Бочка порохУ• 14 августа 2025
Дівчата, ану розказуйте....
Я вже так замучилася. Вистачає на 2-3 тижні фарбування. Далі все облазить.. і головне сивина нерівномірна. В кого так? Як ви справляєтесь. Я вже забила, але дивитися на себе не можу. Мені 42. І ця сивина мене так старить, хочу щось робити, але то знову ненадовго.
Бочка порохУ
• 14 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Хотіла порадити блонд, а вам світлі відтінки личать?
Ні, в мене темна шкіра.
Черговий по кухні• 14 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ
Як тільки пофарбую, нічого не видно, ніякого переходу, потім все змивається і стає ось таке руде.
Я про это и говорю, мастер может подобрать с учетом базы и результата смывания. У меня тоже смывалось в рыжий + седина. Жуть.
Десь так, але...• 14 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ
Самі фарбуєте, чи в майстра?
Так а шо делать - крашу раз в 2-3 недели корни на 6 процентах, длину на 1.5 проц. Длину реже, не каждые 2-3 недели, раз в пару месяцев
Седина лет с 30, сейчас мне 48, как я задолбалась ее красить
Летюча помилка• 14 августа 2025
Маю таку саму проблему через 2 тижні виглял, як у вас. Фарбуюся в салоні
Бочка порохУ
• 14 августа 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Так в майстра ж увесь час фарбувала. То й то обідно, дорого і хріново.
Пффф 100%• 14 августа 2025
Я сделала мелировпние и тонирование в холодный русый раз в два месяца
Нормально не так видна седина
Бочка порохУ
• 14 августа 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Як часто?
Летюча помилка• 14 августа 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Пудру для волос купите, очень классная штука.
Ви користувалися?
Светка-пипетка• 14 августа 2025
у мене не те щоб фарба ’облазила’, а просто швидко корені відростали. свій колір не дуже темний русявий і сивини було вже багато.
змінила колір з 4 каштанового на 8 бежевий блонд з тонуванням-тепер місяць-півтора між фарбуваннями.
але якщо сивини не дуже багато і свій колір темний-то це не вихід ((
замість сивини на темному кольорі як зараз буде відростати темне коріння на світлому фарбуванні-шило на мило ((
Ловлю капці• 14 августа 2025
Ответ дляSo_so
У мастера, такая самая обычная парикмахерская, краска матрикс.
Сами красьте. Всё равно, не похоже, что к Вас салонный окрашивание. Купите профкраску и вперёд.
Летюча помилка• 14 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ
Як часто?
Через 3 тижні ходжу, трохи менше тисячі гривень вартість. Я вже із чорного кольору вийшла, думала на більш коричневому буде не так помітно. Ні, всеодно помітно
Червона ікорка• 14 августа 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Ви користувалися?
Дааа, без неё можно красить каждую неделю, а так подправил утром пробормотал и красотка. Очень рекомендую.
Летюча помилка• 14 августа 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Спасибочки, попробую
Анти-анонім• 14 августа 2025
Я крашу вот такой краской на основе хны, получается без рыжины, правда, седые волосины на макушке, виски получаются как бы с золотинкой. На фото краска и мои волосы сразу после окрашивания при дневном свете и на ярком солнце, свои волосы темный шатен, седины средне.
Кредитная• 14 августа 2025
Я не фарбую, тому в мене довге волосся з білими пасмами, мені подобається.
Черговий по кухні• 14 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ
Это мастер так красил? А он в курсе такого смывания в рыжий? что седина не закрашивается и через 2 недели видна? Странно.
Бочка порохУ
• 14 августа 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Да, майстер.
куркулиха• 14 августа 2025
Я користуюся спреєм для зафарбовування сивини. Довго купляла Лореаль, а тепер беру Сйос, він мені більше подобається. Затоновує добре, не плямами, волосся блищить. Так, коли торкаєшся руками, то трохи є на руках фарба, але блін, ну це не критично і намагаюся не трогати. Ще його плюс, що коли біжиш, наприклад, і шкіра голови потіє, то ця фарба не стікає по обличчю чорним кольором. Якщо в той день голову не мию, то не лишається слідів на подушці. Змивається легко. І вистачає на довго.
Відсотків 80 волосся вже сиве, фарбуюсь в чорний колір раз на два тижні. А потім тоную цим спреєм. Ну от дуже він мені ок. Раджу.
Ща как дам• 14 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ
Та знаю, минулий раз віддала 3500,а вистачило на три тижні максимум. Час і гроші.
Аххх) і я така ніщебродка, яка краситься за 35-60 грн. вдома і теж хватає максим. на 3 тиждні