Электричка• 15 августа в 13:20

Не можу дивитися на брендовані речі тих, хто збирає на війну

Є декілька знайомих, у одної батько в ЗСУ, у іншої чоловік. Постійні збори на потреби, з закликом, ми винні, якщо не скинув, зря прожив день.
А потім сумочки коач, відпочинки у 5 зіркових номерах закордоном
Я не кажу що вони на ці гроші все це купують, але я собі не можу дозволити сумочку, а хотіла, чи у відпочинку з нинішніми цінами відмовляю, а хтось і збирає і ні в чому собі не відмовляє

У мене дисонанс
Сирожено_пирожено• 15 августа в 15:27
Ответ дляЭлектричка
трошки в іншому суть
давайте згадаємо як живе 70-80% людей в Україні, зараз з цими цінами на грані виживання, бачиш гарне, розкішне життя, хочеться теж, утримуєшься від благодійності, щоб скласти собі на банку, хоч на стоматолога, щоб прикус вирівняти
я б не просила, що всі винні, напевно ні. хто може тоді, ок
Ось вам приклад. Дохід сімʼї близько 180 тис грн. Щомісяця близько 10-15 тис йде на допомогу військовим. При цьому ми купуємо одяг, лікуємо зуби, ходимо до приватних клінік і я з сином їздимо відпочивати. Чи як ви хочете, щоб було, всі зароблені гроші віддавати чи не витрачати на свої потреби зароблене?
Свекруня• 15 августа в 15:27
Ответ дляKhmelnichanka
Волонтер заработал на сумочку за 15 тысчч - не волонтерством и донатами, а своей основной работой! В чем корысть. Объясните? Если говорить о честном волонтере, а не о воре. Он тратит свое свободное время, силы, деньги (волонтеры - тоже донатят, представляете?), чтобы организовать и закрыть сбор. В этом и заключается его миссия аолонтера. И корысти с донатов он не имеет. А свою зарплату на своей работе (не связанной с волрнтерсивом) он имеет право тратить так, как считает нужным. На донаты, на пркупку сумочек, на отдых, на ту жизнь, на которую он заработал. Как и другие люди. Или если ты волонтер или родствннник воюющнго,то ты должен ходить голым, босым и в венке, чтобы у других не пропало желание участвоавать в сборах? Так?
якщо країна воює, вона має забезпечити своїх військових гідною зарплатою і всім спорядженням
Якщо ні, не воює. А підписує перемирʼя
На то був шанс ще в 22 році
Бо сили нерівні, і фінансово і по кількості людей
Will_Be...• 15 августа в 15:28
Ответ дляNatalia505
Допомогти спорядженням має держава. Це питання не до автора. Вона не має утримувати армію. Може помогти за можливостями і бажанням але утримувати має держава.
Вроде бы да - Вы правы. Но, выражение про ’не хочешь кормить свою армию - будешь кормить чужую’ не с потолка взялось. Хреновая у нас ’держава’, по отношению к военным - не спорю, но, только, если их не будет там, шанс того, что мы будем здесь, живы, счастливы, с сумочками и кофе ох как сильно уменьшается.
Дякую_аж_підскакую• 15 августа в 15:29
Ответ дляфрау Гітта
никаких ранений, жив-здоров, всегда со счастливым лицом
Ви самі писали, що спочатку худий був. Мій теж не був вдома з перших днів. А рік тому почав бути вдома часто. Бо вдома/ шпиталь/вдома/шпиталь. Я вам фото зараз свого покажу, то ви 100% скажете, а чому він таких здоровий і не на нулі. А потім знимок його спини, потім виписки з лікарень, його ВЛК. Але це його біль, наш біль. І ще невідомо коли нижня частина остаточно перестане його слухатися, бо передам хребта і зрісся дуже погано, бо після поранення він з стабіка знов повернувся на нуль. Бо типу ж цілий. А там перелам. Так боліла спина, але усім тяжко. А коли вивели на відновлення і знизився адреналін у крові, ось тоді і посипався. Коли він приніс ВЛК в ТЦК, то запитав, ось мене звільнили, а як мені призватися знов, то сказали, Вам? Та ніяк, у вас такі травми і такі хвороби, що ніхто не візьметься вас призвати знов. То не судіть. Віддайте свого чоловіка туди і пройдіть весь шлях. Я подивлюсь скільки радощі вам принесуть ті 100т винагороди за нуль та якась автівка за ті кошти
Море Щастя• 15 августа в 15:29
Ответ дляWill_Be...
Так блін ті курки, що літають на моря закордон, винуватять, що я раз на місяць куплю каву, це лять нормально? Це взагалі ненормально.
Само_достаточная• 15 августа в 15:30
Ответ дляKhmelnichanka
Ноль вопросов к таким волонтерам.

Только многие не такие. Большинство после волонтерства стали резко богаче, прям все по карьерной лестнице продвинулись?

Вот эта норма «административные расходы»позволяющая 20% средств оставлять на свои нужды. А ну ка, собирая миллионы с людей, сколько это выходит? Конечно, можно и сумочку прикупить и даже не одну, а вы откажитесь от чашечки кофе, как они и призывают.
Мексиканочка• 15 августа в 15:30
Ответ дляПффф 100%
А де в цьому ланцюжку взагалі держава? А військовий збір з кожного працюючого та бізнесу? Чи «это другое»? Тобто, одні мають гинути, інші останніми копійками скидатись, а «розпорядники» державних коштів в жиру та шоколаді, ви зрозуміли, про що я, ну класс, їм можна. А зверху до цього хитрозроблені «волонтери».
А держава як стосується до посту автора? На рахунок волонтерів, це ваша проблема. Я нікому не доначу і донати не збираю. Військові на пряму просять, що треба, іноді взагалі додому приїздять.
Лукава_Кiшка• 15 августа в 15:30
По закону збиратель может присвоить 20% от собранного.
Мексиканочка• 15 августа в 15:31
Ответ длябювет_в_обед
По этому она покупает дорогую сумочку, а автор должна отказаться от прикуса?
Автора примушує це хтось робити?
Khmelnichanka• 15 августа в 15:31
Ответ дляСвекруня
Якщо ні, не воює. А підписує перемирʼя
На то був шанс ще в 22 році
Ну, я зараз не пишу про державу.... Я суто про додоткову добровільну допомогу її громадян. Яка повинна бути длбровільною і додатковою, так...
Дякую_аж_підскакую• 15 августа в 15:31
Ответ дляWill_Be...
У моего мужа побратим, тоже списан, нет ранений, внешне, а в мозгу, от контузий, каша - он орет по ночам, он мучается страшными головными болями, панические атаки, развилось апноэ, усилились хронические заболевания - это ж, небось, тоже, кто-то, как Вы, думает что он там миллионы заработал...
100%. У мого побратим в 2022 списаний по гострому психологічному розладу. Зараз зустрічаємо, звичайна людина, але тільки родина знає всю ситуацію. Весна, осінь обов’язково лягає на курс в лікарню
Яйцеголовая• 15 августа в 15:34
Ответ дляМексиканочка
Вам хочеться прикус вирівняти, а тій жінці заснути в обіймах чоловіка, от в цьому і вся різниця.
Та не так вже і хочется, як сумочку. Бо як хотіла б, то останні гроші віддала
Мексиканочка• 15 августа в 15:38
Ответ дляNatalia505
Ви вважаєте автор має почувати себе за це винною? Чи може вона винна у цій війні і в тому що не всі чоловіки зараз поруч з жінками? Ті хто винні насправді, зустрічаються на Алясці, їздять по Європам, жруть, сплять на шовкових простирадлах і сруть на золоті унітази. Але до них в порадниць питань немає.
Я вважаю, що автор повинна слідкувати за собою і своїм гаманцем, її насильно ніхто донатити не примушує.
Will_Be...• 15 августа в 15:38
Ответ дляМоре Щастя
Ну, во-первых, я бы не торопилась с эпитетами, на Вашем месте, а во вторых, Вы знаете сколько эти ’курки’ отдали со своих? Я там, выше, писала - украсть со сборов не реально, полностью стать аскетами, что бы не беспокоить Вас, самим закрывать все потребности - тоже, а ещё кто-то там писал - а не обалдели ли некоторые, которые требуют, что бы и муж у волонтера, на которого она собирает воевал, и она все его потребности по фронту сама закрывала?
Море Щастя• 15 августа в 15:39
Ответ дляWill_Be...
Я написала суто по ділу. Що пишеться які погані жінки купують каву, а могли б задонатити. Ми вже вдіваємося в секонді, їмо що попало, без відпустки кілька років, не їх собаче діло, куди ми донатимо.І чесно їх моря і шмати бісять.
Will_Be...• 15 августа в 15:44
Ответ дляМоре Щастя
Знаете, Вы отлично проиллюстрировали что такое ’несправедливость’ -думаете, они бы не променяли моря и шмотки на любимого мужчину рядом? Да, любая отдала бы все Вам, лишь бы Ваш муж заменил её. И если у неё доход больше, это не значит, что она - курица, а лишь то, что умудрилась пристроиться в этой жизни лучше.
Мексиканочка• 15 августа в 15:45
Ответ дляМоре Щастя
Якщо мені хтось з блогерів не подобається, я просто відписуюсь. Ви не знаєте як це зробити, чи навіщо так себе мучити?
Море Щастя• 15 августа в 15:45
Ответ дляWill_Be...
Так у нас теж чоловіки не поруч, лиш ми не медійні. Хай пристроюється, однаково, совість би ще мали.
Will_Be...• 15 августа в 15:46
Ответ дляМоре Щастя
Если ’чоловики не поруч’ - воюют в смысле, кто Вам мешает так же открыть сбор и собрать себе на сумочку?
Море Щастя• 15 августа в 15:47
Ответ дляWill_Be...
Ви не жартуєте? Де відкрити? У мене соцмереж зроду не було, фейсбук лиш де сама рідня, ми ріднею і збираємо. Чхати мені на сумочку, то для ідіоток.
Will_Be...• 15 августа в 15:50
Ответ дляМоре Щастя
У меня в ФБ что-то до 200 человек в друзьях, но я подписана на пару групп по интересам - просила их размещать мои посты, когда собирала, просила знакомых,с более широкой аудиторией делать перепосты, так и собирали - с миру по нитке.
Бензопирен• 15 августа в 15:53
Ответ дляНепозбувна Бентега
А каким донатите? Голым, босым підперезаним?
Только своим знакомым, которые непосредственно воюют. Без посредников
ротцвеники• 15 августа в 16:00
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Авторе, Ви таки дивна. Волонтери не зобов´язані голодувати, як і прем´єрка має повне право носити окуляри за 20 тис грн на свої чесно зароблені і задекларовані гроші
Голодувати і мати умовно айфон останньої моделі - це трішки різні речі, оскільки є речі ’першої’ необхідності, а є предмети назвием це умовно ’рошкоші’, бо комусь яхта розкіш, а комусь айфон за 100 000. А окуляри за 20 000 це абсолюьно не дорого, тим більше у прем´єрки, це ж не надцята сумочка за тисячі доларів .
Зілля до весілля• 15 августа в 16:12
Ответ дляСирожено_пирожено
Вы же не выбиваете донаты из других людей. Автор про это. Таким как вы я бы свои донаты не скинула.
ротцвеники• 15 августа в 16:21
Ответ дляЯ тут Живу
Стерненко вон машины, квартиры в элитных жк покупает. А люди ведутся, донатят
Із тої ж ’теми’ тільки розмахи значно більші, то відповідно і придбання масштабуються, хтось сумочку, хтось квартиру. Звісно, ніхто не вважає, що організовувати збір потрібно на повністю безкоштовних засадах, бо це теж робота не легка, яка має бути оплачена, але ж все в міру і без крайнощів, ну і розумні, не будуть виставляти напоказ
Тушьмушьнюшь• 15 августа в 16:31
Автор, что за детский сад? Вы уже определитесь, что вас бесит. То, что кто-то может себе позволить больше, чем вы, или то, что вы подозреваете людей в краже этих денег
НадпотужнаПотужність• 15 августа в 16:33
Ответ дляWill_Be...
вопросы надо задавать банковой. а не гражданам, которые не есть бенефициарами бойни. Банковая все переложила на плечи украинцев. Вы гребитесь как0нибудь, а мы пока банки покупаем и крипту. Уже только дебил не понимает что происходит
Помеха справа• 15 августа в 16:36
Ответ дляПрацівниця року
Как вы с такой зп еще и донатить ухитряетесь?
Как раз с такими зарплатами и донатят.
Аноним_1858• 15 августа в 16:38
господи, та несчастная сумочка коач это минимально норм качество
при том, что модели у них не актуальны давно
страшно представить, какая сумка у вас, если коач позавидовали
НадпотужнаПотужність• 15 августа в 16:40
Ответ дляСирожено_пирожено
а держава де коли потрібна допомога військовим?
Ви розуміете, що ми самі своїм коштом майже воюємо?!
Влада нас давно здала. Тому і пиз-ть все, що лежить добре і погано