Дайте вподобайок• 18 августа в 11:52
Хто приймав препарат Бетміга? Чи допоміг і як швидко?
Також в інструкції написано, що його не можна пацієнтам репродуктивного віку, які не приймають контрацептиви. Призначив уролог. Мені 37, контрацептиви не приймаю. Тобто мені його не можна?
МинерАлочка• 18 августа в 11:54
Как я удачно зашла) вам от чего его назначили? Мне он побочки дал. Ещё 2 пластинки остались, денег только жалко.
Дайте вподобайок
• 18 августа в 11:56
Ответ дляМинерАлочка
А які побічні? Печіння, часте сечовипускання, відчуття, постійне, що не може терпіти. Цистит виключено
МинерАлочка• 18 августа в 12:06
Ответ дляДайте вподобайок
У меня тоже частое мочеиспускание. Я пила где то 2 месяца, вроде стало лучше, меньше бегала в туалет, но после 2 пачек, когда начала третью начались сильные головные боли каждый день, тахикардия сердце просто выпрыгивало. Я перестала их пить и буквально через несколько месяцев у меня начались постоянные головокружения, тахикардия не проходила, что мне пришлось обратиться к кардиолога, пройти все анализы и УЗИ, но я тогда не сопоставила что это скорее всего дали эти таблетки. Это сейчас я понимаю что толчек дали они.
Дайте вподобайок
• 18 августа в 12:07
Ответ дляМинерАлочка
Ужас. И что серьёзные проблемы по кардиологии? Я уже боюсь их пить
МинерАлочка• 18 августа в 12:11
Ответ дляДайте вподобайок
Нет, слава богу, все более менее нормально. Серьезного ничего, прописали таблетки от тахикардии, магний и всё прошло. Но я не хочу их больше пить, я помню как я шла за ребенком в школу и качалась не понимая от чего. И мне врачи говорили, может вы перенервничали, а я вообще не нервничала и только потом дошло что это таблетки((( Может у вас и нормально всё будет. Ведь всё индивидуально. Но у меня первый раз за всю жизнь таблетки дают такие побочки.
Дайте вподобайок
• 18 августа в 13:11
Ответ дляМинерАлочка
У меня голова кружится сегодня, но я выпила всего 1 таблетку только. А вам помогло от чистого туалета? Я просто с ума схожу, как мне плохо, из дому выйти не могу. С чт не было ни минуты когда б я не хотела в туалет. Чувство что терпеть не можешь 24/7
Замріяна• 18 августа в 13:15
Ответ дляДайте вподобайок
Так,він дає таку побочку
В інтернеті дівчата теж про це пишуть
Почитайте
В інтернеті дівчата теж про це пишуть
Почитайте
Замріяна• 18 августа в 13:23
Автор,чому ви не читаєте відгуки перед прийняттям ліків?
Я тільки відкрила і одразу знайшла відгук,що бетміга викликає цистит
По суті небактеріальний,як у вас
Читайте
Знаходьте інформацію
Я позавчора вам рекомендувала колоти ношпу,зняти спазм щоб не хотілось в туалет
Ви кололи?
По суті небактеріальний,як у вас
Читайте
Знаходьте інформацію
Ви кололи?
Дайте вподобайок
• 18 августа в 13:25
Ответ дляЗамріяна
По суті небактеріальний,як у вас
Читайте
Знаходьте інформацію
Ви кололи?
По суті небактеріальний,як у вас
Читайте
Знаходьте інформацію
Ви кололи?
У мене немає циститу, у менн ця проблема вже 2 роки. Зараз загострення. Бетмігу я перший раз в житті випила вчора після обіду. Діагноз - нейропатія сечового міхура
Дайте вподобайок
• 18 августа в 13:26
Ответ дляЗамріяна
По суті небактеріальний,як у вас
Читайте
Знаходьте інформацію
Ви кололи?
По суті небактеріальний,як у вас
Читайте
Знаходьте інформацію
Ви кололи?
Лікар виключив цистит вчора. Вчора ще й аналізи перездавала. Лікування призначив лікар
Брехушечка• 18 августа в 13:35
Там написано про протизаплідні засоби, це в тому числі і презервативи. Це про те, що не варто вагітніти під час прийому, бо, цитую ту ж інструкцію, ’Дослідження на тваринах показали репродуктивну токсичність’.
Я приймала кілька місяців, побічних ефектів не було, частота походів в туалет зменшилась.
Дайте вподобайок
• 18 августа в 13:44
Ответ дляБрехушечка
А як швидко почали діяти? Я просто з дому вийти не можу
Планшетница• 18 августа в 13:45
Ответ дляДайте вподобайок
Я лікуюсь у психотерапевта з цим діагнозом, ліки назначає.
Дайте вподобайок
• 18 августа в 13:48
Ответ дляПланшетница
Можете порадити лікаря? Є покращення?
Брехушечка• 18 августа в 13:51
Ответ дляДайте вподобайок
Якщо чесно, на жаль, я не памʼятаю - пила десь півтора роки тому. Можливо, десь за тиждень - я зазвичай нові ліки купую лише пластинку, бо не впевнена, що підійдуть. Оскільки купувала і далі, можу припустити, що з першої пластинки був якийсь ефект.
В мене ще паралельно психотерапія була, і заспокійливі препарати, і навіть дієта, бо мені здавалось, що деякі продукти і напої посилюють дискомфорт. Досі, наприклад, не їм цибулю, а тоді не їла гостре, кисле і т.д. взагалі.
Дуже вам співчуваю, тримайтесь, від душі бажаю знайти і для себе дієвий варіант справитись з проблемою
Планшетница• 18 августа в 13:52
Ответ дляДайте вподобайок
Можете порадити лікаря? Є покращення?
Я до державного хожу. Обласний центр. Є покращення, приймаю антидепресанти. Є приватний ще, онлайн приймає. Мазур Олеся Миколаївна. Загугліть. Її хвалять.
Дайте вподобайок
• 18 августа в 13:55
Ответ дляПланшетница
Дякую. Я просто трівшки вагаюсь з діагнозом. У вас немає такого,ищо відразу після сечовипускання сильный позтвизнову і перші 5-10 хв відчуття сильні, що не можна терпіти, а потім просто не можеш терпіти. І виходить, що завжди хочеш в туалет
Дайте вподобайок
• 18 августа в 13:57
Ответ дляБрехушечка
Щиро дякую. Як заспокійливе п´ю карбомазепін ще паралельно.
Планшетница• 18 августа в 14:10
Ответ дляДайте вподобайок
Після сечовипускання біль, цю проблему я поки не вирішила. Мені правильний діагноз поставили тільки через півтора роки. Ходила кругами сімейний лікар-уролог-гінеколог-невропатолог. Поки один уролог не поставив цей діагноз. І направив до психотерапевта.
Замріяна• 18 августа в 15:09
Ответ дляДайте вподобайок
Є такий діагноз - інтерсцитіальний цистит
Він без бактерій
У вас всі ознаки
Лікується не так,як вам призначили
Він без бактерій
У вас всі ознаки
Лікується не так,як вам призначили
Замріяна• 18 августа в 15:11
Ответ дляДайте вподобайок
Якщо нейропатія сечовика-то це лікує невропатолог або психіатр
А не уролог
Дайте вподобайок
• 18 августа в 15:35
Ответ дляЗамріяна
А не уролог
До невролога треба йти з мрт, я його прки не можу зробити, довго лежати. На вихідні піду просто
Дайте вподобайок
• 18 августа в 15:35
Ответ дляЗамріяна
Він без бактерій
У вас всі ознаки
Лікується не так,як вам призначили
Він без бактерій
У вас всі ознаки
Лікується не так,як вам призначили
Ні, ми з урологом виключили вчора цей діагноз також.
ТАЗератти• 18 августа в 15:37
Приймаю вже 2 чи 3 роки. Допомагає зовсім не на 100%, але допомагає, побічних ніяких не помітила.
Щодо контрацептивів таке вперше чую, де ви таке вичитали?
Дайте вподобайок
• 18 августа в 15:39
Ответ дляТАЗератти
В інструкції написано)
ТАЗератти• 18 августа в 15:39
Ответ дляДайте вподобайок
В інструкції написано)
Вам там уже зверху відповіли, що вашітніти при прийомі не можна, от і усе
МинерАлочка• 18 августа в 15:56
Ответ дляДайте вподобайок
У меня прям что бесконечно хотелось то такого не было. Я часто в туалет хожу, а если мне нужно куда то и я нервничаю то могу каждые пол часа. Как по мне то это больше от нервов и переживаний. У нас вот вчера не было воды целый день, так я как назло бегала целый день в туалет, сегодня есть вода и я сходила максимум 3 раза.
МинерАлочка• 18 августа в 15:56
Ответ дляДайте вподобайок
И да, эффект то прошел сразу, вроде после 2 месяцев стало лучше но перестала пить и всё тоже самое.