Як ухурделю• 07 июля 2025

Доки це буде продовжуватись? Хіба ми вже не люди?

ТЦК викрали , знущалися і катували обмежено придатного чоловіка. На чиїй совісті будуть знищені життя діями ТЦК. Хто за це відповість ? Хто дає їм вказівки ? Просто вже крик душі. Це ж в любий момент можуть так познущатися з наших рідних !
Баба_Воля• 07 июля 2025
Этот вопрос можно решить на форуме?
автор Як ухурделю • 07 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Этот вопрос можно решить на форуме?
Так, потрібен розголос.
Пушап Мі мі• 07 июля 2025
беспредел. а еще и спрашивают чего не хотите идти сами воевать, проклинают тех кто смог отмазаться от этой каторги. А за что воевать? за это?
Просериарила молодость• 07 июля 2025
мне непонятно- в смысле катали его по в\ч?
мобилизованных сразу отправляют в учебку, по окончании которой их распределяют..
тем более, обмежано придатний- мог быть отправлен в ППО части
автор Як ухурделю • 07 июля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Цікаво, чи ще довго конституція буде на паузі, бо нею підтерлися і зіграли на роялі.
Указка• 07 июля 2025
И не одна падла не наказана будет.
Пушап Мі мі• 07 июля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
думаете фейк?
автор Як ухурделю • 07 июля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Так його і возили по учєбкам.
неДоЖиру• 07 июля 2025
да вони уху їли в край. взагалі, якщо вдуматись, це повний сюр.
ніде ні в якій країні не було і не буде подібного.
коли в країні починається війна (а вона в нас доречі документально не зафіксована), професійні військові йдуть захищати країну + добровольці.
рекрутинг вступає в силу - йдуть люди за гроші воювати, які держава зобовʼязується виплатити, а не так як в нас зараз.
при цьому кордони не мають бути закритими, бажаючі мають право виїхати і врятуватись.

закінчились гроші/військові/добровольці - значить всьо, не судьба, і треба вирішувати питання не на полі бою, або капітулювати.
але найщиріші патріоти закордоном будуть кричати «ні капітуляції, до кордонів 91, до останнього українця».

шо це, як не цілеспрямоване знищення народу і чужими і нашими? ці мовні срачі, срачі кому більше прилітає а кому менше, чому не державною? чому не в окопі? свої ще швидше добʼють ніж чужі
Пушап Мі мі• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
ну так если конституция на паузе,то и долг мужчин защищать родину на паузе
Трільчиха• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Я вас не вважала ботом до цієї методички
Просериарила молодость• 07 июля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
думаете фейк?
не знаю.. от ТЦК можно ожидать всего чего угодно...
Скокмоно - стокнуно• 07 июля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Не завжди. Якщо у мобілізованого є досвід, то можна одразу в ВЧ без учебки.
Баба_Воля• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Так, потрібен розголос.
Розголосили... и что дальше?
Я серьезно: аргументируйте пользу.
Вы из тех, кто до посинения поширивает картинки на ФБ среди себя, кумы и подруги?
Kidstaff Bot• 07 июля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Like-995b• 07 июля 2025
Сейчас скажут что вы ипсошная ждуниха
Графиня Шезвездицкая• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Так його і возили по учєбкам.
написано - же по в/ч
Укол Разума• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Так, потрібен розголос.
А до этого случая вам мало было розголосов? Какие результаты?
Пока эти упыри будут у власти подобное зверство не закончится. Выход один, заканчивать войну как можно быстрее и этих всех зеленых тварей судить!
Графиня Шезвездицкая• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Так, потрібен розголос.
Ну.... такое себе..
Люди в ТЦК умирали и что?
Тольку 0
чаревна• 07 июля 2025
А когда будет демобилизация для тех кто три года на фронте?
Как то в тылу это никого не волнует.
snejs• 07 июля 2025
Ответ дляТрільчиха
почему как только правда, так сразу методичка? разве сейчас конституция не на паузе?
Графиня Шезвездицкая• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Так його і возили по учєбкам.
учебки принимают всех, кого им привозят, а в\ч- нет.
Like-995b• 07 июля 2025
Ответ длячаревна
Как то в тылу это никого не волнует.
Способ вас я так понимаю устраивает?
snejs• 07 июля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Розголосили... и что дальше?
Я серьезно: аргументируйте пользу.
ну она хоть картинки поширивает, а вы что делаете?
Графиня Шезвездицкая• 07 июля 2025
Ответ длячаревна
Как то в тылу это никого не волнует.
демобилизации не будет, пора это принять.
Елена1265• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
А когда она не была на паузе?
Наташа_32• 07 июля 2025
Навіть Українські суди не беруться за таке, а Ви виставляєте це тут. Таких фактів по всій Україні повно. Правова держава в Україні закінчена. Є територія анархізму. У кого вдома зброя є, носіть з собою. Будите теж праві, а немає, то сидіть й моліться, щоб з Вами таке не зробили.
чаревна• 07 июля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
К сожалению согласна с вами. Но и пополнять рады армии тоде нужно, новой силой
Наташа_32• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Як Конституція?! Її вже немає. Навіть про її день в Україні забули. Величний тепер говорить про Козацьку республіку в якій є козаки, козачки й решта - свинопаси. Ось він й опинився, у рашті.
Графиня Шезвездицкая• 07 июля 2025
Ответ длячаревна
Соотношение неравное, увы...
Единственное, что нас могло спасти- огромное кол-во современного оружия..
но, увы..