Без Баяна• 13 августа в 12:19
Кабачки по 206 грн маринованные для гриля...сдурели?
Интересно, кто цены ставит такие - кабачки, которые сейчас по 20-25 грн за кг сырые сейчас в Сильпо по акции вместо 229 по 206 за кило) Это накрутка в 10 раз....маринованые в каком-то соусе для гриля.
На кого рассчитано?
Лагшмивара• 13 августа в 13:36
Ответ дляБез Баяна
вы бы купили?)
Так, якби мені було потрібно, то купила б. Купувала в Епіцентрі не так давно мариновані овочі доя гриля. Модна було б купити дешевше цілі свіжі овочі, але в мене не було часу на території, щоб їх різати та маринувати.
Да_Я_ТакаЯ_• 13 августа в 13:51
Вичепили цю інформацію , що була просто постом в іншій темі, створили аж цілу тему! Кому треба -купить, напівфабрикати те ж не можуть бути в ціну одного з складників.
Мішечок щастя• 13 августа в 17:21
Ответ дляНу шо не так?
Не всі знають що кабачок 20 гривен коштує
Навіть в сільпо вони не дорожче 30.
Ну шо не так?• 13 августа в 17:41
Ответ дляМішечок щастя
Навіть в сільпо вони не дорожче 30.
Це ви знаєте. Мій чоловік наприклад, він і близько не знає таке , чи син
Мішечок щастя• 13 августа в 18:02
Ответ дляНу шо не так?
А подивитися в овочевому відділі і порівняти хіба не спаде на думку?
Ну шо не так?• 13 августа в 18:11
Ответ дляМішечок щастя
В нього на це немає часу. Більше того, він не займається купівлею продуктів. Знає приблизно суму, яка витрачається в місяць і все.
Мішечок щастя• 13 августа в 18:17
Ответ дляНу шо не так?
Побутовий інвалід чи єдиний годувальник? Інші якось більш включені в реал.
Ну шо не так?• 13 августа в 18:27
Ответ дляМішечок щастя
Просто може собі дозволити не цікавитися вартістю продуктів, які йому смакують.
На загальних витратах на харчування нашої сім´ї, це копійки
Мішечок щастя• 13 августа в 18:42
Ответ дляНу шо не так?
Ну я наприклад теж не дивлюся на вартість. Але не займатися купівлею - а хто займається? Найняті працівники? Теж непогано, рада за вас. Бо ми на персональну економку ще не заробляємо)
Ну шо не так?• 13 августа в 18:47
Ответ дляМішечок щастя
Ми заробляюємо так, що можемо купити продукти, які любимо незважаючи на їх вартість
Мішечок щастя• 13 августа в 18:51
Ответ дляНу шо не так?
Ви хвалитеся заробітками вашого чоловіка так, що стає сумно, адже якщо він не включений у побут, то у побут включені ви. Навіть якщо це організація персоналу.
Бажаю вам полюбити себе, перестати виконувати невидиму неоплачувану роботу і скинути частину обов´язків на чоловіка. Вам легше, а йому корисно.
Ну шо не так?• 13 августа в 18:57
Ответ дляМішечок щастя
Бажаю вам начитися не давати непроханих, недолугих порад постороннім людям.
І ще бажаю , жити так, щоб не бігати в пошуках дешевих кабачків.