А вот недавно• 15 августа в 22:56
Кредобанк, чому заборонена купівля валюти між своїми картками?
Потрібно зняти в злотих . Допоможіть! Мені зранку потрібні гроші
А вот недавно
• 15 августа в 23:00
Ответ дляПопельшка
Зараз в додатку у них не працює функціонал покупки валюти
Це тимчасово? Чому?
Попельшка• 15 августа в 23:12
Вони оновили додаток і після цього багато що не працює, вже більше тижня. Довелось іти у відділення купувати злоті і поповнювати рахунок. Сьогодні запитувала в банку, сказали, що не знають, коли усунуть цю проблему. І в ФБ їм люди під їх останніми постами пишуть, щоб полагодили мобільний застосунок. Спитайте і ви у них - буде більше звернень, може швидше зроблять