Цікавий писочок• 16 августа в 11:51

Батьки насідають щодо ремонту в моїй квартирі, але не мені. Як відмовити

В мене є квартира в Києві, добудували, а в минулому році оформила право власності. Ремонт не робила, з того часу стоїть закрита, то вже рік. Плачу комунальні обов’язкові платежі
Маю гроші заощадження на ремонт, але зараз працюю за кордоном і повертатися поки не планую. Віддати всі заощадження на ремонт боюсь, бо залишусь зовсім без фінансів. Отож, план був працювати і накопичувати дані кошти, щоб з часом, може через рік-два, все ж зробити його, коли ситуація може покращиться. Бо зараз кругом та невизначеність всюди.
Є молодший брат, який вступив зараз до ВНЗ і переїздить в Київ, батьки знайшли йому житло, але недовольні тим, не хочуть сплачувати оренду і кажуть, що то їм викинуті гроші. А в мене і будинок новий і локація хороша.Пропонують зробити ремонт в моїй квартирі, багато чого може і батько і знайде людей, кошти в них є, знайдуть ще, як треба, прям до нового року кажуть можуть зробити. Але, з умовою, що молодший брат, буде жити в моїй квартирі до закінчення навчання
Воно то так наче нормально , але, я переживаю, що потім звідти його не виженеш. З батьками відносини хороші, з братом теж, але сваритися і виселяти його, я то собі не уявляю, як воно буде колись
А вони насідають морально, що квартира стоїть без толку, а я за неї ще й плачу, що в них є зараз можливість, то наче поміч мені,і вони ж свої кошти вкладуть, я нічого не втрачаю. Як то все розрулити в мій бік на краще ? Бо просто ні, вони не розуміють
В той же час мої батьки мені рідні люди, і багато чого допомагали в житті. І просто обірвати спілкування на сварці - не варіант
Брюнетка в Мармеладе• 16 августа в 13:51
Ответ дляБабайко
я ж не кажу, що впевнена на 200%, що все було б добре. Може бути по-різному.
Але я схильна ухвалювати рішення з позиції довіри до найближчих людей. Це стосується батьків, дітей, чоловіка і брата. До речі двом найближчим подругам я також довіряю.
На початку війни ми майже 3 місяці безкоштовно жили в пустій квартирі подруги у Львові. Відпочивали в Карпатах, коли війна почалась, і вже в Києві не повернулись. Звільнили її самі, коли зрозуміли, що війна за 2-3 тижні не завершилась. Слава Богу, що в неї була не ваша картина світу))
Ваші порівняння ситуації майнових претензій з родичами і - гостювання у подруги абсолютно нерівноцінні.
А моя картина світу і великий досвід підказують, що неприємностей краще уникати заздалегідь, а не в білому пальто розповідати про рожеву картинку світу.
Вилосипедниця• 16 августа в 13:54
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Если сестра боится дать квартиру в аренду за счёт ремонта-то и сестры нет.
У вас багато родичів, які б пустили вас до себе пожити просто так? Не тому, що вам ніде жити, а просто вам район не подобається, квартира зйомна не така, а гуртожиток, то взагалі для лохів, бо ви звикли до комфорту. Чомусь брат не боїться втратити сестру через свою забаганку, а батьки не бояться втратити доньку через забаганку молодшенького. А автору всі дружно навʼязують почуття провини. Чомусь батьки вирішили, що вони краще знають, як буде краще для дорослої доньки і права вибору в неї немає.
Смурфетта• 16 августа в 13:54
Ответ дляЦікавий писочок
От ви кажете, як мої батьки
Автор, они могут собирать квитанции по оплате коммунальных и за ремонт и доказать, что они все это платили а не вы. Пойдут с этим в суд и заставят вас вернуть все деньги.
ВільнаНазавжди• 16 августа в 13:55
Я свого брата пустила жити, платить комуналку. Одразу озвучила - якщо ми вертаємося з сім´єю, то мусиш собі щось шукати. І всім добре, квартира під наглядом, брат не платить дяді оренду.
А вам ще й ремонт батьки зроблять, з 0. Ви просто не уявляєте який це гемор.
Виберіть онлайн плитку, санткзніку, підлогу, двері, шпалери, які хочете.
Як повернетеся зробите косметичний ремонт після брата. А там і він стане на ноги і щось собі придбає.
Админко• 16 августа в 13:55
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Нет, это квартира купленная за деньги автора
Ну тогда досвидос.
Вообще ремонт стоит тысяч 40. Если разделить на 4 года учебы это выйдет больше чем 800$ в месяц. Так то нормальная квартира получится в любом областном центре.
Кондуктор автобуса• 16 августа в 13:55
Ответ дляЦікавий писочок
За свій. В них є гроші. І типу мені добре роблять - допомагають
І брат в новій квартирі
Я їх розумію. Вони порахували 120000 грн на 5 років помножити , це вартість ремонту. Тож чого чужим людям віддати а не зробити дочці ремонт. Але Ви праві, брата буде важко виселити, можуть відносини спортитися. Але зато Ви у плюсі, квартира ж на Вас оформлена?
Кондуктор автобуса• 16 августа в 13:57
Ответ дляЦікавий писочок
Вони не шукають, як дешевше. В них такий характер, що не хочуть платити оренду чужому, краще зробимо своїм і так далі.
Це логіка людей , які гарно вміють розпоряджатися грошима.
Телефон Рубика• 16 августа в 14:01
Ответ дляЦікавий писочок
Бо не хочуть віддавати великі гроші чужим людям
Фигня это все. Под таким предлогом всегда так и начинаются разборки с родственниками. Сначала они хотят ремонт по своему и брата нраву с лозунгом «а че такова?», а потом брата на постоянно оставить там, потому что у него дети-привык- и а чотакова. Деньги есть у родителей - пусть снимают хорошую квартиру. Можете автор подыграть родительскому оптимизму относительно мира в Украине и сказать, что ну раз обстановка располагает то вы будете возвращаться в скором времени и делать ремонт на свой вкус.
Телефон Рубика• 16 августа в 14:02
Ответ дляКондуктор автобуса
Чужими грошима.
Зілля до весілля• 16 августа в 14:03
Ответ дляЦікавий писочок
Йому зняли квартиру за 12 тис
Але їм не подобається ні район, ні сам будинок старий і нічого там не подобається
Они у вас со странностями. Сами же выбирали, глаза видели. Я бы не пускала в пустой квартире делать ремонт на их вкус и селить брата. Они не уважают вас. Такое ощущение
Техпаспорт на медузу• 16 августа в 14:03
Ответ дляВилосипедниця
Перечитайте ответы автора про ее отношения с родителями
ПироженкА• 16 августа в 14:04
В квартире вы не живёте, голые стены, в чем суть проблемы? Уж лучше ты не достанься никому?
Бабайко• 16 августа в 14:04
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
значить ваш негативний досвід вас навчив такому.
В мене був інший, то і висновки я роблю інші, і в маєму випадку вони правильні. Я не в білому пальто і не про рожеву картину світу, але точно не про коричневу, як у вас.
В намірах батьків автора, я не бачу, на відміну відл вас, якихось підступних далекоглядних планів. Але це не означає, що автор має погоджуватись на таку пропозицію.

Я наприклад скоріше не погодилась би, але не через страх загарбання моєї квартири, а щоб не почуватись винною батькам. Але так як мені таке ніхто не пропонує, то брата пустила б без роздумів)
Мальдивирую• 16 августа в 14:07
Ответ дляЦікавий писочок
І тут ви праві.
то скажіть, що у Вас дуже погане передчуття і не можна йому там жити, бо Ви собі не пробачите якщо щось станеться. Сон настився, знаки...
ПироженкА• 16 августа в 14:07
Ответ дляНесу добро людям
Автор, ваш брат может заделать ребенка и жениться за эти 5 лет( завидный жених с квартирой в новострое) и вы его фиг выселите потом
Это как фиг выселишь? Расскажите, интересно. Я и к вам могу придти с чемоданом и вы меня фиг выселите ?
Мальдивирую• 16 августа в 14:08
Ответ дляБабайко
справа взагалі не в економії, просо батьки автора хочуть ефективно розпорядитись коштами, як їм здається.
Допомогти одним махом і доньци і сину.
Якщо відкинути можливу проблему з необхідністю когось примусово виселяти, то в цілому це гарне рішення.
при цьому створюють ризики всіх розсварити
ПироженкА• 16 августа в 14:09
Ответ длямесяцкие
1. Якщо батьки зроблять ремонт - ви потім за нього будете плаьити. Брата ви не виселите.
2.Зараз в Києві вкладаються в ремонт лиш ненормальні. Затишшя останні 2тижні.а ло цього армагедон. Раз на тиждень обстріл. Шахеди влітають в будинки. Ракети руйнують цілі під´їзди. Який нахрен ремонт?
3. Ніколи не майте справ з родичами.
4. Я б це питання давно закрила, поселивши туди квартирантів.
Квартирантов в квартиру без отделки? Ну ну
Кондуктор автобуса• 16 августа в 14:11
Ответ дляТелефон Рубика
Чужими грошима.
Де ж чужими, якщо своїми. Це вони за свої кошти замість того щоб оплачувати зйом квартири сину вирішили зробити дочці ремонт.
Мальдивирую• 16 августа в 14:12
Ответ дляВилосипедниця
Перечитала ваш пост і уявила таку ситуацію в своїй сімʼї. Маю двох дорослих дітей, донька старша. І воно нібито все і правильно, але я навіть уявити не можу, щоб я запропонувала доньці такий варіант, мені просто соромно. Це її, нею зароблене, яке я маю право влазити в її життя. Те, що сину щось там не подобається, квартира, район, нехай піде поживе в гуртожитку, може трохи спуститься на землю. Але задовольняти викабелики однієї дитини за рахунок іншої, вважаю недопустимим.
В мене синові 19, живе в гуртожтку з дівчиною, дуже хочуть на квартиру і ми можемо собі це дозволити, але навіщо? Гроші з неба нікому не падають, поки є можливість жити майже безкоштовно, хай живе і не видумує. Хоче в квартиру, вперед на роботу.
Ви молодець, так і є. Автору час відкрити очі.
Телефон Рубика• 16 августа в 14:14
Ответ дляКондуктор автобуса
Это все слова на данном этапе. И выглядит именно как попытка вторгнутся на территорию автора.
Брюнетка в Мармеладе• 16 августа в 14:20
Ответ дляБабайко

У мене не коричнева картинка світу, а просто об´єктивна.

Ну коли буде досвід у таких питаннях, тоді і розкажете.
А зараз ви і нашим і вашим, але чисто теоретично ))
Кондуктор автобуса• 16 августа в 14:20
Ответ дляТелефон Рубика
Головне , що автор по документах власниця. Ризикують батьки більше ( роблячи ремонт ) ніж вона.
Вилосипедниця• 16 августа в 14:23
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Перечитала і на основі її відповідей і зробила такий висновок. Ви реально вважаєте, що нормально виконати забаганку сина за рахунок доньки?
Брюнетка в Мармеладе• 16 августа в 14:25
Ответ дляКондуктор автобуса
Ні, вони вирішили зробити ремонт для сина - у квартирі яку купила донька.
Директриссимо• 16 августа в 14:27
Ответ дляПироженкА
Спокійно. У батька був знайомий, вирішив продати будинок і купити авто працювати. Каже, поживу в тебе місяць. Поки зароблю на аренду. Хату продав, за машину гроші віддав і чекав поки приженуть, але її конфіскували і не хати, ні машини, ні грошей. Виселити було просто не можливо. 7 років тупо пі!!ца.
Бо цей мужик мав дуже наглий характер, і відчував себе хазяїном в нашому домі. І таких історій купа. Зараз так брат чоловіка в нас живе, спочатку переночувати, а потім так грошей за що знімати не має і виселити нереально. Я вже реально, розглядаю варіант розлучення чи аренди квартири. Але все ж більше розлучення, бо це більш раціонально не квартиру знімати, а ремонт накінц то зробити і пожити в спокої як людина.
Брюнетка в Мармеладе• 16 августа в 14:28
Ответ дляДиректриссимо
Я повністю з вами згодна, краще в таке зовсім не влазить. Але чому ваші батьки не поміняли замки і не виставили речі знайомого за двері?
Телефон Рубика• 16 августа в 14:31
Ответ дляКондуктор автобуса
Ну автор если вопрос станет ребром конечно хозяйка, но срача с ближайшими родственниками не избежать будет. Зачем изначально создавать провоцирующий прецедент?
Директриссимо• 16 августа в 14:33
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Бо батько по характеру такий як і я дуже м´який. А той наглий до втрати свідомості. Батько тоді жив сам в цьому будинку, я звісно не приїжджала бо я не могла там ночувати.
Госпожа Белладонна• 16 августа в 14:35
Ответ дляКондуктор автобуса
Чому так багато людей пишуть про важко виселити😄найгірший сценарій
І не розглядають інші варіанти подій- брат справді повернеться в село, одружиться з дівчиною, у якоі вже є квартира, переіде за кордон, заробить на свою кв чи батьки зароблять..
І взагалі життя настільки не передбачуване, а коли автору потрібна буде допомога брата, то як буде?
Кондуктор автобуса• 16 августа в 14:39
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так, безліч варіантів може бути. Вони праві, що є такий варіант , що брата важко буде виселити , але ж виселить ,якщо захоче, а гроші на ремонт з нуля тратити не потрібно буде.