Электричка• 15 августа 2025

Не можу дивитися на брендовані речі тих, хто збирає на війну

Є декілька знайомих, у одної батько в ЗСУ, у іншої чоловік. Постійні збори на потреби, з закликом, ми винні, якщо не скинув, зря прожив день.
А потім сумочки коач, відпочинки у 5 зіркових номерах закордоном
Я не кажу що вони на ці гроші все це купують, але я собі не можу дозволити сумочку, а хотіла, чи у відпочинку з нинішніми цінами відмовляю, а хтось і збирає і ні в чому собі не відмовляє

У мене дисонанс
Will_Be...• 16 августа 2025
Ответ дляПомеха справа
Совесть мешает
У кого есть совесть, тот не смотрит как там у других, а просто тихо берет и делает. Те же, ко рассказывает про других, вряд ли чем-то полезным занимаются.

Я вся ваша• 16 августа 2025
Ответ дляМексиканочка
А має витрачати останнє? Знаєте, некрасиво, але напишу. Для хлопців на передку чиїсь неостанні 1-2 тис доларів краще, ніж ваші останні 100-200 грн.
Так, має, якщо для рідної людини це питання життя і смерті. Чудово, то і не просіть не пити каву, а донатити хоч 50 грн. буду знати, що мої останні не дуже і потрібні.
Оно само купилось• 16 августа 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Тобто не допомагаєте військовим, бо бісить що волонтери гарно живуть? Логіка железна. Хочете дам сторінку нашої ветеринара, чоловік в 2022 пішов в ТРО, і з літа 2022 на гарячих напрямках, зараза під Покровськом, але на відновлені, отримують хлопці 20400 коли не на бойових, а потрібно і відновитися і поповнити якісь мінімальні запаси, щось з одягу купити. Так ось дружина кожного місяця збирає, але там суми 8000-15000, на саме необхідне. Там не буде фото гарного життя, але котики, їжаки і будні ветеринара будуть. Будете донатити? Вона завжди звіти з чеками і скиінами додає. В цьому місяці сума була 15000 до збору, зібрала 8000 і купила поки те, на що вистачило, і відправила хлопцям. То ваш донат буде доречним дуже
Тто не волонтер,який випробує сьогодні копійки,а завтра в лице мені показує свої статки!
То є хамелеон.
Ви розумієте різницю?
Кидайте посилання,нормальним людям помогаю
Ядвига Юсьлегко• 16 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Голодувати і мати умовно айфон останньої моделі - це трішки різні речі, оскільки є речі ’першої’ необхідності, а є предмети назвием це умовно ’рошкоші’, бо комусь яхта розкіш, а комусь айфон за 100 000. А окуляри за 20 000 це абсолюьно не дорого, тим більше у прем´єрки, це ж не надцята сумочка за тисячі доларів .
Нет н какой разницы, заработал, оплатил налоги- покупай что душе угодно. И да, организовывать сборы для ЗМУ это не запрещает
ротцвеники• 16 августа 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Податки з чого, з благодійних внесків ?
Ядвига Юсьлегко• 16 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Податки з чого, з благодійних внесків ?
Кто вам сказал,что волонтеры не работают и что сборы- это их доход?
ротцвеники• 16 августа 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні, ну якщо працюють і сплачують податки, то питань немає, витрачають, як вважають за потрібне.

Ядвига Юсьлегко• 16 августа 2025
Ответ дляротцвеники
А вопрос автора именно об этом: если собираешь деньги для армии, то обязан быть голодным,не сметь отдыхать и делать покупки для себя
ротцвеники• 16 августа 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Сенс посилу автора трохи інший, але ж всі люди різні кожен спримає і інтерпретує по різному, рівно, як і волонтери є різні.