в плані правил, норм, відсутності корупції, поваги до праці, до людини. Як українці все це цінують там.
Тому, мені б дуже хотілося щоб наші співвітчизники повернулися і весь цей багаж з прекрасного привезли назад в Україну. Удосконалили суспільство, відносини «держава-громадянин».
А навіщо вам ці люди. У вас ж всі зрадники.
А як все це влаштовано є інформація і без них. Будуйте самі, без них ніяк?
Стефанія• 13 августа в 12:28
Чергова тема - збіговисько де можуть випорожниться виїхавши і вилити помиї в черговий раз на Україну і тих, хто в Україні лишився.
Всміхайлик• 13 августа в 12:28
Ответ дляMs. При теле
Бо ці срачі розколюють і так людей що виснажені. А нормальні люди виснажені на четвертий рік.
Ну пофіг більшості адекватних людей на тих хто поїхав. Кожен виживає як може. Той хто готовий їхати - може це зробити хоч завтра.
Нормальні люди не виснажені 11 років. Добре що Ваша жопа xвилюється тільки за ці 4
Автор йдіть в дупу
энциклопУдия• 13 августа в 12:29
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ви прям як Шевченко, тільки трошки навпаки
’Мені однаково, чи буду...’
Аналогично, первая мысль)
Роза в вазі• 13 августа в 12:30
Ответ дляСтефанія
Тема, як раз про навпаки, що помиї на тих, хто не залишився.
Хвець-тець• 13 августа в 12:30
Ответ дляСтефанія
Ой, да прям. Тут все стараются как могут.
жінка незаміжня• 13 августа в 12:31
Ответ дляДуша компанії
а мне не все равно
пошли они
говорят, что у Украины нет будущего, а этого будущего из-за них и нет
из-за них кадровый голод, демографический кризис и тд
ну и не возвращайтесь тогда
недавно ехала в купе из Львова в Запорожье – все соседки ехали из-за границы
столько нытья наслушалась про Украину, чуть уши не завяли, чего приехали, спрашивается??
Странно, я думала, что в том, что в Украине пока нет будущего, демографический и кадровый кризис и т.д, виноват путька, затеявший войну
Ан нет, оказывается, беженцы
Вы путьке это высказывайте. Но нет, ему высказать или что-то сделать слабО, поэтому отигрываетесь на тех, до кого можете дотянуться, не поднимая жопу с дивана - до беженцев
Ныть про Украину и дерьмом ее поливать могут только те, кто там живёт сейчас?
Стефанія• 13 августа в 12:32
Ответ дляMs. Анонимная
Я приезжала в мае на неделю.
За это время 2 раза были ночи, когда было невозможно спать. В отпуске это пережить можно, а на постоянной основе это сложно.
И опять же почему вы решаете кому приезжать, кому нет?
Удалено администрацией...
Невгамовна шахиня• 13 августа в 12:33
Ответ дляТріль!
Теми може й тролячі, але насправді все так і є.
У мене по татовій лінії вся родина з Маріуполя. Всі на рашці, не все так однозначно. Нема родини...
З маминого боку (Тернопільщина, глухі села)-біженствують переважно в Штатах. Останні тижні таке несуть, що на голову не налазить...воюйте, до кордонів 91, ми ще трохи хочемо тут побути, щоб діти школу закінчили, англійську вивчили, якогось нового американчика народити вспіти. Пипець, нема родини....
Вам чи дуже не пощастило з родиною, чи Ваш нік точно Вас характеризує.
Ми за кордоном. Ні за що в світі ми би не хотіли, щоби війна продовжувалася! І адекватно розуміємо, що кордони 91 - це щось із роду фантастики на даний історичний момент.
Докладальниця• 13 августа в 12:35
Ответ дляСтефанія
Ага, тільки ми з´ясували насправді в цій темі що виїхавши гуляють :
1) тим хто хоче закінчення війни пофіг як
2) героїчним боневтікша
3) ідейним ненависницям Німеччини
Така собі компанія насправді
Ms. Анонимная• 13 августа в 12:37
Ответ дляСтефанія
Удалено администрацией...
А вы что делаете?
Занимаетесь расколом общества ?
В чем ваша выгода?
Пиши-пропало• 13 августа в 12:52
Прежде чем писать администрации ’переведите сайт’ надо написать на самые верха ’перепишите Конституцию Украины и запретите использование языка оккупанта на нашей территории’. Тогда всё будет законно.
Стрекоза любви• 13 августа в 12:54
Ответ дляРоза в вазі
Дорогенька порадниця, не треба накидувати какашки на вентилятор.
Чарівна патика• 13 августа в 12:54
Мені не однаково.
Я рада за людей, що не повернуться.
Сайт і так українською. Усі букви українською. Незважаючи на те, що більшість українців спілкуються російською.
І живу я своє життя завдяки тому, що мого чоловіка не запхали в бус, не викрали і не вбили. Але ми до цього доклали певних зусиль, скажімо так. А не завдяки тому, що когось іншого мразоти кинули в цю безглузду м´ясорубку.
Стрекоза любви• 13 августа в 12:56
Ответ дляГірчинка
Я вже це їм написала. Так мені відповіли що я всіх ображаю, а вони нікому нічого не повинні. Типу як президент
Звичайно, нікому нічого не винні, тільки їм всі якщо що 😜
Загалом, розмова зараз особливо ні про що. Якщо війна закінчиться і їх попросять повернутися, тоді вже можна предметно говорити.
tereska• 13 августа в 13:00
Мені здається, що вони вашої думки точно питати не будуть. Це їх життя, їм вирішувати, як жити своє єдине безцінне життя та що обирати.
Треба не засуджувати, а порівнювати лише себе з собою попередньою та бути людяною, совісливою та доброю.
Конкретно вони вам нічого поганого не зробили і не відібрали, вони жити хочуть, так само як і ви. А це був ваш особистий вибір і причин пояснювати не потрібно.
Люблять вони Україну, не порівнюйте широту любові, ту кількість донатів, які вони регулярно перечислять, бо мають змогу.
От жінки, патякати та осуджувати - це наше все, чи не так?
Роза в вазі• 13 августа в 13:02
Ответ дляСтрекоза любви
Ви це теж робите і полюбляєте. Чого люди повинні вам приїхати та будувати ’’Європу’’?
Психологічка• 13 августа в 13:10
Ответ дляДуша компанії
а мне не все равно
пошли они
ну и не возвращайтесь тогда
Из-за беженцев нет будущего у Украины? Вы не путаете причинно-следственную связь?
Сижу_и_плачу• 13 августа в 13:12
А мені незрозуміло, як ви до цієї пори не втямите, що мені похуй на ваші непорозуміння
Особливо, коли ви не розумієте, як людина любить свою батьківщину, але, такі як ви зробили життя там нестерпним
Але, спокійно живете а беззаконні, бєспрєдєлі і вакханалії, та ще й насолоджуєтесь цим, при цьому, ненавидіте тих, хто не хоче жити по законам путінських агентів
Засуньте свої нерозуміння глибоко
Ганьба!!!
Kidstaff Bot• 13 августа в 13:13
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Стрекоза любви• 13 августа в 13:15
Ответ дляРоза в вазі
Давайте по пунктах:
1) Більшість біженців 65% на виплатах або не мають іншого статусу наразі, щоб залишитися в приймаючій країні після війни, тому:
1.1) Більшість повернеться 100%.
1.2) Ті, хто отримав інший статус, можуть робити що забажають. Я лиш висловлюю свою думку, про яку питав Автор теми. Не знаю, чому мої міркування настільки авторитетні для вас, що ви одразу вирішили дискутувати якимись маніпулятивними фразами.