Цветочница• 19 августа в 11:52
Чи можна придбати хороші книги до 50 грн?
Дуже люблю читати художню літературу, але витрачати великі кошти на книги не маю можливостей. Ціни просто космос.
Люблю читати від фентезі до детективів, дуже подобається книги. Зараз переглянула на олх більше варіантів не найшла. Може ще щось порадите? Живу в невеликому смт, вибір книг невеликий в то один магазинчик. І все. Бібліотека закрита, якось так.
Дівчина Гілмор• 19 августа в 11:55
На олх продають вживані книжки, може у вашому смт и місті поруч теж хтось продає
тяжкаялюдина• 19 августа в 11:56
Не бачила таких цін
Остання книжка коштувала мені 350. І це не дорого, бо не бестселер
Цветочница
• 19 августа в 11:57
Ответ дляДівчина Гілмор
Не найшла таких
ПлакалаВАвто• 19 августа в 11:59
Полазьте по сайтах видавництв. Ось ранок до 9 серпня розвантажував склад. Я дитині набрала те, що 220 було купила за 60, а те що 45-60, то за 15. Енциклопедія за 500+ була взяла за 250.
Добра, коли сита!• 19 августа в 11:59
На украинском книги дорогие, на русском покупать страшно
Дівчина Гілмор• 19 августа в 12:00
Ответ дляЦветочница
Не найшла таких
Щойно подивилася, люди продають з різних міст книги якраз по 50. Але треба за пересилку платити. Дешевше хіба не знайдете
220В• 19 августа в 12:00
Я обмениваюсь.
В Фейсбуке есть группы.
Менялась и книгами и вещами.
Даже платье на книгу поменяла
В Фейсбуке есть группы.
Менялась и книгами и вещами.
Даже платье на книгу поменяла
Дівчина Гілмор• 19 августа в 12:00
Ответ дляДобра, коли сита!
Чого страшно?😄
Инстагра_мерша• 19 августа в 12:01
так в електронному вигляді купуйте або безкоштовно читайте, куча ресурсів
Цветочница
• 19 августа в 12:01
Ответ дляДобра, коли сита!
Напевно страшно коли взагалі нічого не читаєш.
Анонимарик• 19 августа в 12:03
берите сайты торрентов, и качайте себе на здоровье бесплатно в любом формате, как на телефон, ноут, комп, так и на читалку
Звезда в шоке• 19 августа в 12:06
Я електронні читаю, безкоштовно
В цьому році прочитала вже 35 книг.
Де взяти гроші, щоб їх купити і де їх потім зберігати?
Ціна на книги невиправдано висока
В цьому році прочитала вже 35 книг.
Ціна на книги невиправдано висока
Скользкая• 19 августа в 12:08
Библиотеки. Вы удивитесь, но во многих есть новинки современные. Правда некоторые дают под залог, который потом возвращают
Эта_Шикарна)• 19 августа в 12:09
Російською мовою.
На фб шукайте.
А ,як створите пост,то накидають вам пропозицій.
На фб шукайте.
Цветочница
• 19 августа в 12:11
Ответ дляСижу_и_плачу
Автор,а электронные варианты не рассматриваете?
Читала їх, коли було відключення світла. Багато читала. Але зір дає взнаки. Я і так цілий день працюю за ноутбуком
Я такая наивная• 19 августа в 12:12
Ответ дляДівчина Гілмор
Лох доставкой уп бесплатно сейчас
Дуже дуже вумна• 19 августа в 12:13
Є групи у фейсбуці, де можна обмінятися книгами, їх чимало.
Бувають великі розпродажі у видавництв, от якраз улітку були. Я про ці розпродажу дізнаюся якраз з реклами у фейсбуці.
СкокоМнеДадите• 19 августа в 12:14
поищите группы, где люди отдают и продают недорого, на том же ФБ..
а вообще, закрыли библиотеку, создайте обмен в селе и пишите об этом в соц.сетях с фото и просьбами помочь вашему смт с фото, рассказами, чтобы вам поверили и откликнулись. Даже волонтеры вам передадут книги. Просто серьезно и активно отнеситесь, почаще показывайте, что есть смт без библиотеки и есть там взрослые и дети, кто хочет читать. И сами читать будете и пользу не только себе принесете.
я не помню в какой группе было в ФБ лет 7 назад, сама переслала наши книги детские от Абабыгаламаги в какое-то село девушке, что попросила комнату в уместной администрации, сделала стенды и в определенное время открывала, она и фотоотчеты присылала от сельчан с книгами.
много электронных книг, аудио, но сама люблю бумажные больше, поэтому понимаю вас.
Поищите, подумайте.
Дівчина Гілмор• 19 августа в 12:16
Ответ дляЯ такая наивная
Лох доставкой уп бесплатно сейчас
О, не знала, дякую❤️
Цветочница
• 19 августа в 12:17
Ответ дляСкокоМнеДадите
Поищите, подумайте.
Дякую за пораду!
Дійсно паперові книги це інше, хто любить читати саме їх той і зрозуміє. Звісно електронні як варіант і можна безкоштовно читати.
Піду шукати в фейсбук, можливо дійсно щось найду.
СкокоМнеДадите• 19 августа в 12:23
Слушайте, если организуете и заявите о себе, то и я посмотрю, что у меня есть из украинских книг, в местной группе спрошу у соседей.
Если у вас будут странички вашей смт-библиотеки с фото и т.д., то смело заходите в группы украинские любого региона и рассказывайте ситуацию. Поделятся люди книгами.
Я и на английском пришлю, только пересмотрю, чем готова поделиться, и нужно ли вам будет ) А еще у нас даже в местной группе часто то учебники отдают, то игрушки и в очень хорошем состоянии, часто новое. Главное вам найти помещение и охрану его у властей, а не дома держать.
Пообщайтесь с местными, может одобрят идею и всем гуртом сможете.
Да, есть волонтерские фонды, кто помогают с украинскими книгами!
Войдете в тему, узнаете больше и сами )
Успехов!!!
Войдете в тему, узнаете больше и сами )
Успехов!!!
Сижу_и_плачу• 19 августа в 12:32
Ответ дляЦветочница
Вы наверное с телефона читали. А нужна электронная книга. Тогда это будет как бумага,но даже лучше,тк можно шрифт насироить или даже подсветку включить)
Хата на мати• 19 августа в 12:39
Книги завжди були і будуть дорогими.
Ходіть в бібліотеку і купуйте електронні, але вони теж не 50 грн коштують.
Хата на мати• 19 августа в 12:42
Ответ дляЦветочница
Дякую за пораду!
Електронні читати безкоштовно можна лише класику, все інше - піратство, все одно що на ДН йти з квітами, які нарвав на клумбі.
Ну і на щастя сучасні книги в ел.вигляді у відкритому доступі моніторять і видаляють.
Той, хто справді любить читати, поважає труд автора і редакторів.
andrey_spec• 19 августа в 12:57
Дивлячись, що шукати. Якщо не новинки, то паперові книги багато кому не потрібні. Я нещодавно виніс на макулатуру тих, що менш відомі, кілограм 50 книг, оскільки вже багато років нічого на папері не читаю.
П.с. Так що думаю, якщо ви напишете тут список і запропонуєте купити, то знайдете багато чого, аби не кинули.
andrey_spec• 19 августа в 13:03
Перевірив, я правий. На ОЛХ найбільше книг в розділі - віддам безкоштовно ))